Konspirace, nebo špinavá hra?

Autor: Admin

Již delší dobu je veřejnosti, jež sleduje předvolební boj o Bíly dům, znám problematický zdravotní stav Hillary Clinton. Jedna z posledních epizod, jenž potvrzuje její, pravděpodobně velmi závažné zdravotní problémy, se stala 11. září. Hillary Clinton se zúčastnila připomínkového ceremoniálu v New Yorku k uctění obětí z útoků 11. září 2001, ovšem demokratická kandidátka na prezidenta USA opustila ceremoniál předčasně a kameraman z ulice zaznamenal unikátní video, které vám přinášíme níže. Vidíme na něm, že Hillary Clinton podpírají bodyguardi a čekají na příjezd obrněné limuzíny. Když se ochranka snaží otevřít dveře, Hillary Clinton se opět podlomí nohy a zkolabuje. Na videu je vidět, že ztratila vědomí, její tělo je na okamžik úplně bezvládné jako hadrový panák. S největší pravděpodobnosti to vypadá na to, že její mozkové epizody mají souvislost s chirurgickým zákrokem z roku 2012, kdy jí lékaři odstranili z hlavy krevní sraženinu.

Lékaři si opět všimli, že i když bylo v New Yorku polozataženo a lehce pod mrakem, Hillary měla opět černé brýle. Přecitlivělost očí na světlo je jedním z příznaků celé řady mozkových dysfunkcí, od epilepsie až po mozkové tumory. Vedení kampaně Hillary Clinton vydalo ihned „damage control“ prohlášení, že demokratická kandidátka utrpěla přehřátí organismu, a že Hillary odjela do bytu své dcery Chelsea. Po několika hodinách prý opustila byt své dcery a už se cítila potom mnohem lépe, uvedla CNN.

Za nějakou dobu je skutečně vidět, jak Hillary opouští dům, kde bydlí její dcera Chelsea. Na videu níže se můžete podívat, jak Hillary vychází z domu, pozdraví přítomné, dokonce si přivolá malou holčičku, kterou obejme a pokračuje k přistaveným vozidlům. Jenomže to video ukazuje na několik značných rozporů v chování a vystupování ženy, která vyšla z domu.

Všimněte si, že tato žena vychází úplně sama. Žádný bodyguard nikde okolo, přičemž když si pustíte jakékoliv jiné video s Hillary, bez doprovodu neudělá ani krok, zejména kvůli zdravotnímu stavu, kdy ji ten černý bodyguard, jenž je i zdravotníkem, lékařem, atd., doprovází i na podium k mikrofonu.

Dále si všimněte celkovou postavu. Porovnáním s postavou Hillary to vypadá, že tato žena je podstatně hubenější a nejméně o 10 let mladší. Dalším rozporem je fakt, že Hillary pokaždé, když ji vidíme s kabelkou, tuto nosí pověšenou přes levé rameno. Žena na videu ji má pověšenou přes pravé rameno. OK, možná si řeknete, že tzv. slyším trávu růst. Možná. Ale pojďme dál a porovnávejme další aspekty.

Na fotografiích níže vidíme vlevo Hillary Clinton a vpravo „neznámou ženu“, jak zdraví lidi zvednutím levé ruky:

hillary-prstydvojnik-prsty

Všimněte si na fotkách obou žen, jejich prsty – ukazováček a prsteník. Na fotce s Hillary, je zřetelně vidět, že její prsteník je kratší, než ukazováček. Na fotce „neznámé ženy“ jsou oba tyto prsty naprosto stejné.

Na dalších snímcích vidíme detaily:

detail-prstu-hillarydelka-prstu-dvojnikjpg

Dobře, to se možná mohlo stát třeba tím, že na pravé fotce žena mírně pokrčila ukazováček. OK, tak se teď podívejme na další rozpor, kterým je „snubní prsten“.

Udělal jsem zvětšené výřezy vzhledu snubního prstenu Hillary a totéž u ženy, která vyšla z toho baráku. Podívejte se sami, zda tam vidíte to co já, značný rozdíl ve tvaru obou prstenů:

prsten-hillarydetail-prsten-dvojnika

Další zajímavosti je, že v domě z kterého tato žena vycházela a kde by měla bydlet dcera Hillary Chelsea, na adrese „21. Východní street 26“, byla ještě do nedávna New York státní nemocnice pro seeniory – viz webové stránky pro nemocnice přesně v téže adrese: https://profiles.health.ny.gov/home_health/view/18676. Zdá se, že Hillary tam má svůj vlastní hospic a ten se nachází v budově, kde bydlí její dcera Chelsea.

Možná si položíte otázku, kde tak rychle mohl někdo sehnat dvojníka. No ono to nemuselo být „tak rychle“, protože, vzhledem k zdravotnímu stavu Hillary, mohla být „dvojnice“ připravována již dávno. Jen pro zajímavost podívejte se na další pokračování.

Před několika měsíci anglický internetový deník The London Daily Mail, publikoval příběh o ženě, která vydělává 10.000 $ za měsíc jako imitátorka Hillary Clinton. Jmenuje se Teresa Barnwell a žije v Californii. Níže je několik fotografií paní Barnwell:

teresa1teresa2

teresa3

Každý, kdo se podívá na tyto fotky, musí uznat, že ta podobnost je až fascinující. Tím samozřejmě netvrdím, že zrovna tato paní nahradila Hillary Clinton 11. září, jak je prezentován její odchod z domu 21. Východní street 26. Ale jestliže se našel jeden dvojník, tak nebude žádným problémem najít dalšího, případně několik dalších. Na některých webech již dokonce běží konspirační teorie, že je Hillary Clinton mrtva. Já si to osobně nemyslím, ale že v tomto daném případě ji někdo nahradil, takřka stoprocentně věřím.

Tak co vážení přátelé? Ještě se vám zdá, že je to příliš velká konspirace, nebo s námi (a s celým světem), někdo v USA hraje hezky špinavou hru. Myslím si, že platí ta druhá varianta. Pokud máte jiné názory, přivítám každý ve vašich komentářích.

Zdroje: Superstation 95.com
Daily Mail.com
Překlad a foto: Administrátor