Konečné řešení. Plná digitalizace. „QR kodifikace světa“

Autor: Peter Koenig

Představte si, že by se lidstvo jednoho dne – velmi brzy – rozhodlo přestat nosit masky. Shodně. Ne jen na ulicích, v restauracích, v obchodech, na sportovních akcích – prostě všude. Navzdory všem příkazům velké části vlád 193 členských zemí OSN, nebo alespoň vlád západních zemí. A vlastně proti celému systému OSN – proti příkazům samotného pana Antonia Guterrese. Ano, skutečně. Mnoho agentur OSN, zatím ne všechny, začalo svým zaměstnancům nařizovat očkování… jinak.

Jak to, že ještě nikoho nenapadlo, že je něco špatně? Hodně špatně. Je možné, že jde jen o kognitivní disonanci? Víte, že je něco strašně špatně, ale vaše komfortní zóna vám nedovoluje si to přiznat? Tak tomu bylo ve Třetí říši – to přineslo Hitlerovu tyranii. Zbytek je historie.

Alternativou by bylo, kdyby se všichni ti, kteří se rozhodli nenechat se očkovat, toho drželi a zveřejnili to. Vzepřou se naprosto nezákonným a protiústavním příkazům vlády, systému OSN, který dostává příkazy od temného neviditelného kultu, jenž hrozí smrtí těm, kdo se nepodřídí.

Ale představte si, že by tyto absurdní a protiústavní příkazy nikdo neposlouchal, dokonce ani policie, ani armáda – oba orgány činné v trestním řízení by se postavily na stranu lidí – na stranu těch, jejichž práva přísahaly hájit.

Ve skutečnosti se to stalo již vícekrát na celém světě, kde byla policejní brutalita obzvláště silná, najednou skupina policistů v první linii sundala helmy a šla s lidmi – ve Francii, Německu, Rakousku, Itálii, Švýcarsku a jinde. V poslední době se podobný trend možná krystalizuje i v australském státě Victoria, kde jsou obyvatelé Melbourne již měsíc doslova v uzávěře.

Jedna policistka dala výpověď a vystoupila do popředí, když poskytovala rozhovory a prozradila, že většina jejích kolegů smýšlí podobně, ale bojí se, že přijdou o práci a/nebo budou potrestáni tyranským guvernérem státu Victoria. To je dobrý začátek. Viz ZDE.

Musí se to dít jednotně. Solidárně. Ve většině evropských zemí nesmíte jít do restaurace nebo na jakýkoli veřejný večírek, pokud se neprokážete vaxx-certifikátem – nechvalně známým QR-kódem na mobilním telefonu, který přečte jiný mobilní telefon, naprogramovaný na čtení vašeho QR-kódu.

Nemáte tušení, co je nebo co bude na tomto QR kódu uvedeno. Cílem jsou všechny vaše osobní údaje, od kompletní zdravotní dokumentace až po výpis z rejstříku trestů, bankovní účty – prostě všechno. Ale to se nedozvíte. Nemůžete si přečíst, co je na QR-kódu. „Oni“ ano, protože je to tak naprogramováno.

Cílem je, aby vám byl tento QR-kód v podstatě implantován do těla. To je v podstatě to, co Klaus Schwab hrdě řekl ve svém krátkém (asi 2minutovém videu níže ) rozhovoru pro francouzskou švýcarskou televizi v roce 2016. Rámcuje to nějak takto: Lidé se stanou „translidmi“.

 

Od té doby bylo video z internetu „prověřeno“. Pan Microsoft, Bill Gates, skutečně hovořil o operačním systému implantovaném do lidského těla. My, lidé, tedy musíme mít tělo, které dokáže reagovat na elektromagnetické vlny, jinými slovy, musí být transformováno na elektromagnetické pole (EMP). To se právě děje, a to prostřednictvím mRNA – „vaxx“, která je vpravována do našich tkání.

Všimli jste si, že společnosti Pfizer a Moderna, přední výrobci mRNA – což rozhodně nejsou vakcíny, tomu věřte – jsou jediné, které jsou na Západě povoleny? Teď se k nim přidaly AstraZeneca a Johnson and Johnson – liší se jen v tom, že jejich „zabíjecí“ mechanismus je jiný.

Produkují také krevní sraženiny a bílkoviny s hroty. Ty mohou vést k ucpání dýchacích cest až k embolii plic nebo mozku, či dokonce srdce. Protein hrotů se šíří do všech buněk. Nakonec napadnou váš imunitní obranný systém, čímž se stanete mnohem zranitelnější vůči jakýmkoli nemocem, zejména rakovině. Proč nepovolují ruskou vakcínu Sputnik V nebo některou z čínských vakcín, které jsou obě založeny na tradičních metodách očkování?

