Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR!

Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem!

Vložil: Admin

Zatímco veškerá pozornost českých médií je upřena na prezidentské volby, Ministerstvo vnitra ve spolupráci s nevládními organizacemi a neziskovým sektorem zahájily mohutné přípravy na zahájení logistického a operačního procesu přijímaní migrantů do České republiky na základě rozhodnutí Rady ministrů Evropské komise z roku 2015, které určuje jednotlivé kvóty, které musí členské země EU plnit a přijímat migranty z arabských a afrických zemí podle harmonogramu určeného Evropskou komisí. Přinášíme exkluzivní investigativní informace o procesech, které potají a v tichosti probíhají za zády veřejnosti a mainstreamových médií.

letiste-praha-ruzyneRuzyňské letiště se připravuje na 1. migrační vlnu uprchlíků do ČR.

Už minulý týden unikla na veřejnost informace o pracovním inzerátu Ministerstva vnitra na serveru Jobs.cz, kde Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra (dále jen SUZ MV) hledá kandidáta na pozici “Organizační pracovník skupiny příjmu” pro letiště na Ruzyni. (Jen pro upozornění, neuznáváme dnešní název letiště se jménem bývalého protičeského prezidenta.) Z inzerátu [1] jednoznačně vyplývá, že jde o pozici tzv. “migration officer”, migračního úředníka, jehož úlohou bude registrace migrantů, ověřování identit migrantů v evropských bezpečnostních databázích a v neposlední řadě úzká a intenzivní spolupráce s neziskovkami a nevládním sektorem. Znění inzerátu na tuto pracovní pozici je následující:

SUZ MV hledá pro své pracoviště – přijímací středisko na Letišti Václava Havla vhodného kandidáta /kandidátku na obsazení pozice ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK (do skupiny nepřetržité služby příjmu klientů – cizinců)

Požadujeme:

 • min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením znalost práce s MS Office
 • multikulturní toleranci
 • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
 • organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
 • komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

 • samostatnou a odpovědnou práci
 • platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
 • osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době
 • výhody zaměstnance organizační složky státu (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, fond kulturních a sociálních potřeb)
 • profesní růst a systém průběžného vzdělávání

Pracovní náplň:

 • péče o klienty ve specifickém uzavřeném středisku
 • vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
 • podíl na správě informačních databází
 • koordinuje objednávání stravy, vydávání materiálního vybavení a hygienických potřeb klientů
 • spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody.

Místem výkonu práce je Letiště Václava Havla, Terminál 2, Praha 6 – Ruzyně.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Případné bližší informace poskytne vedoucí zařízení pan Jiří Hlavička na tel. č. 974 883 797. Informace o naší organizaci na www.suz.cz. Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

modlici-islamisteModlící se Arabové na letišti v Dallasu. Podobný obrázek už brzy uvidíme i v Praze na letišti v Ruzyni.

Informace o pozici

 • Společnost: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
 • Adresa: Praha – Ruzyně
 • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 • Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
 • Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Recepční, Referent
 • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
 • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
 • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
 • Zadavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitraLhotecká 559/7, 14300 Praha – Kamýk, Česká republika

Migranti budou do ČR proudit letecky přes vyhrazený terminál na pražské Ruzyni

V této souvislosti právníci neziskovky Organizace pro pomoc uprchlíkům [2] (Martin Rozumek) dokonce navštěvují žadatele o mezinárodní ochranu v přijímacích střediscích, na Letišti Václava Havla v Praze, v Zastávce u Brna a v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí. Holedbají se tím ve výroční zprávě za r. 2015 [3], lze se domnívat, že v následujících letech tomu nebude jinak. Před veřejností je skrytý tranzitní prostor mezinárodního letiště v pražské Ruzyni. Toto přijímací středisko slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. Je tu poskytováno ubytování, strava, základní hygienické potřeby a lékařská péče a žadatelé mají k dispozici sociální a psychologické služby a mohou se účastnit volnočasových aktivit, navštěvovat výtvarné dílny apod. Vedoucím střediska je Mgr. Jiří Hlavička.

V Německu se již delší dobou šíří zvěsti, že federální vláda tajně nočními lety dopravuje migranty do Německa. Tyto zvěsti byly oficiálními místy označovány za pravicové konspirační teorie a fake news, ale jen do nedávné doby. Informace se totiž ukázaly být tvrdou realitou a šokem. Poslanec AfD Stephan Brandner oficiálně požádal o tyto informace německou vládu na základě zákona o veřejném přístupu k informacím a ukázalo se, že letecky bylo do Německa dopraveno cca. od roku 2013 celkem 45.766 migrantů. Lety byly rozděleny do kategorií

a) relokace ze zemí EU
b) přesídlení ze třetích zemí
c) humanitární příjmy ze třetích zemí

Roky – počty migrantů:

ad a) 2015 – 21 migranů; 2016- 1.078 migrantů; 2017 – 8.067 migrantů
ad b) 2013 – 279 migrantů; 2014 – 280 migrantů; 2015 – 511 migrantů; 2016- 1.239 migrantů
ad c) 2013 – 801 migrantů; 2014 – 3.470 migrantů; 2015 – 1.804 migrantů; 2016 / bez záznamu, 2017 – 2.737 migrantů

