Jsou Trump a Clintonová nastrčení bílí koně židovských finančních organizací?

Vložil: Admin

izrael1Jeden za osmnáct, druhý za dvacet bez dvou

Jak naložit s fakty, kterým se člověk zdráhá uvěřit, přesto zde jsou a nelze je smést ze stolu? Vše zapadá děsivě do sebe, důkazy leží na stole a jak zpracovat analýzu, aby nebyla chybná? Na druhou stranu neměli by ti, jichž se to týká, veřejně před celým světem vystoupit a vše uvést na pravou míru? Nakonec i to 11. září může být jinak, i když se tomu mnozí zdráhají uvěřit. Prosím čtěte – na každou řádku je doložitelný důkaz mimo závěrečného hodnocení.

Je palestinsko – izraelská válka vyřizováním účtů dvou židovských finančních klanů a Trump s Clintonovou bílí koně pro odpoutání pozornosti? A konečně byl Putin jenom kamufláž?

Pozorně čtěte: kdo stál za Clintonovou? Neziskové organizace židovského miliardáře Sorose. A kdo stál za vítězstvím Donalda Trumpa? Komu musí ukázat vděčnost za významnou pomoc? Asi mnohé přivede v úžas, že to nebyly miliardy, které do toho vložil, ale… Je náhoda, že okamžitě po zvolení Trump bez uvažování souhlasí s výstavbou na Palestinském území? Jak Donald Trump mohl zvítězit? Kdo stál v pozadí? Jméno Putin je obezlička hlouposti pro novináře. Ale pokud ne Putin a Rusko, tak mimo lidu kdo? Přece proti těžké váze tajných služeb a korporací byl úplná nula! Přesto nakonec zvítězil. Samozřejmě se nedá upřít touha lidu na změnu, jak se odevšaď z USA ozývá, ale přesto…

Takže popořadě:

izrael2.1Rozebírat židovského miliardáře Sorose a jeho rozvratné neziskové organizace, které dělají povstání proti legálním vládám a současně pomáhá muslimům a Arabům na cestě do Evropy a do USA (proč ?) znovu není třeba. Americký miliardář George Soros je napojen na více než 50 organizací, které se zúčastnily ženského pochodu na Washington, stojí na webu New York Times. Všichni jsme viděli hysterii a zoufalství Clintonové, když začala prohrávat, stejně tak jako výhrůžky Sorose, když zaznamenal totéž: nedovolí Trumpovi, aby vládl.

„Mé důkladné studium finančních zdrojů organizátorů protestu odhalilo, že hned 56 ‚partnerů‘ pochodu je úzce napojeno na nadaci George Sorose, píše Asra Q. Nomani To se týká i klíčových partnerů jako Plánovaného rodičovství, které oponuje Trumpově protipotratové politice, a Národní zdrojové obranné rady, která oponuje Trumpově environmentální politice. (Hned v pondělí zrušeno) Mezi organizacemi, které přijímají finanční dotace od nadace George Sorose Open Society, jsou i mnohé další. Kompletní seznam těchto ‚partnerů‘ pochodu autorka zveřejnila ZDE.

A vše se stále točí kolem Izraele: jakási Sarsour byla nedávno spatřena na velkém muslimském shromáždění v americkém Chicagu, kde pózovala na fotografii se Salahem Sarsourem, který „byl v Izraeli vězněn a obviněn z financování teroristické skupiny Hamás“. Více informací ZDE.

Propalestinská aktivistka Linda Sarsourová je předsedkyní organizace Arabsko-americká asociace v New Yorku:

izrael3

Takže zloba a zákaz už dnes některých neziskových organizací od Trumpa by byl pochopitelný. Jenomže zde něco nehraje: Donald Trump prý porušuje ústavu tím, že dovoluje svým podnikům přijímat platby od zaměstnanců cizích vlád. Skupina aktivistů chce proto na šéfa Bílého domu podat žalobu.A kdo ji vede? Bývalý židovský velvyslanec Norman Eisen, který za vlády Baracka Obamy působil v letech 2011-2014 jako velvyslanec v Praze. A co čert nechtěl, je také židovského původu jako Schapiro a aby to bylo ještě zamotanější, Eisen, který v Praze úřadoval od ledna 2011 do konce roku 2014 a nyní působí jako analytik prestižního think-tanku Brooking Institute, shrnul etické zásady pro nastupující vládu i ve svém nedávném článku pro magazín Newsweek. Tak onen židovský právník Eisen (jako Schapiro – židovský velvyslanec USA v ČR) připravoval vše pro Donalda Trumpa. Ještě v listopadu. V lednu však na něj podává trestní oznámení! Jak s tím naložit?

