Konfrontace s globalismem jednoho světového řádu (OWO). Vzestup a pád Šelmy – plus videa

Autor: Peter Koenig, 10. 08. 2022

Legenda praví, že když se něco nedaří a všichni doufají, že se to zlepší musí se to nejprve zhoršit, aby mohla nastat nová éra míru a harmonie.

Možná se nyní nacházíme na této křižovatce. „Šelma“ již povstává. Ale její pád je na dohled.

Musíme pochopit, že Šelma je Velká. Je obrovská. Je tak mimořádně velká, že lidstvo nikdy v zaznamenané historii něčemu podobnému nečelilo.

Proto bychom měli být náležitě připraveni.

Představte si, že na obrovském pětinásobném prostěradle královské velikosti leží  malý kousíček látky, nebo kapesníček (drobný ozdobný doplněk klopy), jehož cílem je ovládnout prostěradlo. To je globalistická sektářská elita, jejímž cílem je přeměna světové populace v Jeden světový řád (OWO). K tomu však nedojde. Je to tak absurdní představa, že mohla vzniknout pouze z úst megalomana jakým je Kaus Schwab s jeho WEF a jeho zákulisní páni peněz.

Bez ohledu na to, jak si myslí, že jsou mocní, když tyranizují celý svět a dělají z něj své otroky, my lidé, se postaráme o to, aby se to nestalo. Trhliny v řadách OWO jsou již jasně patrné.

Nové heslo zní: Sbohem OWO-Globalismus a vítejte v novém multipolárním světě.

Vlastně ve světě, který se postupně stává polarizací Východ-Západ, se Západem, který se stále rychleji rozkládá ve více ohledech – měnově, z hlediska politické etiky, značně slábnoucí podpory západních a dosud západně orientovaných vlád a přinejmenším dvou třetin západních lidí, kteří se proti svým vládám ostře staví.

Upozorňuji, že ještě nejsme zcela u cíle – u bodu západního kolapsu.

Nicméně velká trhlina ve zdi, kterou prosvítá světlo, parafráze známé písně Leonarda Cohena, dává obrovskou naději, že světlo zvítězí.

Velký obraz – co je to?

Velký obraz má tři hlavní větve, tři hlavní cíle Šelmy, které má naplnit. Představte si Šelmu jako chapadlovitou chobotnici s mnoha chapadly. Nejsou nutně uvedeny v pořadí podle důležitosti, ale spíše jako souběžný buldozerový přístup, a zahrnují:

a) Masivní depopulace, celosvětová genocida, eugenistický program, na kterém Gatesové, Rockefellerové a další pracují již desítky let. Eugenikou byly posedlé již jejich předchozí generace. Méně lidí, méně „zbytečných jedlíků“ – a konzumentů vzácných, neobnovitelných zdrojů. Takto to prezentuje Yuval Noah Hariri, izraelský „intelektuál“ a blízký poradce Klause Schwaba, věčného generálního ředitele WEF;

b) Přesun všech aktiv z nižších a středních vrstev k elitě miliardářům, jednotlivcům, ale i k podnikovým finančním institucím, jako jsou BlackRock, Vanguard, State Street, k dalším mohou patřit Fidelity, City Bank, Bank of America a mnohé další.

První tři z nich jsou vzájemně propojeny jako akcionáři a mohou jednat jako jeden celek, což jim dává celosvětově kontrolu nad odhadem 25 bilionů dolarů, což jim dává pákový efekt přesahující 100 bilionů dolarů (v porovnání s celosvětovým HDP ve výši přibližně 90 bilionů dolarů), a mají tak virtuální kontrolu nad každou zemí na světě. Viz článek s videem Kdo vlastní svět?

c) Digitalizace všeho, propojení všeho se vším, nakonec pomocí megavýkonných ultrakrátkých vln 5G a brzy přijde 6G. Prostřednictvím těchto elektromagnetických vln se mohou dostat do našich mozků. To je vlhký sen Klause Schwaba. Zahrnuje digitální celosvětové očkovací pasy, spravované prostřednictvím nechvalně proslulého QR-kódu nebo podobně, s prakticky neomezenou kapacitou pro ukládání informací.

