Kdo vlastní svět?

Autor: Dr. Joseph Mercola

Hrstka megakorporací – soukromých investičních společností – ovládá každý aspekt našeho života. Vše, co jíme, pijeme, nosíme nebo používáme, tak či onak. Tyto investiční společnosti jsou tak obrovské, že ovládají toky peněz po celém světě.

Ačkoli se zdá, že na trhu existují stovky konkurenčních značek jako ruské hnízdící panenky, větší mateřské společnosti vlastní několik menších značek. Ve skutečnosti jsou například všechny značky balených potravin vlastněny asi tuctem větších mateřských společností.

Tyto mateřské společnosti zase vlastní akcionáři a největší akcionáři jsou ve všech stejní: Vanguard a BlackRock.

Ať se podíváte na jakékoliv odvětví, největší akcionáři, a tedy i osoby s rozhodovací pravomocí, jsou vždy stejní – Vanguard, BlackRock, State Street a/nebo Berkshire Hathaway. Prakticky v každé velké společnosti najdete mezi deseti největšími institucionálními investory tato jména.

Tyto velké investiční společnosti jsou zase ve vlastnictví vlastních akcionářů. Jednou z nejúžasnějších věcí na tomto schématu je, že institucionální investoři se vlastní i navzájem. Všichni jsou akcionáři ve společnostech ostatních. Na samém vrcholu stojí společnosti Vanguard a BlackRock. Největším akcionářem společnosti BlackRock je společnost Vanguard, která vzhledem ke své jedinečné struktuře nezveřejňuje identitu svých akcionářů.

Donedávna se zdálo, že vzestup a pád malých i velkých firem v USA určuje ekonomická konkurence. PepsiCo je prý konkurentem Coca Coly, Apple a Android soupeří o vaši věrnost a farmaceutické firmy bojují o vaše peníze na zdravotní péči. To vše se však ukazuje jako iluze.

Od poloviny 70. let 20. století dvě korporace – Vanguard a BlackRock – pohltily většinu společností na světě, čímž fakticky zničily konkurenční trh, na němž spočívala síla Ameriky, a zanechaly po sobě jen falešné zdání.

Globální ekonomika je ve skutečnosti možná největším iluzorním trikem, který se kdy lidem na celém světě povedl. Chcete-li pochopit, co se skutečně děje, věnujte trochu vašeho času a podívejte se na hodinový dokument Tima GielenaMONOPOLY: Who Owns the World?“  Věřte mi, nikdy jsem podobné video neiděl.

Nadvláda firem

Jak poznamenává Gielen, který film vypráví, hrstka megakorporací – soukromých investičních společností – ovládá každý aspekt našeho života; vše, co jíme, pijeme, nosíme nebo používáme tím či oním způsobem. Tyto investiční společnosti jsou tak obrovské, že ovládají toky peněz po celém světě. Jak tedy toto schéma funguje?

Pepsi Co., vlastní dlouhý seznam značek potravin, nápojů a občerstvení, stejně jako Coca-Cola, Nestlé, General Mills, Kellogg’s, Unilever, Mars, Kraft Heinz, Mondelez, Danone a Associated British Foods. Tyto mateřské společnosti mají společně monopol na odvětví balených potravin, protože prakticky každá dostupná značka potravin patří jedné z nich.

Tyto společnosti jsou veřejně obchodovatelné a řídí je správní rady, v nichž mají největší akcionáři moc nad rozhodováním. Tady to začíná být zajímavé, protože když se podíváte, kdo jsou největší akcionáři, zjistíte, že jde o další monopol.

Zatímco největší akcionáři se mohou čas od času měnit na základě jimi nakoupených a prodaných akcií, mezi největšími institucionálními vlastníky těchto mateřských společností jsou trvale uvedeny dvě společnosti: The Vanguard Group Inc. a BlackRock Inc.

