Konspirace 09 – falešné přistání na měsíci

0
2048

Vložil: Admin

Několik poznámek z diskuse k videu:

Pravdu se asi nikdy nedozvíme. Škoda ovšem je, že dokument nezmiňuje dvě věci které jsem viděl kdysi v jednom dokumentu. První věc je teorie, že tehdejší filmy na které byly pořízeny záznamy či fotografie, nebyly schopné při návratu na zem záznam uchovat, už ale nevím proč.

To je naprostá pravda. Filmové pásky na které se tehdy zapisovalo nebyly nijak extra dobré nosiče informaccí a i za pomocí relativně malé dávky energie je šlo vymazat. Stačil by na to i slabý magnet. Problém s těmihle pásky je ten, že pokud byly na měsíci, MUSELI projít oblastí Van Allenových pásů, což je oblast s extrémně rychlými nabitými částicemi. Mise apolo sice byla vedena pod úhlem zhruba 30 stupňů, čímž se vyhnuly oblastem s největším zářením, nicméně i tak museli schytat (posádka i jakékoli vybavení) dávku záření která by pro let byla nutně fatální.

I dnes vypínáme jakoukoli elektroniku která tou oblastí prochází. (družice…) Proč? Protože kdyby byly zapnuté a prošli tou oblastí, byly by zcela zničeny. Kdybyste do té oblasti poslali kreditní kardu, VHS kazetu nebo jiný magnetický nosič, to co by se vám vrátilo by byl bezcený kus techniky který by nenesl jedinou zachovanou informaci. Takže ano, pokud na apolu nenesly nějakou zatím nezveřejněnou technologii která by odstínila záření v této oblasti okolo naší planety, nebo pokud neuchovávali záznamy na jiných nosičích než oficiálně uvádějí, pak ty záznamy v té oblasti nikdy nebyly.