V současné době má potenciál uchovávat více než 30 000 informací o každém z nás. Ti, kteří QR-kód spravují, vás znají lépe než vy sami. Jedná se o aktualizovanou verzi agendy ID2020 Billa Gatese.

Digitalizace může v prvním kroku zahrnovat čip pod kůží každého žijícího občana – v současné době se dobrovolně praktikuje v některých severských zemích, jako je Švédsko (video) a Dánsko, a ukládá a monitoruje každou informaci o vás, včetně zdravotních záznamů, bankovních účtů, s kým mluvíte, kam cestujete, kde a co nakupujete – a-a-a – máte obrázek.

Později to bude pravděpodobně jen elektronický otisk prstu v podobě nebo kapacitě QR-kódu, který se vryje do našich těl prostřednictvím elektromagnetického pole, které se nám vstřikuje do krevního oběhu – například oxid grafenový – pod záminkou kovidových vakcín, nebo jakýchkoli vakcín vymyšlených a vnucených obyvatelstvu.

Dalším může být „nová“ chřipková vakcína – již ohlášená jako novinka, prakticky nijak netestovaná, ale připravená na podzimní sezónu. Buďte ve střehu a dejte si pozor!

Digitální peníze, které již nyní do značné míry ovládají globální Sever, se mají stát normou do konce Agendy 2030, nebo i dříve – pokud tomu MY lidé, nezabráníme. A ano, můžeme. Digitální peníze by z nás udělaly digitální otroky; digitální peníze by mohly být podle naší vůle zablokovány Kultovní kabalou, nebo přímo ukradeny, v závislosti na našem chování.

Žádný strach, podle Klause Schwaba nakonec nebudeme vlastnit nic, ale budeme šťastní – to je parafrázovaný konec Velkého resetu. Naše mysl už nebude myslet samostatně, ale 5G a oxid grafenu vstřikovaný kovidem a dalšími vaxy, které teprve přijdou, udělají z lidí takzvané „translidi“ (výraz, který Klaus Schwab použil v roce 2016 v rozhovoru pro švýcarskou francouzskou televizi), v podstatě nepotřebné a postradatelné otroky, protože lidské role převezmou roboti a umělá inteligence (AI).

Podívejte se na „vlhký sen“ Klause Schwaba v kratičkém videu s francouzskou TV:

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Všechny tyto cíle jsou tak či onak obsaženy ve Schwabově knize Velký reset WEF. Možná by stálo za to, abyste do ní nahlédli. Většina oslovených knihoven s úsměvem odpověděla, že knihu nemají; raději se s tímto monstrózním plánem nespojují.

Globalistický plán se postupně rozpadá. Viz tento článek (česky) o antiglobalistickém trendu WEF v Davosu, květen 2022.

Přesto globalisté bojují dál. Beznadějná hra. Možná se jim však podaří na nějakou dobu prodloužit svůj globalistický pohon s věčnými lžemi, nevýslovným bohatstvím nemorálně a z velké části nelegálně nabytého finančního majetku, což možná přinese miliony obětí – a, Bůh suď – povede ke třetí světové válce, což potenciálně znamená válku s tvrdým jádrem.

Šelma je stále na vzestupu. To však neznamená, že zvítězí.

Mnozí z nás si toho možná ani nevšimnli. Je to diskrétní, ale smrtící, jak nám ve vší své diskrétnosti neustále oznamuje, co chystá a plánuje pro nás pro lidstvo. Kult, luciferiánský kult, k němuž Šelma pravděpodobně patří, aby uspěl, musí své akce oznamovat s dostatečným předstihem. Jinak by se jim, Kultu, nemuselo dařit.

Varování kultu

Kult nás v průběhu posledních nejméně 50 let neustále opakovaně varoval. Vždy nám s dostatečným předstihem sděloval, co oni a jejich přisluhovači pro nás plánují. A to se vzrůstající intenzitou v posledních dvou až třech desetiletích. Jen několik příkladů. Většina z nás jejich varování pohodlně ignorovala.

Summit Země v Riu v roce 1992 – název Konference OSN o životním prostředí a rozvoji (UNCED) se konal v brazilském Riu de Janeiru ve dnech 3.-14. června 1992. Vycházel z (ne)slavné publikace Římského klubu z roku 1971 „Meze růstu, simulační model světové populace, životního prostředí a ekonomiky„. Tento model předpovídal hrozící ekologickou katastrofu v příštích 50 až 100 letech, tj. přibližně od nynějška.

