Kriminalizace Marine Le Pen začala!

Autor: V.K.

Kriminalizace Marine Le Pen začala! EU parlament jí zbavil imunity a Google s Facebookem o ní budou falšovat zprávy, aby jí Francouzi nezvolili! Šest stupňů řízení odporu. Na jakém stupni je teď Marine?

Prakticky měsíc a půl před prezidentskými volbami ve Francii začala globalistická média a bruselský neomarxistický aparát konat. Evropský parlament zbavil Marine Le Pen imunity, aby mohla být vyšetřována francouzskými úřady z trestného činu podpory propagace terorismu [1]. V roce 2015 totiž na svém Twitteru uveřejnila několik fotografií z poprav z Islámského státu [2], kde Jihadi John podřezával zajatce a také novináře Jamese Foleyho a Marine Le Pen obrázky sdílela, aby ukázala francouzským voličům, jakého kulturního „obohacení“ se může brzy dostat i Francii, pokud do prezidentského úřadu nenastoupí konečně někdo, kdo vystaví stopku bezbřehé migraci Arabů do Evropy a především do Francie, která už dnes je na mnoha místech spíše islámskou republikou než demokracií.

Marine Le PenMarine Le Pen, kandidátka na prezidentku Francie.

Marine Le Pen podle posledních průzkumů šplhá v preferencích stále nahoru a už teď se ukazuje, že vyhraje první kolo prezidentské volby [3], ve Francii totiž panuje mohutný sentiment proti establishmentu. Včera honem rychle média přispěchala s novým průzkumem, že Marine ztrácí 1% na Macrona, takže se opakuje komedie z amerických voleb s manipulacemi veřejného mínění v neprospěch Trumpa, nic se nezměnilo. NBC v USA dokonce drze mluví za francouzský lid, že prý cítí ulehčení z posledního průzkumu, že Macron je na tom lépe než Le Pen [4].

Obžaloba Marine Le Pen měsíc a půl před volbami

Ale jistého není nic, takže francouzský soud se proto obrátil na parlamentní komisi EU, aby zrušil Le Penové imunitu, protože ve Francii čelí pokutě až 75,000 EUR a k tomu až 3 rokům ve vězení za uveřejnění fotografií IS na svém Twitteru. Evropský parlament žádosti pochopitelně lokajsky vyhověl, pouhých pár týdnů před konáním prezidentské volby ve Francii. Celé je to účelově načasované tak, aby to co nejvíce poškodilo Le Penovou tak, jak je to jenom možné. Soud měl rok a půl na podání žádosti k EU o zbavení Le Penové imunity, ale počkal si na to až doteď, těsně před volbami ve Francii. Otázkou je, jestli toto stíhání Le Penové bude mít nějaký vliv na volby, nebo jí to dokonce pomůže, ovšem hrozba je někde jinde. Pokud by byla narychlo odsouzena ještě před konáním voleb, nemohla by jako odsouzená na prezidentku už kandidovat. A to je zřejmě plánem globalistů a bruselského neomarxistického proletariátu.

Marine Le PenMarine Le Pen kandiduje na francouzskou prezidentku.

Jak dostat Marine do kriminálu a pryč z internetu

Útok proti Le Penové se rozjel nejen v kriminální rovině, ale odstartoval i na mediální frontě, protože právě dnes oznámily společnosti Google, Facebook, BBC, AFP a další média, že vytvořily alianci, která bude na internetu sledovat výroky Le Penové a ihned je bude uvádět „na pravou míru“ tak, aby lidé věděli, kdo je Marine Le Pen vlastně zač [5]. Mainstreamová média už prý nechtějí opakovat chybu z minulého roku, kdy alternativní média zcela ovládla veřejné mínění v USA a pomohla Donaldu Trumpovi do funkce amerického prezidenta. Mainstream se proto pokusí spojit síly a zamezit zvolení Marine Le Pen pomocí stejného modelu, jaký používají v USA další vysílačky falešného zpravodajství, jako např. The New York Times, Washington Post, Politico, Buzz Feed, CNN, ABC a další. Koncept zůstane stejný. Mediální kolosy se budou obracet na pečlivě vybrané „odborníky“, kteří budou tvrzení Marine Le Pen vyvracet a nahrazovat svojí pravdou a svými pohledy.

Sociální sítěSeznam fake news médií, které se budou podílet na internetu na dezinformační kampani proti Marine Le Pen.