Příklad – Pepsi a Coca-Cola

Například zatímco ve společnosti Pepsi Co. je více než 3 000 akcionářů, podíly společností Vanguard a Blackrock představují téměř třetinu všech akcií. Z deseti největších akcionářů společnosti Pepsi Co. vlastní tři největší, Vanguard, Blackrock a State Street Corporation, více akcií než zbývajících sedm.

Nyní se podívejme na společnost Coca-Cola Co., největšího konkurenta Pepsi. Kdo vlastní Colu? Stejně jako u Pepsi drží většinu akcií společnosti institucionální investoři, kterých je  3.155 (v době natáčení dokumentu).

Jak je ve filmu ukázáno, tři ze čtyř hlavních institucionálních akcionářů společnosti Coca-Cola jsou totožní s akcionáři společnosti Pepsi: Vanguard, Blackrock a State Street Corporation. Akcionářem číslo 1 společnosti Coca-Cola je Berkshire Hathaway Inc.

Tyto čtyři společnosti – Vanguard, Blackrock, State Street a Berkshire Hathaway – jsou čtyři největší investiční firmy na světě. „Takže Pepsi a Coca-Cola jsou všechno, jen ne konkurenti,“ říká Gielen. A totéž platí i pro ostatní balené potravinářské společnosti. Všechny vlastní stejná malá skupina institucionálních akcionářů.

Velký technologický monopol

Monopol těchto investičních firem se netýká jen odvětví balených potravin. Najdete je dominovat prakticky ve všech ostatních odvětvích. Vezměme si například velké technologické firmy. Mezi deseti největšími technologickými společnostmi najdeme Apple, Samsung, Alphabet (mateřská společnost Googlu), Microsoft, Huawei, Dell, IBM a Sony.

Zde najdeme stejnou ruskou hnízdící panenku. Například Facebook vlastní Whatsapp a Instagram. Společnost Alphabet vlastní Google a všechny podniky spojené s Googlem, včetně YouTube a Gmailu. Je také největším vývojářem systému Android, hlavního konkurenta společnosti Apple. Microsoft vlastní Windows a Xbox. Celkem čtyři mateřské společnosti vyrábějí software, který používají prakticky všechny počítače, tablety a chytré telefony na světě. Kdo je tedy vlastní? Zde je výběr:

 • Facebook – více než 80 % akcií Facebooku drží institucionální investoři a mezi hlavními institucionálními vlastníky jsou stejní vlastníci jako v potravinářském průmyslu: Vanguard a Blackrock jsou na prvních dvou místech (stav ke konci března 2021). State Street Corporation je pátým největším akcionářem,
 • Apple – Čtyři největší institucionální investoři jsou Vanguard, Blackrock, Berkshire Hathaway a State Street Corporation.
 • Microsoft – Tři největší institucionální akcionáři jsou Vanguard, Blackrock a State Street Corporation.

Můžete pokračovat v procházení seznamu technologických značek – společností, které vyrábějí počítače, chytré telefony, elektroniku a domácí spotřebiče – a mezi největšími akcionáři opakovaně najdete společnosti Vanguard, Blackrock, Berkshire Hathaway a State Street Corporation.

Stejná malá skupina vlastní i všechno ostatní

Stejný trend vlastnictví existuje i ve všech ostatních odvětvích. Gielen nabízí další příklad, který dokazuje, že toto tvrzení není přehnané:

Řekněme, že chceme naplánovat dovolenou. Na svém počítači nebo chytrém telefonu hledáme levný let za sluncem prostřednictvím webových stránek, jako jsou Skyscanner a Expedia, které obě vlastní stejná skupina institucionálních investorů [Vanguard, Blackrock a State Street Corporation].

Letíme s jednou z mnoha leteckých společností [American Airlines, Air France, KLM, United Airlines, Delta a Transavia], jejichž většinu akcií často vlastní stejní investoři…

Letecká společnost, se kterou létáme, je ve většině případů Boeing nebo Airbus. Opět se setkáváme se stejnými [institucionálními akcionáři]. Hotel nebo byt hledáme přes Bookings.com nebo AirBnB.com. Jakmile dorazíme na místo určení, jdeme na večeři a napíšeme recenzi na Trip Advisor. Stejní investoři jsou základem každého aspektu naší cesty.