Římský klub alias Summit Země dal podnět k tomu, co je dnes známé jako Agenda globálního oteplování a klimatických změn – a k ní se přidal i komerční program New Green Deal.

Musíte vědět, že Římský klub nebyl evropským vynálezem, jak to vypadá podle jeho názvu. Byla to Rockefellerova iniciativa.

11. září 2001 bylo smrtící, násilnou událostí, která ohlásila novou éru – éru zvyšující se až totální kontroly, zbavování osobních svobod, omezení s často dehonestujícími a trapnými bezpečnostními kontrolami na letištích. Několik týdnů po této velmi dobře zorganizované hrůzné katastrofě z 11. září byl Kongresem schválen Patriot Act. Byl připraven již dlouho před 11. zářím. Zbavuje občany USA téměř 90 % jejich lidských a občanských práv.

Podobné výjimečné zákony byly velice snadno přijaty v Evropě a dalších takzvaných „západních zemích„, což jsou země, které následují politickou a měnovou doktrínu USA. Většina zemí globálního Severu neboli Západu (včetně Austrálie, Japonska, Jižní Koreje a Nového Zélandu) v současné době žije v rámci nějakého druhu „nouzové legislativy„, která do značné míry obchází jejich parlamenty v záležitostech, jež se týkají agendy Velkého resetu. (Poznámka: Viz u nás stále platný Pandemický zákon.)

Většina jejich obyvatel nemá ani tušení, že jejich parlamenty byly částečně vyřazeny z provozu.

Rockefellerova zpráva z roku 2010 zachycuje obsah Agendy OSN 2030 ve čtyřech kapitolách. První z nich popisuje scénář Lockstep. Docela přesně to, čím svět, 193 členských zemí OSN, prošel po celosvětově vyhlášené výluce pro plandemii covid-19. V lockstepu se každá vláda řídila stejnými přísnými pravidly ničícími lidská práva, vštěpovanými a vynucovanými strachem, diktovanými WHO. Podívejte se na celou tuto Rockefellerovu zprávu z roku 2010 – obzvláště zajímavé jsou kapitoly „Rámec scénáře“ a „Vyprávění scénáře“.

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Podobně nám Bill Gates, ve svém vystoupení TedTalk v únoru 2010 v San Diegu předem ukázal jeden ze způsobů jejich plánu postupného snížení populace. „Pokud odvedeme skutečně dobrou práci (v očkování), můžeme snížit světovou populaci o 10 až 15 %.“ Podívejte se na výřez z jeho vystoupení.

(Pro celé video klik ZDE)

 

Byl to jen pokusný balónek, který měl zjistit reakci lidí. Bylo to také oznámení věcí příštích. Jak už víme, konečným cílem snížení světové populace je až do zbývajících cca půl miliardy lidí – jak bylo uvedeno i na Georgijských orientačních kamenech, které byly nedávno zničeny. Žádné obavy, kabala tohoto cíle masové genocidy nedosáhne. Ale už napáchala nesmírné škody, a pokud nebude zastavena, bude v zabíjení lidí pokračovat, a to mnohdy těmi nejkrutějšími způsoby.

WHO vyhlašuje rok 2014 desetiletím očkování – s odkazem na desetiletí 20202030, tj. na Agendu OSN 2030. Věnoval tomu někdo pozornost? – Jak to WHO věděla? Možná Bill Gates šeptal příkazy v „sálech WHO“, kde se vybírají „dary“. Jakýkoli odkaz na toto varování WHO z internetu zmizel.

Červen 2016 – slavnostní otevření švýcarského Gotthardského tunelu – bizarní luciferiánská oslava, která zobrazuje luciferiánské sexuální tance a podivné vraždy a úmrtí – vzdáleně související se stavbou tunelu. Plné symboliky.

Vysvětlení Googlu – „I když tunely jistě představují cesty, častěji symbolizují přechod z jedné fáze života do druhé. Ve svém nejpůvodnějším významu tunel symbolizuje porodní kanál. Stejně jako se dítě vyvíjí a cestuje směrem ven, tak se vyvíjejí i postavy příběhu.

Podívejte se na toto tři a půl minutové video k otevření Gotthardského tunelu.