Ty ruské a čínské nepomáhají programu snižování počtu obyvatel.

Podívejte se na tento, dobře zpracovaný hororový příběh video doktorky Carrie Madejové: První americká laboratoř zkoumá „vakcínové“ lahvičky, odhaleny děsivé nálezy. Ne, tohle není proto, abychom někoho strašili. Je to proto, abyste do své komfortní zóny vnesli realitu a snad vás z pohodlí vyvrhli do světa, kterému musíte vy i všichni ostatní pomoci vzdorovat.

 

Víte, že mRNA vakcíny vám vstříknou grafen, vysoce jedovatou tekutinu, která z celého vašeho těla vytvoří elektromagnetické pole (EMF), vnímavé pro 5G a brzy i 6G ultrakrátké vlny, které nakonec budou schopny manipulovat s vaším mozkem a všemi vašimi informacemi, nyní postupně ukládanými na váš personalizovaný QR-kód, čímž se z vás, člověka, stane – slovy Klause Schwaba – „transčlověk„, který už nemá vlastní vůli ani bankovní účet?

Mimochodem, vaše peníze, pokud jste si toho ještě nevšimli, už brzy nebudou fyzickými penězi, na které si můžete sáhnout a předat je pokladníkovi nebo poskytovateli, ale budou to všechno elektronické, digitální peníze, nad kterými možná ještě budete mít kontrolu, protože vám to „oni“ dovolí. Ale jakmile se rozhodnou, že jste nespolehlivý, nebo i z jiných důvodů, jste bez možnosti kontroly vlastních peněz.

Všimli jste si, jakou rychlostí mizí bankomaty? Jak mizí pokladní v bankách? Brzy už nebudou potřeba, protože už nebudete mít pod kontrolou hotovost. V severní Evropě jsou celé země, které už jsou téměř tam: Plná digitalizace. V některých zemích, mimo jiné ve Švédsku, si už někteří lidé nechali dobrovolně implantovat pod kůži na zápěstí nanočip. Čip funguje jako zabudovaný bankovní účet. Mladým lidem se to líbí. Je to tak cool. Přejedete rukou, už ani ne kartou – a platba je provedena. Až na to, že tito lidé vůbec netuší, jak se to v budoucnu projeví.

Upozorňuji, že to platí jen pro lidi, kteří přežijí falešné očkování – nebo spíš očkovací kampaň. Protože, víte, že podstatně více lidí zemřelo a umírá na přijetí jedovaté mRNA-vakcíny než na samotný covid? – Ne, samozřejmě že ne. Vláda a placená mainstreamová média vám o tom neřeknou. MSM dostávají od vlád miliardy za to, že vám lžou.

Vše výše uvedené se tedy týká pouze těch lidí, kteří očkování dlouhodobě přežijí. Je totiž pravděpodobné, že vy to nepřežijete. Z falešné vakcíny, ne z kovidu. Podívejte se na to: Video: Poslední varování lidstvu od bývalého hlavního vědce společnosti Pfizer Michaela Yeadona.

 

Vraťme se k nošení masek. To byl první krok – ve scénaři Lockstep – vzpomínáte si na Rockefellerovu zprávu z roku 2010 – kde autoři popisují „scénař Lockstep“, což znamená, že všech 193 členských zemí OSN udělá totéž ve stejnou dobu – v „lockstepu„? – No, tuto část z dokumentu jsme již překročili.

V této fázi „Lockstep“ všechny vlády na světě nařizují svým lidem nosit masky, a to všude. Nekoupená věda již dávno prokázala, že nošení masek nezabraňuje kovidům ani žádnému virovému onemocnění, ale způsobuje obrovské škody, protože snižuje příjem kyslíku o 20 až 50 procent, v závislosti na typu masky. Místo toho dýcháte vlastní CO2.

Ale to není všechno, psychická újma způsobená nuceným nošením masky je obrovská. Je to naprosté ponížení a deprese. Mluvíte s lidmi, ale v mnoha případech je nemůžete poznat, hlasy jsou tlumené, často jim není rozumět – a výraz tváře, který v rozhovoru tolik vypovídá, je pryč. Počet depresí prudce vzrostl, stejně jako počet sebevražd. Vlády a dobře placená mainstreamová média, stejně jako koupená věda, však o těchto katastrofálních důsledcích neinformují.

O „koupené vědě“: Mnoho lidí si prostě nedokáže představit, jak zkaženým světem jsme se stali během, řekněme, dvou desetiletí.

Počátek odpočítávání odvíjejme od 11. září.