A jejich moc sahá ještě mnohem dál, protože i kerosin, kterým je letadlo poháněno, pochází z jedné z mnoha jejich ropných společností a rafinerií. Stejně jako ocel, z níž je letadlo vyrobeno, pochází z jedné z mnoha jejich těžebních společností.

Tento malý klub investičních společností, bank a podílových fondů je také největším akcionářem v primárních průmyslových odvětvích, odkud pocházejí naše suroviny.

Totéž platí pro zemědělský průmysl, na němž je závislý světový potravinářský průmysl, a pro všechna další významná průmyslová odvětví. Tito institucionální investoři vlastní společnost Bayer, největšího světového výrobce osiv; vlastní největší výrobce textilu a mnoho největších oděvních společností.

Vlastní ropné rafinerie, největší výrobce solárních panelů a automobilový, letecký a zbrojní průmysl. Vlastní všechny velké tabákové společnosti a také všechny velké farmaceutické společnosti a vědecké ústavy. Vlastní také velké obchodní domy a internetová tržiště jako eBay, Amazon a AliExpress.

Vlastní dokonce i platební metody, které používáme, od společností vydávajících kreditní karty až po digitální platební platformy, stejně jako pojišťovny, banky, stavební společnosti, telefonní společnosti, restaurační řetězce, značky osobní péče a kosmetické značky.

Ať se podíváte na jakékoliv odvětví, hlavní akcionáři, a tedy i rozhodující osoby, jsou stejné: Vanguard, Blackrock, State Street a/nebo Berkshire Hathaway. Prakticky v každé velké společnosti najdete tato jména mezi deseti největšími institucionálními investory.

Kdo vlastní světové investiční společnosti?

Když se ponoříme hlouběji, zjistíme, že tyto velké investiční firmy jsou zase vlastněny vlastní skupinou akcionářů. Jednou z nejúžasnějších věcí na tomto schématu je, že institucionální investoři – a je jich mnohem více než primární čtyři, na které jsme se zde zaměřili – se vlastní také navzájem. Všichni jsou akcionáři ve společnostech ostatních.

Na vrcholu pyramidy – největší ruské panence ze všech – najdeme společnosti Vanguard a Blackrock. „Společně tvoří obrovskou síť, kterou můžeme přirovnat k pyramidě,“ říká Gielen. Menší institucionální investoři, jako jsou Citibank, ING a T. Rowe Price, jsou vlastněni většími investičními společnostmi, jako jsou Northern Trust, Capital Group, 3G Capital a KKR.

Tyto investory zase vlastní ještě větší investiční společnosti, jako jsou Goldman Sachs a Wellington Market, které jsou vlastněny ještě většími společnostmi, jako jsou Berkshire Hathaway a State Street. Na vrcholu pyramidy – největší ruské panence ze všech – najdeme společnosti Vanguard a BlackRock.

Sílu těchto dvou společností si dokážeme jen stěží představit,“ říká Gielen. „Nejenže jsou největšími institucionálními investory všech významných společností na světě, ale vlastní také ostatní institucionální investory těchto společností, což jim dává naprostý monopol“.

Gielen cituje údaje agentury Bloomberg, podle nichž se očekává, že do roku 2028 budou společnosti Vanguard a BlackRock dohromady spravovat investice v hodnotě 20 bilionů dolarů. Přitom budou vlastnit téměř vše na planetě Zemi.

BlackRock – čtvrtá větev vlády

Agentura Bloomberg také označila společnost BlackRock za „čtvrtou větev vlády“, a to kvůli jejímu úzkému vztahu s centrálními bankami. BlackRock ve skutečnosti půjčuje peníze centrální bance, federálním rezervám, a je jejich hlavním poradcem.