Pokud mluvíme o odbornících, budou to specialisté podobného ražení jako např. Jakub Janda nebo Roman Máca z Evropských hodnot v ČR. Prostě ideologicky vyprofilovaní „odborníci“ z ulice, které média dosadí do role „pravdivostních arbitrů“. Stejnou úlohu už v ČR plní Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH), které řídí jiná „odbornice“, Eva Romancovová. Hlavním operačním nástrojem těchto agentur je odkazování na „odborníky“, jejichž úkolem je veřejnosti převysvětlit a převyprávět informace podle zadání režimu, aby občan věděl, jak si má informaci z internetu správně ideologicky vyložit. Je teď naprosto jisté, že všechny tyto kroky mají za cíl sjednotit síly a zabránit v EU další exitům. Marine Le Pen totiž kandiduje ve volbách s tím, že pokud se stane prezidentkou, vyvede zemi, podle jejích slov, z toho šíleného spolku s názvem EU. A Frexit by znamenal konec celého projektu Evropské unie. I když se dá předpokládat, že Berlín by dál usiloval o vznik Nové Evropy, tak bez Francie by takový útvar měl jenom jepičí život.

Marine Le Pen čelí pátému stupni řízení odporu. Co to je?

Proti Marine Le Pen je vedena i další žaloba, že z fondů EU platila v Evropském parlamentu dva zaměstnance, kteří vykazovali falešnou práci. Francouzská policie provedla razii v sídle Národní fronty [6], její politické strany, a to právě v době, když byla na návštěvě v Libanonu, kde se proslavila mediálně tím, že si odmítla nasadit šátek na hlavu před setkáním s vrcholným islámským muftím v zemi [7] a schůzka se tak nekonala. Bývalý italský premiér Enrico Letta varoval, že zvolení Le Penové by znamenalo konec Evropskému projektu [6], takže režim ve Francii se nyní snaží le Penovou nejen zdiskreditovat, ale úřady už i zkriminalizovat, aby byla vykreslena jako zločinec a kriminálnice. Le Penová už dříve uvedla, že je potřeba vybudovat jinou Evropu, ať už to madam Merkel, nebo monsieur Schulz, nebo Evropská komise chce, nebo nechce [8]. Všichni dobře víme, že tyhle procesy jsou všude stejné. Je proto dobré si připomenout, jak funguje 6 stupňů řízení odporu v tzv. pseudodemokracii, jak vypadá a co je to „odporový gradient.“

Marine Le PenMarine Le Pen v Bejrůtu odmítla navléknout na hlavu nabízený šátek.

Stupně řízení opozice (Odporový gradient)

1. Ignorace

 • První stupeň odporu proti vlivu opozičního názoru. Média, televize, noviny, tisk, rozhlas a další, ti všichni nejprve ignorují opoziční názor, který je mediálně na svém počátku. Když někdo řekne, že migrace Arabů do země je špatná, média to ignorují, je to názor, který není moc slyšet. Média o odporu vědí, ale zatím jim stačí proti němu bojovat tak, že o názoru neinformují a ignorují ho.

2. Bagatelizace/Marginalizace

 • Druhý stupeň odporu. Média již o opozičním proudu musí informovat, protože probublává na veřejnost. Nemá však nijak velkou razanci a média tak opoziční teze bagatelizují, odsunují na okraj zájmu společnosti, marginalizují tezi. Nejčastěji se používá výraz, že jde o „okrajový názor ve společnosti“, nebo že tento názor je ojedinělý. Pokud se objeví server, médium, opoziční hnutí, tak se zdůrazní, že má málo členů, sympatizantů, čtenářů, diváků a tudíž není potřeba se tezemi tohoto opozičního bloku zabývat.

3. Diskreditace

 • Třetí stupeň odporového gradientu a tady již začíná jít do tuhého. Opoziční teze je již velmi silná, procento veřejnosti, které tezi nebo skupinu tezí považuje za správnou a ztotožňuje se s ní, je už vyšší a názor se dostává do mainstreamu, teze ovlivňuje i názory lidí na mainstreamu, především těch, kteří mají otevřené myšlení. V této chvíli nastupuje diskreditace média, vyrábí se na zakázku kauzy, které mají dokázat nedůvěryhodnost opoziční teze nebo média. Je vyvinuta snaha o vykreslení opoziční teze tak, aby byla považována za zmatenou, nereálnou, fantaskní, epizodickou, konspirační nebo propagandistickou.

4. Dehonestace

 • Čtvrtý stupeň řízení odporu. Tady už jdou všechny ohledy pryč. Veřejnost nevěří diskreditační kampani namířené proti tezi nebo hnutí, takže přichází na řadu dehonestace lidí, kteří za hnutím nebo tezí stojí. Pokud jde o odpor proti migraci, média vytáhnou dehonestaci na šéfa strany, aby byl vykreslen jako zločinec, kriminálník, podvodník, pedofil, rasista, xenofob. Cokoliv, co pomůže zmenšit a snížit podporu veřejnosti a důvěryhodnost dané straně, hnutí, tezi, projektu, serveru nebo listu.