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Je to jistě průchod temnotou. Nic nového pod sluncem. Ani zlo, ani Lucifer nikdy neprojektovali světlo pro nás, pro obyčejné lidi. Všechno je naopak, čím více nás zatemňují, čím více strachu v nás vzbuzují, tím větší kontrolu nad námi získávají. A to je to, co, jak se zdá, chtějí rozehrát. – Bezvýsledně. Ale to se jim nepodaří.

Akce 201 z 18. října 2019 v New Yorku – Centrum zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem (WEF) a Nadací Billa a Melindy Gatesových uspořádalo 18. října 2019 v New Yorku Akci 201, pandemické cvičení na vysoké úrovni. Celé video s titulky najdete ZDE.

Webové stránky Eventu popisují cvičení jako „období, kdy bude během reakce na závažnou pandemii nezbytná partnerství veřejného a soukromého sektoru, aby se zmírnily rozsáhlé ekonomické a společenské důsledky“. Skutečným předmětem cvičení byl pravý opak, a to prostřednictvím koronálního viru.

Shodou okolností o pár týdnů později, na začátku roku 2020, vypukl koronavirus, nazvaný SARS-Cov-2, alias Covid-19. WHO to vyhlásila za pandemii 11. března 2020, kdy hlášených úmrtí na celém světě bylo méně než 5 000. Když víme, co víme dnes, můžeme se ptát, jak spolehlivé jsou tyto zprávy o úmrtí – tehdy a dnes?

Srovnejte to s 52 000 úmrtími na chřipku v USA během chřipkové sezóny 2017/2018. Běžná chřipka nebyla nikdy vyhlášena jako pandemie. Podívejte se zde.

Nyní jsme varováni před blížícím se nedostatkem potravin, nedostatkem energie, který přinese studenou zimu, hladomor, navíc značnou recesi, které bude předcházet strašlivá dvouciferná inflace – ta zase vyvolá bankroty, nezaměstnanost, chudobu, bídu – a další úmrtí.

Vzestup šelmy není nerušený. Existují síly, které ji táhnou jinými směry, pokoušejí se ji strhnout dolů, do strany a přímo rozložit. Mohutná trhlina ve zdi, která propouští Světlo, se stále zvětšuje. Jakmile Světlo dosáhne dostatečného množství lidí, kritické masy – vláda Šelmy se možná blíží ke konci.

Ještě jsme se tam nedostali. Bohužel. Ale je nutné myslet pozitivně. Vzájemně se duchovně inspirovat. Vytvářet duševní a duchovní pospolitost. My všichni, probuzení lidé, můžeme tuto ďábelskou éru ukončit.

Podle výše zmíněného vodítka může být Šelma zobrazena jako monstrum-chobotnice s mnoha chapadly. Každé chapadlo má svůj smrtící úkol. Mnohá chapadla mají vlastní podchapadla. V případě porážky jednoho chapadla budou ostatní bojovat dál a námi poražené chapadlo doroste s ještě větší silou. Takový je koncept.

Musíme si být vědomi a uvědomovat si tyto vícenásobné scénáře a Velký obraz, který tvoří, abychom nedopustili, aby naši pozornost odváděl jeden jediný jejich scénář – například plandemický a vaxx narativ. I když je to sice důležité, mělo by to být propojeno se všemi ostatními „chapadly-scénáři“, aby nám neunikly celkové cíle Velké agendy resetování alias Agendy OSN 2030.

Chceme zastavit tento lidmi způsobený zločinný výbuch utrpení a smrti jako celek, v celé jeho šíři. Pokud to uděláme po odděleních, naše šance na překonání Šelmy se do značné míry sníží. Kultovní kabala počítá s tím, že nás rozptýlí jedno nebo dvě chapadla, zatímco ostatní budou dál pracovat vpřed – téměř nerušeně – a postupně dosahovat svých cílů.

Je nesmírně důležité, abychom si byli vědomi, že všechna chapadla jsou propojena. Neexistují žádné náhody a v této válce neexistuje jediná frontová linie. Frontovou linií je celé lidstvo, bez ohledu na to, kde se zrovna na této zeměkouli nacházíme. To také znamená, že není úniku.