Desítky zaměstnanců společnosti BlackRock zastávaly vysoké funkce v Bílém domě za Bushovy, Obamovy a Bidenovy vlády. Společnost BlackRock také vyvinula počítačový systém, který centrální banky používají.

Kdo vlastní společnost BlackRock?

Larry Fink je sice hlavou společnosti BlackRock, protože je jejím zakladatelem, předsedou představenstva a generálním ředitelem, ale není jediným, kdo rozhoduje, protože i společnost BlackRock vlastní akcionáři. Zde se setkáváme s další zajímavostí, neboť největším akcionářem společnosti BlackRock je společnost Vanguard.

Tady to začíná být temné,“ říká Gielen. Vanguard má unikátní strukturu, která nám brání zjistit, kdo jsou skuteční akcionáři. „Elita, která vlastní Vanguard, nechce, aby někdo věděl, kdo je vlastníkem nejmocnější společnosti na světě.“ Přesto, pokud se ponoříte dostatečně hluboko, můžete najít stopy, kdo jsou tito vlastníci.

Dá se očekávat, že majitelé nejbohatší a nejmocnější společnosti na Zemi budou patřit mezi nejbohatší jednotlivce na Zemi. V roce 2016 organizace Oxfam uvedla, že souhrnné bohatství 1 % nejbohatších lidí na světě se rovná bohatství zbývajících 99 %. V roce 2018 bylo oznámeno, že nejbohatší lidé světa získávají 82 % všech peněz vydělaných na celém světě v roce 2017.

Ve skutečnosti můžeme předpokládat, že majitelé Vanguard patří mezi 0,001 % nejbohatších lidí na planetě. Podle časopisu Forbes bylo v březnu 2020 na světě 2 075 miliardářů. Gielen cituje údaje organizace Oxfam, podle nichž dvě třetiny miliardářů získaly své jmění dědictvím, monopolem a/nebo pokoutním obchodem.

„To znamená, že Vanguard je v rukou nejbohatších rodin na světě,“ říká Gielen. Mezi nimi najdeme například Rothschildy, rodinu DuPontů, Rockefellery, rodinu Bushů a rodinu Morganů.

Mnozí z nich patří ke královským rodům a jsou zakladateli našeho centrálního bankovního systému, Organizace spojených národů a téměř všech průmyslových odvětví na planetě. Gielen jde ve svém dokumentu ještě dál, takže vřele doporučuji shlédnout ho celý. Zde jsem shrnul pouze malý kousek z celého filmu.

Finanční převrat

Když už mluvíme o centrálních bankéřích, nedávno jsem dělal rozhovor s finanční guru Catherine Austin Fittsovou, která je přesvědčena, že právě centrální bankéři stojí za globálním převratem, jehož jsme v současnosti svědky. Je také přesvědčena, že jsou to oni, kdo tlačí na soukromé společnosti, aby zavedly zjevně nezákonné mandáty COVID jab. Jejich kontrola je tak velká, že jen málo společností má možnost se proti nim postavit.

Myslím, že [centrální bankéři] skutečně spoléhají na to, že jim inteligentní sítě a plíživé technologie pomohou přejít k posledním krokům finanční kontroly, což je to, na co podle mě tlačí.

Jsme svědky obrovského úsilí o bankrot obyvatelstva a vlád, aby bylo pro centrální bankéře mnohem snazší převzít kontrolu. O tom jsem psala už v roce 1998, že jde o finanční převrat.

Nyní se konsoliduje finanční převrat, kdy centrální bankéři jen slouží jurisdikci nad státní pokladnou a penězi z daní. A pokud se jim podaří získat [vakcínové] pasy s CBDC [digitální měna centrální banky], pak budou moci vybírat daně z našich účtů a zabavovat náš majetek. Takže je to skutečný státní převrat.