5. Kriminalizace

 • Pátý stupeň odporového gradientu. Zde už končí vliv mainstreamu, ten je nucen se obrátit na režim a spolupracuje přímo s ním na kriminalizaci osob, které stojí za opozičním hnutím, za opoziční tezí nebo hnutím. Hledají se prostředky, jak doslova klíčovou osobu, která prosazuje opoziční tezi, dostat do tepláků, tzn. do kriminálu. Pokud se systém řízení odporu dostane až sem na pátý stupeň, je to pro režim velmi zlé. Znamená to, že opoziční teze má ve společnosti tak obrovskou podporu, že už nelze konat jinak, než kriminalizací osoby, která tezi zastupuje nebo ztělesňuje. Kauza Marine Le Pen je pěkným příkladem, kdy jí chtějí zavřít za pár fotek na Twitteru.

6. Likvidace

 • Šestý a finální stupeň řízení odporu. Všechny prostředky na potlačení opozičního názoru selhaly, je potřeba fyzicky odstranit klíčové osoby nebo subjekty, které za opoziční tezí stojí. Dělí se celkem na 3 procesy likvidace.
  • Ekonomická (hmotná) likvidace:
   Přistupuje se obvykle nejprve k likvidaci ekonomické. Uvalení zničující exekuce majetku, zablokování účtů subjektu nebo vypovězení smluv o účtech ze strany banky, vypovězení služeb, nájmu, zrušení domény serveru, zabavení serveru nebo movitého vybavení subjektu, počítačů, nábytku, materiálů, propagačních předmětů, přístupu k webovým službám atd. Subjektu je zabráněno na fyzické úrovni, aby mohl svými opozičními tezemi působit na veřejnost.
  • Institucionální likvidace
   Jinými slovy jde o soudní likvidaci. Zákaz činnosti subjektu, rozpuštění strany na základě rozsudku, rozpuštění spolku, obstrukce ze strany úřadů, které úmyslně nepovolují demonstrace s výmluvou, že prostranství je již zamluveno jiným subjektem atd. Systém likviduje subjekt na institucionální úrovni.
  • Fyzická likvidace
   Pokud výše uvedené nestačí, následuje likvidace fyzická, a to nejprve v rodině, obvykle manžel nebo manželka opozičního leadera přijde „k nehodě“ a zemře. Osoba tím dostane „brutální vzkaz“ a je jí tím naznačeno, že příště bude na řadě ona. Úmrtí partnera obvykle psychicky člověkem otřese a je naděje ze strany režimu, že se osoba zhroutí, nebo alespoň se přestane politicky angažovat, že se stáhne. Typickým příkladem byl Gustáv Husák, který po tragické smrti své druhé manželky Viery při letecké nehodě v Bratislavě se uvnitř partajních struktur KSČ stáhl do sebe, protože psychicky ho ztráta ženy zlomila. Moc uvnitř strany potom naplno převzala klika okolo Lubomíra Štrougala. Pokud „vzkaz“ nezabere, následuje likvidace přímo klíčové osoby, obvykle formou „nehody“, „sebevraždy“, „nešťastné události“, „infarktu“, „utopením při koupání na dovolené“ apod. Např. záhadná autohavárie Alexandera Dubčeka v listopadu 1992 patří do skupiny šestého stupně řízení odporu. Stejně tak i podivná autonehoda šéfa rakouských Svobodných Jörga Haidera v roce 2008.

Marine Le Pen„Máme snad na výběr, když naší zemi hrozí zánik naší kultury a identity?“ Marine Le Pen položila tuto řečnickou otázku jako odpověď na dotaz z publika, proč usiluje o vystoupení Francie z EU

Marine Le Pen se tak zhruba měsíc před volbami dostala na 5. stupeň odporového gradientu a je důvod mít obavy o Marine Le Pen, protože odpor proti islámské migraci ve Francii je tak mohutný, že opravdu může způsobit zvolení Marine Le Pen a následný Frexit, a to elity nebudou chtít připustit, ne po zkušenostech z Brexitu a Trumpexitu. Globalistické elity udělají všechno proto, aby Marine Le Pen zastavily, a to i za použití 5. stupně řízení odporu. Pokud ten selže, začne jít Marine o život. Nejen o zbavení imunity Marine Le Pen bude dnes (03.03.2017) od 19:00 hodin na Svobodném rádiu hovořit i autor texttu. Dostaneme se ke všem zásadním tématům a událostem uplynulého týdne. Všichni jste tak srdečně zváni k poslechu.

Zdroj textu a foto: AE News