Klimatický kult sráží Evropu během energetické krize

Autor: Tyler Durden, Zerohedge

Příběh o klimatu má tři strany: První z nich jsou blázni, kteří pobíhají jako pominutí a křičí, že padá nebe. Za druhé, vládní věrchuška, která provádí zdrcující politiku. Za třetí, globální elitáři, kteří celý program plánují a organizují. Odmítněte je všechny a dobře se vyspěte. ⁃ Redakce Technocracy News.

Klimatický kult nikdy nespí, a když vidí národy v krizi, vždy se rychle snaží využít situace překrucováním základního problému.

Evropu v současné době zasáhla vlna veder spolu s lesními požáry a mainstreamová média tvrdě buší do bubnu globálního oteplování. Není to nic nového, vždy, když se oteplí, volají „změna klimatu!“. Pokaždé, když je mimořádně chladno, opět volají „změna klimatu!“. Důkazy? Co třeba „rekordní vedra“ v některých částech Spojeného království, Španělska a Portugalska? To je jistě důkaz, že počasí ničí ta strašná hrozba zvaná uhlík způsobený člověkem?

Opravdu je to tak? Podívejte se na video, kde se dozvíte pravdu:

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Samozřejmě vám neřeknou, že oficiální záznamy o počasí a teplotách, které používají klimatologové, jsou staré jen asi 140 let (začaly v 80. letech 19. století). Takže miliony a miliony let počasí na Zemi a oni z toho počítají jen 140 let, aby určili „rekordní teploty“? Ignorují údaje o ledových jádrech a letokruzích stromů z doby před staletími, které ukazují na mnohem teplejší období oteplování v historii naší planety (žádné z nich nebylo způsobeno emisemi uhlíku způsobenými člověkem). Ve srovnání s tím jsou dnešní teploty poměrně mírné.

Global Temp History1_0

Nejlépe o tom mluví americký miliardář v tomto videu. Vím, že jsem ho nedávno dal k jinému článku, ale zde to sedí, jak zadek na nočníku:

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Celková teplota na Zemi se v minulém století zvýšila pouze o 1 °C, což byl vlastně vrchol, a v současnosti se teploty vyrovnaly na 0,8 °C. To je ten velký klimatický soudný den, kterého se máme všichni bát. To je ta hrozící hrozba, pro kterou máme obětovat veškerou výrobu energie z fosilních paliv – méně než jeden stupeň tepla.

Je důležité uvést zběsilé vyprávění o klimatických změnách do konkrétní perspektivy, protože naprostá většina tzv. vědeckých poznatků o klimatu je placena vládami a zájmovými organizacemi, jako je OSN, Světové ekonomické fórum a mnoho dalších globalistických skupin, které mají svůj program. V průměru tyto vlády a instituce vynakládají na financování výzkumu klimatu a na iniciativy v oblasti klimatické politiky (které označují za „skromné“) ročně přibližně 632 miliard dolarů. Jejich cílem je zvýšit tento peněžní tok na 4 biliony dolarů do roku 2030. Motivace naskočit do rozjetého vlaku klimatických změn způsobených člověkem je MASIVNÍ, ale pro vědce, kteří chtějí studovat jiné potenciální příčiny klimatických jevů, neexistuje téměř žádná finanční motivace.

Čtěte u nás – Globální oteplování a stopa peněz – chceš-li odhalit pravdu, hledej kudy jdou peníze a zjistíš, jak je svět klamán!

Představa neúplatného vědce, který hledá objektivní pravdu, a ne peníze a slávu, je dávno mrtvá. Poctivých vědců je v dnešní době málo (zejména v oblasti medicíny a klimatologie) a možná tomu tak bylo vždy. „Odborníkům“ nelze slepě věřit, protože jsou stejně náchylní k předpojatosti a korupci jako kdokoli jiný.