Podívejte se na rozhovor s Catherine Austin Fittsovou:

Spartakův dopis

Na závěr chci upozornit na záhadný dopis, který zveřejnil anonym vystupující pod jménem „Spartakus„. „COVID-19 – Spartakův dopis“ byl původně zveřejněn na webu docdroid.net, ale mezitím byl smazán. Další kopii lze nalézt na serveru mega.nz. (1) Dopis v plném znění zveřejnily také portály The Automatic Earth (2) a ZeroHedge (3). Dopis začíná slovy: „Jmenuji se Spartakus a už toho mám dost„:

Sledujeme, jak lékařský establishment bez jakéhokoli boje vpravuje milionům našich amerických spoluobčanů doslova jed. Bylo nám řečeno, že budeme propuštěni a připraveni o živobytí, pokud odmítneme očkování. Tohle byla poslední kapka.

Následuje kompilace údajů, které ukazují, že pandemie COVID byla biologickým útokem, který byl udržován v chodu pomocí sofistikované taktiky psychologické války. Přináší také přehled nebezpečnosti očkování proti COVID s tím, že virus i „vakcíny“ byly vyrobeny stejnými subjekty.

Shrnutí zjištění Spartaku je následující. Každý bod shrnutí je rozveden v dalších částech dopisu, které si můžete přečíst v kterémkoli ze tří uvedených odkazů.

 • COVID-19 je onemocnění krve a cév. SARS-CoV-2 infikuje výstelku lidských cév a způsobuje jejich únik do plic.
 • Současné léčebné protokoly (např. invazivní ventilace) jsou pro pacienty aktivně škodlivé, urychlují oxidační stres a způsobují závažné VILI (ventilátorem indukované poškození plic). Pokračující používání ventilátorů při absenci jakéhokoli prokázaného lékařského přínosu představuje masovou vraždu.
 • Stávající protiopatření jsou nedostatečná ke zpomalení šíření viru, který se šíří aerosolem a potenciálně odpadní vodou, a představují formu lékařského divadla.
 • Různé neočkovací zásahy byly médii i lékařským establishmentem potlačeny ve prospěch vakcín a drahých patentovaných léků.
 • Úřady popírají užitečnost přirozené imunity proti viru COVID-19, přestože přirozená imunita poskytuje ochranu proti všem proteinům viru, a ne pouze proti jednomu.
 • Vakcíny způsobí více škody než užitku. Antigen, na kterém jsou tyto vakcíny založeny, SARS-CoV-2 Spike, je toxický protein. SARS-CoV-2 může mít ADE neboli antibody-dependent enhancement; současné protilátky nemusí neutralizovat budoucí kmeny, ale naopak jim pomáhají infikovat imunitní buňky. Očkování děravou vakcínou během pandemie také odstraňuje evoluční tlak na to, aby se virus stal méně smrtelným.
 • Existuje rozsáhlé a děsivé zločinné spiknutí, které přímo spojuje Anthonyho Fauciho i společnost Moderna s Wuhanským virologickým institutem.
 • Výzkumníci vakcíny COVID-19 jsou přímo spojeni s vědci zabývajícími se technologií rozhraní mozek-počítač („neurální krajka“), z nichž jeden byl obviněn z braní grantů z Číny.
 • Nezávislí výzkumníci objevili uvnitř vakcín záhadné nanočástice, které by tam neměly být.
 • Celá pandemie je využívána jako záminka pro rozsáhlou politickou a ekonomickou transformaci západní společnosti, která obohatí již tak bohaté a z nás ostatních udělá nevolníky a nedotknutelné.

Zločinné spiknutí

Je to dlouhý dopis, takže ho zde nebudu reprodukovat celý. Následující části jsou však obzvláště zajímavé, pokud jde o zločineckou elitu, která organizuje zničení života, jak ho známe, ve snaze zavést systém globálního řízení a kontroly vedený technokracií:4

V listopadu 2019 se u tří techniků ve Wuhanském virologickém institutu objevily příznaky odpovídající chřipkovému onemocnění. Anthony Fauci, Peter Daszak a Ralph Baric okamžitě věděli, co se stalo, protože mezi touto laboratoří a našimi vědci a úředníky existují zpětné kanály.