Pokud se, a to je zásadní, neprobudíme. To je náš únik. My, lidé, uvidíme světlo a vystoupíme na jinou úroveň, kde na nás temnota Šelmy již nedosáhne. Potřebujeme kritické množství, aby naše Lidová síla byla dostatečně silná, aby nás, lidstvo, vytáhla skrz a kolektivně na jinou, vyšší a osvícenou úroveň.

Pro ty, kdo jsou vzhůru, kdo vidí Šelmu, kdo vidí chapadla a jejich machinace jako stroje na zabíjení, je nesmírně důležité, abychom vždy viděli celkový cíl Velkého resetu, Agendy OSN 2030 a 4. průmyslové revoluce, tedy Velký obraz.

Když bojujeme s jedním chapadlem, řekněme s kovidským narativem, důležitým, musíme mít vždy na paměti, že existují i další a že kovid je jen jedním kolečkem v soukolí, v soukolí Obnovení destrukce.

Chapadlo covid má mnoho dílčích chapadel: Big Pharma je jedním z nich. Očkovací mandát je dalším; zbytečné a společensky ponižující nucené nošení respirátorů,   společenský odstup a práce doma v kanceláři, to vše jsou způsoby, jak ponížit, oddělit a izolovat jednotlivce. Všechny tyto způsoby se navzájem pěkně doplňují a posilují, psychologicky, prostřednictvím STRACHU a fyzicky, prostřednictvím různých forem jiných než kovidových chorob, tj. všech druhů rakoviny, leukémií, selhání jater a ledvin a srdce – a mnoha dalších; všechny jsou potenciálně smrtelné. Ve skutečnosti již způsobily exponenciálně více úmrtí, než kolik jich údajně způsobila kovidová plandemie.

Bylo by proto nerozumné vložit všechny naše vědecké poznatky do debaty o vakcíně nebo o kovidové infekci – je skutečná, nebo není? Na tom nezáleží. Ale tím, že děláme právě tohle, hrajeme ďáblovi do karet.

Je sice nutné identifikovat podvod s covidem – vědecky popsat podvod lékaři, virology a dalšími vědci, ale to zdaleka nestačí. Široká veřejnost musí podvod pochopit, aby se mohla zbavit strachu, který ničí imunitní systém.

Celkové cíle resetu jsou na očích. Proto musíme odhalit a propojit kovidový podvod Kultu a strach, který vyvolává, se všemi ostatními chapadly Chobotnice-Šelmy. Proti celému narativu VELKÉHO RESETU musíme bojovat jako celek a solidárně.

Další chapadla chobotnice-Šelmy

Dalším smrtícím chapadlem je již zmíněný strach. V psychologii je dobře známo, že strach – neustálé napětí ze strachu – snižuje naši autoimunitní obranu. Činí nás stále zranitelnějšími vůči nejrůznějším nemocem, včetně nesčetných druhů rakoviny a onemocnění našich životně důležitých orgánů. Všechny mohou vést ke smrti a v tu chvíli bude téměř nemožné vystopovat příčinu nemoci a smrti zpět k jedovatému „covid-očkování“.

Strach je jednou z nejsilnějších zbraní Šelmy. Nejenže ničí naši přirozenou imunitu, ale strach nás činí slepými a poslušnými. Slepí k našim vlastním lidským právům. Ze strachu se jich vzdáváme a doufáme, že nás Šelma ochrání. Místo toho se stáváme otroky – otroky našich vlád, které jsou zase služebníky WEF – a Šelmy.

Změna klimatu – stále zuřivěji propagandisticky prosazovaná agenda, že se planeta otepluje, že viníkem jsme my lidé, protože spotřebováváme nadměrné množství fosilních paliv a vytváříme takzvané skleníkové plyny, které zvyšují světové teploty. Jak bylo uvedeno výše, jedná se o pokračování programu Římského klubu jenž byl iniciován Rockefellery, jehož cílem je zotročit (západní) svět prostřednictvím vědomí viny.

My, příslušníci židovsko-křesťanské víry či kultury západního / globálního Severu, jsme v rámci své výchovy, která je založena na pocitu viny, sužováni pocitem viny.  Je to součást našeho náboženského kumulativního kulturního dědictví. Jsme tedy nesmírně zranitelní, když se nám říká, že my, lidé, jsme vinni smrtí a ničením, které způsobují klimatické změny.

