Leaknuté video ukazuje, jak CNN v Londýně falšuje muslimskou demonstraci proti teroru na London Bridge!

Skandál CNN

VIDEO: Leaknuté video ukazuje, jak CNN v Londýně falšuje muslimskou demonstraci proti teroru na London Bridge! Skandál, který nemá v historii zpravodajství obdoby, otřásá vedením americké televize, Trump je na koni! Na zfalšování spolupracovala i londýnská policie, a to už ve čtvrtek jsou v Británii volby!

Autor: VK

Na veřejnost v posledních hodinách unikla skandální video nahrávka z Londýna, která unikla americkému štábu televize CNN. Děkujeme našemu čtenáři za upozornění. Video zachycuje štáb televize, jak ve spolupráci s britskou policií chystá scénku s demonstranty. Podle informací ovšem nejprve nechala policie vyklidit celou ulici. Policisté odklonili dopravu, vyhnali obyvatele z ulice, uzavřeli kavárny. Poté dali signál štábu televize, který si začal před nachystané kamery rovnat muslimskou rozvětvenou skupinu i s dítětem, do ruky dostávají transparenty, od asistentky štábu CNN přebírají instrukce a po několika minutách to přijde.

Štáb CNN se přes satelit spojí do živého vysílání v USA a reportáž na CNN jede jako živý přenos ze spontánní demonstrace muslimů v Londýně, kteří odsuzují teror na London Bridge. Někdo z realizačního štábu CNN ale video vynesl ven. Na internetu vypukl obrovský řev, alternativní média v USA převzala video prakticky okamžitě a podle našich informací už má video k dispozici i Donald Trump. Ten se ke kauze vyjádří zřejmě večer.

manfestace1Reportérka CNN z Londýna informuje o demonstraci muslimů odsuzujících útok teoristů na London Bridge.

Podle zdrojů Breitbart News už provalení videa stálo místo šéfa zahraniční evropské redakce CNN. Tento filmový materiál má ale neskutečnou bojovou mediální hodnotu pro alternativu. Video představuje mediální munici proti mainstreamu, protože odhaluje, jak pracuje mainstream a mainstreamové zdroje. Daleko hrozivější jsou ale informace, které nyní odpoledne jsme k videu dostali z Velké Británie od našeho spolupracovníka v Londýně. Televize CNN podle těchto informací nejenom, že zfalšovala muslimskou demonstraci odsuzující teror na londýnském mostě, ale kromě toho úzce spolupracovala s londýnskou policií. Místní lidé tvrdí, že policisté obcházeli a zavírali obchody v ulici už 3 hodiny před příjezdem štábu CNN. Uzavření policie zdůvodňovala jako součást protiteroristické operace. To byla evidentně lež. Cílem bylo vyklidit ulici, aby nebyli svědci, až CNN bude natáčet zfalšovanou demonstraci.

CNN falšovala demonstraci ve spolupráci s londýnskou policií!

Podívejte se na videu, jak policisté jsou součástí dokonce i samotné zfalšované demonstrace. Spolupracují tedy s televizí CNN na falešném zobrazování reality z Londýna. A to je průser. Naše redakce se obrátila s dotazem na tiskový odbor londýnské policie, aby se vyjádřila k účasti londýnských policistů na zfalšovaném živém satelitním přenosu televize CNN z Londýna do USA. Na vyjádření čekáme. Policisté logicky k ničemu takovému by nemohli být použiti jen tak náhodou, že by šli kolem, protože každá demonstrace musí být ohlášena a zde se jednalo zcela zjevně o akci, která zahrnovala jednak zajištění tzv. „production value“ prostoru s výhledem kamer na London Bridge v pozadí na obzoru, ale i vyklizení ulice a následně účast policistů na zinscenované demonstraci.

manifstace2Muslimové ve zinscenované demonstraci proti ISIL.