Dvanáctého prosince 2019 podepsal Ralph Baric smlouvu o převodu materiálu (v podstatě NDA), na jejímž základě obdrží materiály související s koronavirovou mRNA vakcínou, které jsou ve spoluvlastnictví společností Moderna a NIH.

Ještě o celý měsíc později, 11. ledna 2020, nám Čína údajně zaslala sekvenci viru, který se měl stát známým jako SARS-CoV-2. Společnost Moderna poněkud absurdně tvrdí, že z této sekvence vyvinula funkční vakcínu za méně než 48 hodin.

Stephane Bancel, současný generální ředitel společnosti Moderna, byl dříve generálním ředitelem společnosti bioMerieux, francouzské nadnárodní korporace specializující se na lékařské diagnostické technologie, kterou založil jistý Alain Merieux. Alain Merieux byl jedním z těch, kteří se zasloužili o vybudování laboratoře P4 ve Wuhanském virologickém institutu.

Sekvence RaTG13, která je uváděna jako nejbližší příbuzný viru SARS-CoV-2, není skutečným virem. Jedná se o podvrh. Vznikla ručním zadáním genové sekvence do databáze, aby se vytvořila krycí historka pro existenci viru SARS-CoV-2, který je s velkou pravděpodobností chimérou se ziskem funkce vyrobenou ve Wuhanském virologickém ústavu a byl buď omylem vypuštěn, nebo záměrně zveřejněn. Zvířecí rezervoár viru SARS-CoV-2 nebyl nikdy nalezen.

Nejedná se o žádnou konspirační „teorii“. Jde o skutečné zločinné spiknutí, v němž jsou lidé spojení s vývojem mRNA-1273 společnosti Moderna přímo propojeni s Wuhanským virologickým ústavem a jeho výzkumem gain-of-function jen velmi malým stupněm oddělení, pokud vůbec nějakým. Papírová stopa je dobře zavedená.

Teorie o úniku z laboratoře byla potlačena, protože tahání za tuto nit vede k nevyhnutelnému závěru, že existuje dostatek nepřímých důkazů, které spojují společnost Moderna, NIH, WIV a vakcínu i vytvoření viru dohromady.

V rozumné zemi by to okamžitě vedlo k největšímu případu RICO a masové vraždě na světě. Anthony Fauci, Peter Daszak, Ralph Baric, Shi Zhengli a Stephane Bancel a jejich komplicové by byli obviněni a stíháni v plném rozsahu zákona. Místo toho byly pachatelům přiznány miliardy z našich daní.

FBI provedla razii ve společnosti Allure Medical v Shelby Township severně od Detroitu, která účtovala pojišťovně „podvodné léčby COVID-19“. Léčba, kterou používali? Intravenózní vitamin C. Antioxidant. Což je, jak je popsáno výše, zcela platná léčba sepse vyvolané COVID-19 a je nyní součástí protokolu MATH+, který zavedl Dr. Paul E. Marik.

FDA zakázala ranitidin (Zantac) kvůli údajné kontaminaci NDMA (N-nitrosodimethylamin). Ranitidin je nejen H2 blokátor používaný jako antacidum, ale má také silný antioxidační účinek, vychytává hydroxylové radikály. To mu dává užitečnost při léčbě COVID-19.

Úřad FDA se také pokusil stáhnout z prodeje N-acetylcystein, neškodný doplněk stravy obsahující aminokyseliny a antioxidanty, a donutil společnost Amazon, aby jej odstranila ze svého internetového obchodu. Zůstává nám tedy mrazivá otázka: potlačila FDA vědomě antioxidanty užitečné při léčbě sepse COVID-19 v rámci zločinného spiknutí proti americké veřejnosti?