Zdroj informací: [4]

Letiště v Ruzyni je mezinárodní dopravní uzel a přítomnost Arabů a a Afričanů, pokud by byla veřejností zpozorována, nevyvolá podezření. Rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení je bohužel největším důkazem toho, že Česká republika podle všech informací sklonila hlavu a bude po vzoru Slovenska potichu a v utajení před občany přijímat řádově v 1. vlně stovky až tisíce migrantů ročně, přesně podle výroku Jiřího Drahoše, který pronesl v diskusním panelu Paměti národa a video nyní obíhá celý internet v České republice, zhlédnout ho můžete zde. Čeká se pouze na instalaci Jiřího Drahoše do funkce prezidenta, následně po jmenování Miroslava Kalouska premiérem, které je podle našich důvěrných informací již dohodnuté, bude Evropské komisi předáno memorandum s oznámením o přijetí kvót ze strany ČR, čímž Evropská komise zruší žalobu na ČR za nepřijímání migrantů.

Navíc v neveřejné části na terminálu 1 a terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni, tedy přímo na terminálu, kde by měl působit nový organizační pracovník skupiny příjmu imigrantů, se nacházejí muslimské modlitebny, jednoduše místnosti určené pro relaxaci, rozjímání a modlení pro Muslimy. Najdete tam kromě Koránu i modlitební koberečky a další propriety. Prý se jedná o ekumenické místnosti, čili i pro buddhisty, Židy, Křesťany. Informaci nám potvrdila sama tisková mluvčí letiště v Ruzyni Marika Janoušková. Jenže přípravy na příjem vyšších objemů migrantů neprobíhají jen v Praze v Ruzyni na letišti, ale i v samotných objektech SUZ MV, kde probíhají mohutné investiční akce ve vztahu k renovacím, rekonstrukcím, nákupům zchátralých a ekonomicky nerentabilních budov od soukromníků a jejích zateplování a rekonstruování.

Seznam kontraktorských společností, které renovují a rekonstruují ubytovací prostory Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra pro 1. vlnu migrantů do ČR

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
Stavební úpravy objektu SO 08 za 7,205,937 Kč

Pilecký s.r.o. Výroba a montáž atypických mříží za 403,663 Kč
Zároveň tato firma Pilecký s.r.o. provedla ve smlouvě z 17. 10. 2016 stavební úpravy objektu SO 12 za 311,159 Kč

Tezao s.r.o.
Provoz elektronického zabezpečovacího systému v rámci. Cena neuvedena.

SSPM Group, s.r.o.
Kamerový systém za 784,963 Kč

THERM, spol. s r.o.
Zateplení objektu č. 01 za 5,179,827 Kč

CL-Evans s.r.o. za 414,796 Kč
Rekonstrukce objektu č. 04 za 35,786 Kč

Josef Voňavka
Oprava fasády objektu č. 11 za 356,239 Kč

PILECKÝ s.r.o.
Úpravy vjezdové brány za 224,328 Kč

KM koupelny s.r.o.
Oprava balkonů za 289,910 Kč

Jezová, Bělá pod Bezdězem se bude zřejmě rozšiřovat. 2. 11. 2017 Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedly tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem na Správu uprchlických zařízení Ministerstva vnitra.

VASPO VAMBERK, s.r.o.
Stavební úpravy 1,237,515 Kč

RI OKNA s.r.o. za 4,599,273 Kč
Výměna otvorových výplní, cena neuvedena.

JKN stavby s.r.o.
Výroba mříží za 90,736 Kč

Velidor, s.r.o.
Rekonstrukce sociálního zařízení 225,022 Kč

THERM, spol. s r.o.
Zateplení objektu za 3,527,388 Kč

Europrojekt build and technology s.r.o.
Rekonstrukce objektu č. 02 za 2,585,002 Kč

DO, a.s
Ubytování pro 14 osob z Afghánistánu za 128,700 Kč.
Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 294,780 Kč.
Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 238,500 Kč.

Chystají se mříže, kamerové systémy, ploty, nové brány, ostraha!

Takže si to shrneme. Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. Neustále nám lžou do očí, budují uprchlická centra a jedním dechem lžou o tom, jak nikdo nebude přijímat uprchlíky.

1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. Kč. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.

2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné migranty prý nechystáme přijmout? Zateplování je prováděno nestandardně nyní v zimě, narychlo, smlouva uzavřena 3.11. 2017.

3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu Kč. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. Kč, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. Kč atp. Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod Správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?

4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4, 5 mil. Kč.

5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16.11.2017? Zřejmě asi tak bezpečné centrum to nebude, že?

6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. Kč, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. Kč, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.

Rekonstrukce budov a infrastruktury pro potřeby Správy uprchlických zařízení má pokrýt ubytovací kapacitu až pro 3,000 migrantů v 1. vlně, přesně podle předpovědí Jiřího Drahoše!