Podívejte se na kratinké video, kde miliardář ukazuje pravdu o globálním oteplování:

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Šelma na tuto zranitelnost hraje. A to velmi úspěšně.

Pro posílení zelené agendy, tedy narativu o změně klimatu, jsou jihoevropské země – Španělsko, Řecko, Portugalsko, Francie, Itálie i některé transatlantické Spojené státy sužovány extrémními vlnami veder, které jsou často přerušovány povodněmi. Lesní požáry způsobené člověkem přitom ničí lesy, plíce, které zásobují život na Zemi kyslíkem. Účelem je posílit agendu klimatických změn.

Podívejte se na minutové video natočené hasičem, jak „záchranný vrtulník“ místo vody rozprašuje oheň na lesy v jižním Španělsku, Text je ve španělštině, ale video je srozumitelné samo o sobě; žádný text není zapotřebí.

 

Pravda je před námi skrývána, nebo dokonce cenzurována. Vesmír, včetně naší drahé a štědré Matky Země, nikdy nestagnuje. Je neustále v pohybu. Nejen fyzicky, ale i teplotně.

Náš egocentrismus nás nutí věřit, že my se svým krátkým životem – v průměru méně než 100 let – jsme středem vesmíru, že vše, co se děje, se děje za našeho života, tj. extrémní změny klimatu.

V posledních asi dvou měsících prošel globální sever rekordními vlnami veder a rekordními obdobími bez deště. Jak hlásí Francie, Španělsko, Německo, Švýcarsko a další země Evropy i části USA, jedná se o období veder a sucha, která nikdy od počátku měření počasí, v některých zemích již od 17. století, nezažili. V jiných od počátku 20. století. Neúprosná vedra v Evropě i v USA ničí úrodu potravin a přispívají k celosvětovému nedostatku potravin, což vede k hladomoru, zoufalství a nakonec i smrti.

Jako podhoubí Šelmy, více strachu, ztráta úrody, hladomor – smrt.

Ačkoli tento rekordní jev nebyl nikde zmíněn ani prokázán, (dosud plně analyzován a zjištěn) se jeví jako „inženýrské počasí“. Typicky by zapadal do typu výzkumu DARPA a technologie uvolněné DARPA. DARPA je thinktank sponzorovaný Pentagonem. Jími modifikované vzorce počasí jsou mocnou zbraní. Mohou pracovat v tichosti, způsobují nedostatek potravin, hladomor a smrt – a přispívají více než jedním způsobem k programu Velkého resetu. Podívejte se zde.

Zmenšování zemědělské půdy – Součástí agendy Velkého resetu je také koordinované úsilí o zmenšování zemědělské půdy. Bill Gates skupuje zemědělskou půdu po celých USA a dokonce i v jiných částech světa. Říká se, že již vlastní hromady zemědělské půdy na Ukrajině. Viz tento článek [v němčině].

V současné době vlastní Gates asi 300 000 ha nejproduktivnější zemědělské půdy převážně v USA, ale i jinde ve světě.

gates-puda

Zemědělská půda ve vlastnictví společnosti Gates nebude produkovat hovězí maso pod záminkou metanu, který přispívá ke globálnímu oteplování. Podle Gatesova pojetí snižování spotřeby potravin se na jeho zemědělské půdě možná nebudou vyrábět potraviny vůbec – což urychlí hladové hry.

Ze stejného důvodu nizozemská vláda pod vedením Marka Rutteho, absolventa Akademie Klause Schwaba pro mladé globální lídry, neústupně usiluje o snížení nizozemských zemědělských produktů, zejména hovězího masa o 30 %. Nizozemsko je po Spojených státech druhým největším vývozcem zemědělských produktů na světě. Podívejte se zde.

Nizozemští zemědělci jsou již téměř dva měsíce v ulicích, aby protestovali proti tomu, že jim vláda násilně zabírá půdu, aby snížila produkci. Zatím bezvýsledně. Viz článek.

Omezení mezinárodní dopravy

Letecký průmysl je silně zasažen omezováním letů, jenž je do značné míry způsobeno umělým nedostatkem personálu – a neatraktivními omezeními týkajícími se ochrany proti klíšťové encefalitidě (pro zaměstnance mnoha leteckých společností je to nutnost). To prý vedlo k výraznému omezení letů právě během letních prázdnin v zemích globálního Severu.