Tento establishment spolupracuje s nejhoršími zločinci v dějinách lidstva a napomáhá jim a aktivně potlačuje neočkovací léčbu a terapie, aby nás donutil vpravovat si produkty těchto zločinců do těla …

Závěry

Současná pandemie byla vyvolána a udržována establishmentem za použití viru, který byl vyvinut v čínské laboratoři biologických zbraní napojené na PLA, za pomoci peněz amerických daňových poplatníků a francouzských odborných znalostí …

Buď únikem, nebo záměrným vypuštěním z Wuhanského virologického ústavu se nyní po celém světě endemicky rozšířil smrtící kmen SARS poté, co WHO a CDC a veřejní činitelé nejprve bagatelizovali rizika a poté záměrně vyvolali paniku a výluky, které ohrozily zdraví lidí a jejich živobytí.

Toho pak využila naprosto zvrácená a psychopatická aristokratická třída, která nám vládne, jako záminku k tomu, aby donutila lidi přijmout injekčně aplikovaný jed, který může být prostředkem k depopulaci, prostředkem k ovládání mysli/pacifikaci v podobě injekčně aplikovaného „chytrého prachu“ nebo obojím…

Domnívají se, že jim to projde, když využijí společenské stigma odmítání očkování. Nemají pravdu. Jejich motivy jsou jasné a zřejmé každému, kdo dává pozor.

Tito megalomani se vrhli na penzijní fondy svobodného světa. Wall Street je insolventní a od konce roku 2019 se potýká s krizí likvidity. Jejich cílem je nyní uplatnit totální, plnospektrální fyzickou, mentální a finanční kontrolu nad lidstvem dříve, než si uvědomíme, jak moc nás tito maniaci vydírali. Pandemie a reakce na ni posloužily elitě k několika účelům:

 • Zastírání deprese způsobené lichvářským drancováním našich ekonomik rentiéry-kapitalisty a absentujícími vlastníky, kteří neprodukují vůbec nic, co by mělo pro společnost nějakou hodnotu…
 • ničí malé podniky a podkopává střední třídu.
 • Přesun bilionů dolarů bohatství od americké veřejnosti do kapes miliardářů a zvláštních zájmů.
 • Zapojení do obchodování s důvěrnými informacemi, nakupování akcií biotechnologických společností a uzavírání pozic v kamenných obchodech a cestovních kancelářích s cílem zhroutit osobní obchod a cestovní ruch a nahradit je elektronickým obchodem a servisem.
 • Vytváření casus belli pro válku s Čínou, nabádání k útoku na ni, plýtvání americkými životy a poklady a dohánění nás na pokraj jaderného Armagedonu.
 • Vytvoření technologických a biologických bezpečnostních rámců pro kontrolu populace a technokraticko-socialistických „chytrých měst“, kde je despoticky sledován pohyb všech lidí, to vše v očekávání rozsáhlé automatizace, nezaměstnanosti a nedostatku potravin, a to pod falešnou záminkou vakcíny, která má přinutit ke spolupráci.

Elity se snaží vytáhnout žebříček nahoru, vymazat vzestupnou mobilitu velkých skupin obyvatelstva, vyřadit politické odpůrce a další „nežádoucí osoby“ a držet zbytek lidstva na krátkém vodítku, omezit náš přístup k určitému zboží a službám, které považují za „vysoce zatěžující“, jako je používání automobilů, turistika, konzumace masa a tak dále.

Samozřejmě si budou i nadále dopřávat svůj vlastní luxus v rámci přísného kastovního systému podobného feudalismu. Proč to dělají? Jednoduše. Elity jsou neomalthusiáni a věří, že jsme přelidnění a že vyčerpání zdrojů způsobí kolaps civilizace během několika krátkých desetiletí.