Hysterie kolem klimatických změn je nic neříkající, ale média ji aktivně podporují, aby zastřela velmi reálné hrozby, kterým veřejnost v nejbližší době čelí.  Jednou z těchto hrozeb je nedostatek energie a klimatické regulace přiškrtily mnoho států a jejich schopnost přizpůsobit se.  EU nyní zavádí uhlíkovou politiku, která požaduje snížení emisí o 55 % do roku 2030.  To znamená, že se nemají využívat žádné nové zdroje fosilních paliv.  Povoleno je pouze snižování emisí.

Klimatologové a globální elitáři nám tvrdí, že změna klimatu je prvořadým problémem tohoto století a je třeba ji řešit okamžitě a všemi prostředky.  Ale na podporu tohoto tvrzení nepředložili jediný pádný důkaz, přičemž diktují politiku většiny západních vlád, takže to ani nepotřebují. Prostě jen iniciují omezení bez přispění veřejnosti.

Podívejte se, co pro nás připravují politici, s (NE)úplatnými vědci z WHO, v pořadu Tucker Carlson Tonight

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

 

Ve skutečnosti se možná největší hrozba od druhé světové války chystá dopadnout jako vodíková bomba do klína evropské veřejnosti. Začíná vznikat panika, protože Rusko snižuje dodávky zemního plynu do EU na 20 % původní kapacity a alternativní zdroje jednoduše neexistují v takovém měřítku, aby dokázaly nahradit nedostatek. Byla také zastavena velká část vývozu ropy a evropské vlády NEinformují občany o skutečné závažnosti situace.

Při současných sazbách dovozu energie nebude moci nejméně 40 % Evropy v zimě vytápět své domovy. Plány EU na nahrazení ruských energetických zdrojů v nejbližší době byly rovněž označeny za „divoce optimistické„. Jinými slovy, veřejnost v EU je v háji a mnozí si to zatím neuvědomují, protože vláda to nechtějí přiznat. Blíží se k nám katastrofa epických rozměrů, a to ani nepočítáme obrovské zvýšení cen, které se chystá pro zbylých 60 % lidí, kteří budou mít dodávky plynu stále k dispozici.

Klimatický kult si však tuto niternou realitu nenechá vzít do cesty.  Krize je pro ně příležitostí. V mezivládních orgánech, médiích a mezi klimatickými aktivisty se již objevuje nový narativ; říkají, že tato hrozící katastrofa je z dlouhodobého hlediska vlastně „dobrá pro Evropu“, protože nutí občany přijmout politiku snižování spotřeby energie a kontroly emisí oxidu uhličitého, kterou klimatologové a globalisté požadují už léta. Inflace cen znamená snižující se poptávku a škrty v dodavatelském řetězci znamenají, že zdroje jsou omezeny, i když poptávka zůstává vysoká. Energie se pomalu dusí a uvolňuje se prostor pro jakýsi „Green New Deal“.

Je to tedy dobré pro globalisty a jejich agendu, ale ne pro všechny ostatní, kteří musí přežít kruté zimní měsíce bez tepla a s omezeným množstvím elektřiny.

Pokud bude současný trend pokračovat, aniž by se dramaticky změnil způsob, jakým Evropa škrtí energii z fosilních paliv, pak existuje reálná možnost, že tuto zimu dojde k hromadným úmrtím. To není nadsázka, to je matematická jistota. Pokračující snaha o ještě větší klimatická omezení v této době situaci ještě zhoršuje.

Neexistuje žádná bezprostřední hrozba v důsledku změny klimatu, ale co existuje, je bezprostřední hrozba v důsledku nedostatku energie. Evropané by si měli položit otázku: Proč je jejich vlády připravují na katastrofu kvůli neexistujícímu klimatickému strašákovi, přičemž zcela úmyslně, kvůli politickým ? Bez zvýšení spotřeby energie z fosilních paliv z mnoha zdrojů včetně uhlí a ropy je EU na cestě k historické tragédii této nastupující zimy.

Originál článku bez videí: Technocracy News
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

podpora2