Finanční situace mnoha západních leteckých společností je nejistá a může se ještě zhoršit – protože ceny kerosinu / benzínu / energií stále rostou.

Pánové Velkého resetu nechtějí cestující lidi. Nelze je totiž ovládat tak snadno jako ty nehybné.

Toto chapadlo slouží přinejmenším dvěma účelům:

  • udržuje lidi nehybné, více izolované od sebe navzájem i od globálních pohybů a
  • lidé, kteří se nemohou pohybovat, mohou být bázlivější a lépe ovladatelní.

Problémy s nedostatkem energií – plynu, benzínu, elektřiny

Důsledky jsou mnohostranné. Stejně jako změna klimatu má nedostatek energie vliv na všechno. Růst našich ekonomik je založen na energii. Nedostatek energie vede k recesi, snižuje hospodářský výkon, snižuje počet pracovních sil, vytváří chudobu – bídu, nemoci – a ano, i smrt.

My však NEJSEME v situaci nedostatku energie. Celý nedostatek energií je uměle vytvořen – pod záminkou ukrajinsko-ruské války -, která zase byla vytvořena, aby posloužila agendě Velkého resetu. Masivní úmrtí, ekonomický kolaps, bankroty, chudoba – podněcující přesun majetku zdola a ze středu k nepatrné elitě nahoře – a urychlující vzestup totální digitalizace – od peněz k lidskému mozku.

Nedostatek energie však neexistuje. Vše bylo uměle vytvořeno mistry WEF a Velkým resetem. Viz video níže.

 

Těch „chapadel“, podchapadel a motivů, které nás v horkých letních měsících bez deště na globálním Severu provázejí, je samozřejmě mnohem více. Ale pochopili jste, o co jde. Pokud se důsledně ptáte: „Cui bono?“ – neboli „Komu to prospívá?“, je to jasné. – Odpověď vás dovede vždy k té samé odporné chobotnici s mnoha smrtícími chapadly, která se nazývá Velký reset.

Tento kýžený model světa, který popsal Klaus Schwab a další z WEF, je světem směřujícím k ultraneoliberálnímu systému, v němž se počet lidí z velké části sníží a z těch, kteří přežijí, se stanou „translidé“ (Schwabův termín), manipulovatelní 5G a brzy i 6G, aby byli šťastní, že nic nevlastní.

Abychom to všechno shrnuli, připomeňme si nebezpečí spojená s všeovládající digitální kontrolou: Vzpomeňte si na agendu ID2020!

Na závěr krátké video (7 min. 6. srpna 2022) Dr. Vernona Colemana o nebezpečné nové chřipce a o nově oznámené vakcíně proti chřipce a rizicích s ní spojené.

 

Zatímco vás rozptylovala rezignace Borise Johnsona, vláda Spojeného království v tichosti potvrdila, že děti očkované proti COVID mají o 4423 % vyšší pravděpodobnost úmrtí na jakoukoli příčinu a o 13 633 % vyšší pravděpodobnost úmrtí na COVID-19 než děti neočkované.

Toto jsou poslední slova Dr. Colemana:“Mějte se na pozoru. Dávejte si pozor. Nevěřte tomu, co říkají vlády. Varujte všechny!“

„Pamatujte, že nejste sami. Stále více lidí se probouzí. A jakmile se probudí, již neusnou. Jsme již mnohem větší silou, než by si konspirátoři přáli. Pokud chceme tuto válku vyhrát, musíme bojovat s vášní, pravdou a musíme bojovat s odhodláním. Žádné masky, žádné respirátory, žádné odstupy, žádné očkování, maximum plateb v hotovosti. Nevěřte vládě, žádným masmédiím a nezapomeňte – máme na své straně Boha.“

Převezměte tento článek na svůj web. Pošlete svým známým informaci o něm s odkazem. Nezapomínejte, čas letí. Za chvilku bude podzim a k problémům s energiemi, přijde o5 Covid, nebo jiné vymyšlené svinstvo. Je nejvyšší čas zvednout hlavy a ukázat těm zmrdům, že moc pochází z lidu!

****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„.

Originál zdroj článku a obrázků: Global Research
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

podpora2