Toto jejich přesvědčení nemusí být nutně nesprávné. Jsme přelidnění a spotřebováváme příliš mnoho zdrojů. Avšak organizování tak strašlivého a vražedného uchopení moci v reakci na hrozící krizi ukazuje, že mají jen to největší pohrdání svými bližními.

Těm, kteří se účastní této nechutné frašky, aniž by chápali, co dělají, máme jedno slovo. Přestaňte. Způsobujete své zemi a svým spoluobčanům nenapravitelné škody.

Pro ty, kteří možná čtou toto varování a mají plné znalosti a pochopení toho, co dělají a jak to nespravedlivě poškodí miliony nevinných lidí, máme ještě několik slov. Proklínám vás do pekla. Ameriku a svobodný svět nezničíte a svůj Nový světový řád mít nebudete. O to se postaráme.

Zdroje:

1, 4,  Mega.nz Spartakův dopis
https://mega.nz/file/HZNmyRKB#xF15FrsAEZkwBPi4tdUP5toBBqeRHDJJAHzZt6Hg_Qg

2,  Automatická Země 26. září 2021
https://www.theautomaticearth.com/2021/09/spartacus/

3,  ZeroHedge 27. září 2021
https://www.zerohedge.com/covid-19/damn-you-hell-you-will-not-destroy-america-here-spartacus-covid-letter-thats-gone-viral

Originál článku: Global Research
Překlad do češtiny: Administrátor Nekorektní TOP-CZ
České titulky ve videích: Otevři svou mysl

podpora2

2 KOMENTÁŘE

 1. Pro fanoušky kapitalismu, kteří cinkali v listopadu 1989 klíči, zavrhli rovnost, sociální práva, soběstačnou národní ekonomiku – kterou naši předkové budovali 200 let, první obrozenci začínali v roce 1789 – a chtěli být součástí globálního kapitalismu, to je neřešitelná situace.

  Teď že by se měli postavit na odpor proti svým šíleným globálním páníčkům?! Nebo alespoň místně proti tunelmafiánovi Babišovi a Fialovým strakám?!

 2. ODS, KDU–ČSL‎, ‎TOP 09, koalice SPOLU brutálně obelhala a dezinformovala voliče. Parlamentní volby by se měly opakovat!

  Na volebních billboardech a letácích se skvělo: „NEDOPUSTÍME DALŠÍ LOCKDOWN. Změna, které můžete věřit.“
  Ale na sociálních sítích, facebooku, twitteru k tomu potichu doplnili 8. září, přesně měsíc před volbami: „Je třeba více očkovat, více testovat, lépe trasovat a bojovat proti dezinformacím! SPOLU žádný další celostátní lockdown nedopustíme!“

  Toho už si voliči asi většinou nevšimli…

  Jen na facebooku lidé kontrovali:
  Petr Marvan: Už jste se jich dopustili několik, stejně tak jako nouzové stavy a slátaninu pandemický zákon.
  Ivana Netíková: Především je potřeba už skoncovat s kovidovou šaškárnou.
  Lea Smetanová: No, to jsem opravdu zvědavá, když prosakují informace o povolení volného pohybu pro některé profese na březen 2022.
  Libor Máča Matejčík: Výzkum ukazuje, že 3. dávka zvyšuje imunitu. Takže po 4. dávce budeme chráněni, a jakmile si 80 % populace dá 5. dávku, bude možně omezení zmírnit, protože po 6. dávce se virus přestane téměř šířit. Jsem klidný, protože věřím, že 7. dávka vyřeší naše problémy. Obávat se 8. dávky nemá opodstatnění. Zahájená klinická fáze 9. dávky potvrzuje, že hladina protilátek je zachována i po 10. dávce. A ve všech zemích, kde občané dostali 11. dávku, se virus téměř nešíří. Není tedy třeba kritizovat myšlenku 12. dávky.

  Důkaz:
  https://m.facebook.com/ods.cz/photos/a.398294272699/10159646738657700/?type=3&source=57
  https://twitter.com/odscz/status/1435594418971631618

Comments are closed.