Toto je jenom lehký seznam a ukázka společností, které v posledních týdnech a měsících provádí rozšiřování ubytovacích kapacit v budovách a objektech pod správou SUZ MV, aniž by si česká veřejnost čehokoliv všimla. Neexistuje setrvání členství v EU bez přijímání migrantů. Toto je pouze potvrzením toho neblahého faktu. Všimněte si, že Ministerstvo vnitra se opět inspiruje u Německa, které malou část svých migrantů transportovala do své země letecky. Česká republika použije stejnou metodu, bude zpracovávat migranty na vyčleněném terminálu Ruzyňského letiště. Podle odhadu naší redakce současné stavební úpravy v zařízeních SUZ MV odpovídají kapacitě migrantů mezi 1,500 až 3,000 migrantů v 1. vlně. To nám potvrdily i zdroje naší redakce z okolí SUZ MV. V posledních dnech však dochází k nárůstu intenzity prací, i když je zima, což má přímou souvislost s možností zvolení Jiřího Drahoše prezidentem ČR. Pokud by byl zvolen, kapacity SUZ MV nebudou nejen stačit, ale 1. vlna bude odstartována v řádu týdnů po inauguraci Jiřího Drahoše.

volime-drahoseFotoseznam vybraných voličů Jiřího Drahoše od našeho čtenáře.

Původně se očekávalo, že ČR přijme cca. 2,600 až 3,000 migrantů poté, co prohraje soud s Evropskou komisí, která na ČR podala v prosinci žalobu za nepřijímání migrantů. Konec soudu se odhaduje na polovinu roku 2019, možná až 2020. Ovšem příchod Jiřího Drahoše na Pražský hrad by znamenal, že Česká republika se připojí ke Slovensku a přestane vzdorovat Evropské komisi a začne dobrovolně migranty přijímat. Nový inzerát SUZ MV narychlo podaný na Jobs.cz a vysoká aktivita firem rozšiřujících kapacity v uprchlických centrech tak dává tušit, že se opravdu počítá s tím, že Jiří Drahoš bude zvolen prezidentem a ČR začne přijímat migranty. Potichu, potají, za zády občanů se chystá přijímací terminál pro migranty na Ruzyni a rozšiřují a renovují se uprchlické tábory v ČR. Sami víte, co to znamená, jestli bude prezidentem zvolen Jiří Drahoš.

Hra na schovávanou skončila. Ministerstvo vnitra chystá infrastrukturu pro migranty na Ruzyni, rozšiřuje a narychlo renovuje tábory pro migranty uprostřed zimy, kontraktorské firmy na výrobu mříží, instalace nových oken a podlah se nezastaví. Jakou chcete budoucnost? Odpor proti migraci se Zemanem, nebo servilní poklonkování Bruselu s Drahošem?

Pokud nechcete připustit, aby se ČR podvolila diktátu Evropské komise, musíme zvolit prezidentem Miloše Zemana. Nedělejte si iluze o Jiřím Drahošovi. Je připraven pozvat do ČR Středoevropskou univerzitu mezinárodního zločince George Sorose, je ochoten akceptovat tisíce (podle jeho slov “prověřených”) migrantů. Drahoš je připraven jmenovat kohokoliv jiného, jen ne Babiše, premiérem tzv. “Koalice pro Evropu”, což je jejich zákulisní název pro projekt vlády opozičních stran spolu s hnutím ANO, které ovšem bude zbaveno Andreje Babiše, který bude donucen rezignovat na pozici předsedy Hnutí ANO.

Nejprve chtějí odstranit Miloše Zemana a vzápětí odstraní Andreje Babiše z čela ANO ve spolupráci s lidmi, kteří uvnitř ANO stojí proti Andreji Babišovi. Spolu s Drahošem přijde do ČR nejen migrace, ale i podobná vláda a politika jako v Polsku. Americké vojenské základny v ČR, rozmístění amerických vojsk v republice a nasunutí amerických raket krátkého a nově i středního doletu na kótách Brdy, Břeclav, Opava a Pardubice, což jsou dopředu vytipované lokace pro rozmístění amerických prvků raketových vojsk v ČR podle nové americké doktríny Steelrose v Evropě.

belaArabští uprchlíci v uprchlickém centru v Bělé pod Bezdězem

Realita je mnohem horší, než jsou nejhorší představy obyčejného voliče. Sdílejte tento článek na sociálních sítích a v emailech, zmobilizujte rodinu, své příbuzné, vysvětlete situaci svým dospělým dětem, klidně je finančně zamotivujte, když půjdou volit Miloše Zemana, protože jde naprosto o všechno a jde o budoucnost národa. Za zády občanů se už stát pomalu chystá přijímat migranty, veřejnost je přitom krmena historkami o tom, jak nikdo migranty z vlády přijímat nechce a nebude. A právě proto vadí Miloš Zeman, protože říká otevřeně a na rovinu, co si myslí, jeho názory jsou nepohodlné Bruselu a současně i USA, protože Miloš Zeman chce spolupráci východu se západem a chrání zájmy našeho průmyslu.

Zdroj: |1|

1 komentář

Comments are closed.