Je velmi pravděpodobné, že CNN spolupracuje přímo s vládou Theresy May na tvorbě a manipulování informačního pole o situaci v Londýně. Proč je to tak důležité? Protože už ve čtvrtek se ve Velké Británii konají parlamentní volby. A teror před volbami otřásá šancemi Theresy May na vítězství. Hlavním znakem vlády Theresy May je bezmezná podpora muslimům a muslimské migraci.

Znovu to zopakovala včera na BBC, kdy v pořadu v televizi zdůraznila, že Velká Británie těží z bohaté diverzity kultur a národnostní a uvedla, že pozitivní vliv integrace se projevuje i v Londýně, kde byl poprvé v historii do funkce starosty zvolen muslim, Sadiq Khan, který pochází z britsko-pákistánské rodiny z Londýna. V souvislosti se zfalšováním této muslimské demonstrace se má za to, že příkaz policistům ke spolupráci CNN na mediálním vylepšení obrazu muslimů v Londýně dala právě londýnská radnice. Obrátili jsme se proto i na tiskového mluvčího londýnské radnice a čekáme k celé věci stanovisko a vyjádření.

Mainstream už nedělá zpravodajství, ale vyrábí vlastní verze reality

Mainstreamovým médiím nelze věřit, mluvíme o tom na alternativě pořád dokola, ale nyní máme k dispozici i tento video materiál, který je potřeba šířit a rozesílat všem lidem, aby viděli, jak se prefabrikuje informační pole a jak těžké je proniknout skrze tuto krakatici lží mainstreamu, protože k těmto únikům videí dochází jen naprosto zřídka, v drtivé většině případů nemá veřejnost šanci spatřit praktiky, jaké se používají k formování informačního prostoru mainstreamovými médií.

Možná si pamatujete, jak mainstreamová média v čele s Českou televizí a CNN tvrdila, že na inauguraci Donalda Trump bylo méně lidí, než na inauguraci Baracka Obamy a zdůvodňovaly to fotografiemi. Jenže každý, kdo na inauguraci byl, tak ví, že velkoplošné obrazovky byly i v přilehlých ulicích, kde byly další desítky tisíc lidí, a aby toho nebylo málo, CNN použila pro porovnání fotku z Trumpovy inaugurace téměř hodinu a čtvrt před zahájením, kdy ještě nebyl prostor před Kapitolem naplněn ani z poloviny. Toto manipulování ale ochotně převzala jak Česká televize, tak i většina stanic v Evropě a dokonce i pražská neziskovka Evropské hodnoty. Fake news! Fake news! Fake news!

manifestace3Na místa, na značky, pozor, klapka… jedem!

Boj proti Donaldu Trumpovi je bojem proti návratu vlády stolu, vlády věcí veřejných, vlády národa na prvním místě. Donald Trump je nepřítelem jak globalistů, tak i neoconů. Obou skupin. Mluvím o tom už od chvíle, kdy jsem se začal o Donalda Trumpa zajímat, ale jeho role je stále nepochopena a sleduji to i v reakcích v diskusích tady na AE News, do kterých z jistých důvodů už ani raději nevstupuji v jistých chvílích, protože nemám čas na malichernosti a hlavně, nepotřebuji nikoho přesvědčovat o svých názorech. Z toho už jsem dávno vyrostl.

Jsem ale zcela přesvědčen o tom, že Donald Trump představuje model, který je hoden následování každým, kdo chce prosazovat pro-národní politiku, politiku ve prospěch vlastního národa a jeho blahobytu na prvním místě. Nepatřím mezi zastánce myšlenky cizí pomoci, že nám a naší zemi pomůže někdo mocný, že nám pomůže Vladimir Putin nebo souručenství s někým, kdo to s námi bude jako myslet dobře. Národ si musí pomoci sám, musí prosazovat do politiky národní elity, které se nebudou starat o svět, o globální závazky nebo o rychlost točení zeměkoule, ale budou prosazovat národní zájmy na prvním místě.