Tehdy začaly velké oficiální lži a nátlak na pravdomluvné lidi. Většina vědců, policistů nebo jiných přímých svědků má rodiny, dělá kariéru, má stálý příjem. Nechtějí mít „problémy“. A potíže mohou sahat od obtěžování přes ztrátu zaměstnání až po smrt. To není vtip. Takto dnes funguje „systém“. Buď jste v Matrixu a žijete život v určitém komfortu, nebo si vezmete červenou pilulku – a jste odkázáni sami na sebe.

V poslední době to jde ještě dál – internet, „zlatý důl“ všech informací, je tvrdě cenzurován.

Všechny nepohodlné informace jsou buď zcela vymazány, nebo jsou „prověřovány„. Pokud si ověříte, kdo za těmito fact-checkery stojí, což většina lidí nedělá, zjistíte, že jsou to velké zájmové skupiny, v případě covidu především farmaceutické, kterým pomáhá Bill Gates a další. Je proto stále obtížnější najít odkazované informace.

Youtube právě prohlásila, že veškeré informace, bez ohledu na to, jak jsou plně vědecky prokázané, které jsou v rozporu s klasickým „narativem o změně klimatu“, budou smazány. Je to tak jednoduché. Jsme ovládáni, ne – více než my – PRAVDA – je ovládána a manipulována soukromými zájmy.

Ano, svět potřebuje Velký reset, ale ne à la Klaus Schwab, ne podle WEF, ale podle návrhu vyrůstajícího z lidí. Proto je tak důležitá solidarita, a ne podřízení se. – Kdy se probudíme k této jednoduché věci?

Přesto existují skvělé výjimky. V USA přinejmenším Texas a Florida a další, většinou republikánské státy, nedodržují povinnost nosit masku, ani všechna následná opatření, která s tím souvisejí, jako je testování. Lidé mohou nosit nebo nenosit masky. Většina z nich je nenosí. A covid-incidence je ve skutečnosti také nižší než v jiných státech, řekněme v Kalifornii, kde je toto absurdní pravidlo striktně vymáháno. Možná, že tento „menší výskyt covidů“, jako v Texasu, jde ruku v ruce s tím, že počet lidí, kteří se nerozhodnou pro očkování, a také s tím, že hlášení státní správy je poctivější než ve státech, které vaxx-masku zavádějí.

Něco k zamyšlení.

Pro zvýšení kadence strachu – Bill Gates prohlásil, že na lidstvo možná čeká mnohem smrtelnější nemoc než kovid, epidemie Marburg.

Jedná se o hemoragickou horečku, která byla poprvé popsána v roce 1967, kdy v krátkém období propukla a zemřelo na ni 376 lidí. Je popisována jako stejně smrtelná jako ebola. Na videu níže je zpráva od Kierana Morrisseyho – ředitele univerzitní nemocnice v Dublinu.

Skutečná, nebo falešná? Na tom nezáleží. Jejím prvním cílem je vzbudit strach, a strach, jak nyní víme, snižuje náš obranný systém a činí nás zranitelnými, abychom poslouchali rozkazy – právě to bychom jako lidstvo měli přestat dělat a stát se opět sami sebou: suverénními lidskými bytostmi.

 

Dalším krokem je úplná digitalizace. Falešné očkování, které je vynucováno jakýmikoliv prostředky Bidenovou administrativou, což je ukázkový příklad pro mnoho evropských zemí, a QR-kód postupují rychle, aniž by si toho lidé všimli.

Nezapomeňte, že Agenda ID2020 – rovněž vynález Billa Gatese – je v plném proudu.

Nyní se testuje v západní Africe, kde se lidé „dobrovolně“ zúčastnili cvičení, při němž mají přístup ke svým penězům pouze prostřednictvím „bankovního účtu“ implantovaného do těla. Tento účet může být a je monitorován zvenčí. Je to součást toho, co nás na Západě čeká, až se prosadí velký reset. Viz také toto (poslední třetina stejného videa jako výše): Dr. Carrie Madej: První americká laboratoř zkoumá lahvičky s „vakcínou“, odhaleny děsivé nálezy.

Do jisté míry ji testují i někteří lidé ve Švédsku, kteří si dobrovolně implantovali pod kůži čip, který uchovává údaje o jejich bankovním účtu. Možná jich je víc a oni o tom nevědí?

To je budoucí QR-kódování světa.

Proto si uvědomte, k čemu jsou QR-kódy skutečně určeny, co mohou a budou v budoucnu dělat, pokud je nezastavíme. Je to stále stejná otázka. Musíme si to uvědomit – a musíme se osvobodit od strachu, musíme se stát neposlušnými a místo toho se stát opět sami sebou. Musíme se vrátit k tomu, čím jsme se narodili, k suverénním lidským bytostem.

A – nemáme času nazbyt. Musíme jednat rychle.

****

Kopírujte tento článek, pošlete ho svým přátelům a známým, uvědomte si, že čas běží a moc nám ho již nezbývá.

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál článku: Global Research
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2