Trhliny v informačním poli odhalují více, než jenom pravdu

Čas od času vznikne v informačním poli trhlina a pravda vyjde na povrch, jako vyšla v případě tohoto videa. Ovšem ne každý pochopí, že situace pod informačním polem je asi tak milionkrát děsivější a ne každý by pohled na nefiltrovanou realitu přežil. Ne každý je proto připraven v rámci Syndikátu postoupit o vyšší synaptickou úroveň a naivní války o „vlastní pravdu“ v komentářích a diskusích jsou pouze projevem nižší synapse. Několikrát jsem už mluvil o tom, co je to mocenský silový tenzor. Tam je třeba si uvědomit, že rameno řeky nemůže téct do kopce a ani se nemůže vlévat do velké řeky za horami, kde je čistší voda. Proto mi připadá smutné, že se odvádí pozornost od zásadních kroků a rozmělňuje se do dílčích elementů.

manifestace4.2V živém vysílání na CNN bylo uvedeno, že šlo o „spontánní akci místních muslimů“…

Každý den se mainstream snaží napumpovat lidem do hlav přesně takovou realitu, jako natočila CNN na ulici v Londýně. A je ještě horší, že model cesty, který představuje Donald Trump, je na alternativě stejným terčem útoků, na který střílí i mainstream. Donald Trump není politik, který by představoval zlatou cestu pro svět. Ale on sám představuje zlatý model pro ostatní země, jaké by měly mít samy vlastní vůdce. Protože cílem vlády nebo vůdce je přinášet lepší život a lepší podmínky pro vlastní národ. A pokud téměř 30 let po Sametu pracují v ČR lidé za pomalu čtvrtinové mzdy ve srovnání s Německem, tak něco je špatně.

Globalizace ničí národy, plundruje zdroje, přináší autogenocidu, globální chudnutí a překresluje kulturní prostor. Národ se musí opřít o své syny a dcery, kteří půjdou v čele svých národů a hrdě ponesou své vlajky, ženy za nimi ponesou chléb a sůl, který bude vezdejší a ne globalizovaně dovezený z Polska a rozpečený. Hutě a doly poskytnou ocel pro průmysl, průmysl zajistí výrobu a výroba produkci, spotřebu, obrat a peníze a mzdy.

Svoboda není v globalizaci, svoboda je ve zdrojích!

Svoboda a nezávislost musí být zdrojově zajištěna. A Česko má zdrojové předpoklady, a to nejen kvůli objevu lithia na Cínovci. Je to zločin, když OKD utlumuje činnost, zatímco země je beztrestně zaplavována uhlím z Polska. To samé hutě, když je země zaplavena lacinou ocelí z Indie a Číny. Proto je Donald Trump vzorem a modelem, protože on je jediný politik, který dnes se nebojí říct, že práci je třeba dávat lidem doma a ne jí vyvážet do Asie. Svět nemůže být lepším, pokud vy nebudete mít práci a nebudete ji mít dobře zaplacenou. Potom nebudete mít ani peníze na děti, na dostatek dětí. A když nebudou děti, globalisté vám nasunou do Lebensraumu okolo vás multikulti islám jako flastr na nízkou porodnost domorodců. A lidé vyjdou do ulic, že islám nechtějí. Ale protože si lidé vydělají málo peněz, nemají ani čas se zajímat o politiku a prostor okolo sebe.

Proto nečekejte na bohatýry, protože bohatýři už vymřeli, zůstali jenom boháči. A ti mají s bohatýry opravdu málo společného. Národ se musí postavit na vlastní nohy, práce a zdroje musí zůstávat doma. Trumpův model je tak univerzálním nástrojem metodiky likvidace globalistických struktur a závislosti na globalizaci. Mainstream ale bude do poslední chvíle manipulovat a přesvědčovat, že už je pozdě. Ne, není pozdě. Ještě je čas na pochopení, že svoboda stojí na lidu a lid na zdrojích.

Zdroj textu a foto: AE News