A to ohromující přitom teprve přichází!

Hlavní kampaň pro Trumpa dělal jeho zeť Kushner. Třicetipěti letý Jared Kushner je a bude mužem, který řídí mnoho věcí z pozadí, z čehož byl v šoku volební štáb Clintonové a Sorose. I s čínskými firmami obchoduje jeho zeť Jared Kushner. A právě na něj míří žaloba židovské loby kolem Sorose a Eisena včetně dalších organizací. Jenomže proč by jakýsi Kushner měl být v hledáčku opozičních miliardových židovských organizací v čele se Sorosem?

Kdo je onen Kushner? Jakéhosi Charlese Kushnera zatkla policie a soud ho v roce 2004 odsoudil ke dvěma letům vězení za daňové podvody a ovlivňování svědků. A rozklíčujme si, kdo je kdo: Jared Kushner se narodil v roce 1981, jeho bratr Joshua 1985. Jejich otec je onen zavřený Charles. Jared podlehl ortodoxnímu juadismu (Charedim?) a podporuje Netanjahua a výstavbu na okupovaném území Palestiny.

Spolu s dalšími příbuznými se Jared Kushner stal členem týmu, který pro Trumpa připravoval převzetí moci. Trumpovi pomáhal již v prezidentské kampani sjednávat důležité schůzky a jako stoupenec ortodoxního judaismu mu pomáhal oslovit židovské voliče. V roce 2017 jej Donald Trump jmenoval poradcem svého kabinetu, a to pro oblast obchodních smluv a Blízkého východu.

V den, kdy Donald Trump vyhrál volby, izraelský premiér Netanjahu oznámil zabrání dalšího území Palestiny pod dohledem Jareda Kushnera a židovské organizace v čele se Sorosem a Eisenem na Trumpa a Kushnera podávají trestní oznámení. Kruh se uzavírá.

Kdo sakra vlastně vládne světu a především USA a Blízkému východu? Sám Trump prohlásil, že Jared může například zprostředkovat dialog mezi Izraelem a Palestinci. Ale přitom Trump stěhuje velvyslanectví do Jeruzaléma a Netanjahu zabírá další okupované území ihned po zvolení. Takže pro koho Trump pracuje? Naivita stranou, protože je sice důvěryhodnější než Clintonová, ale jenom o pár procent. Buďme ve střehu.

Nebude nakonec souboj dvou finančních židovských klanů kamufláž pro svět, zatímco oba finanční klany kopou za rozšíření státu Izrael a svět je jejich podřízená rasa? Ještě nedávno to byly fantasmagorické konspirace. Jenomže důkazy se hromadí. Tak co s tím?

A věhlasná média se přou, kdo měl více lidí na inauguraci…

P.S. Mimochodem, v jaké režii se nesla vzpoura „Herman – Brady“ na státní svátek České republiky? A z Maďarska a Ruska už Sorose vyhnali či vyhánějí…

Zdroj textu a foto: Skrytá pravda

Reference:

Ortodoxní judaismus – Wikipedie

Charedim – Wikipedie

Žena v židovské tradici – Kateřina Hajdovská-Tlustá

Izraelské aerolinky se zpožďují, ortodoxní židé odmítají sedět vedle …

„Kushner, Jared Corey“ (2016). In Marquis Who’s Who (Ed.), Who’s Who in America 2016. New Providence, NJ: Marquis Who’s Who LLC. Retrieved November 18, 2016 via Credo database.

1 komentář

  1. V clanku jsou dobre postrehy a myslim si, ze ten vyvod je spravny. Jde o souboj zidovskych klanu, ktery z nich ovladne svet. Pro normalniho a logicky mysliciho cloveka to musi nutne vsechno pusobit chaoticky, protoze to nejsou normalni lide, ale zdegenerovanci. Dementi. A hlavne, u nich je podstata ovladnuti pomoci majetku, tudiz podplaceji i jeden druheho, takze zid neni na strane jineho zida kvuli spolupraci, ale kvuli moznosti zisku. Proto taky se kdykoliv vzajemne likviduji. Zadne stranictvi u nich neexistuje, to vytvorili pro gojimy, aby je rozdelili. Lidi mate zidovska soudrznost vuci nezidum, a proto casto si predstavuji, ze ta vlastnost k nim patri, je to omyl. Mela jsem moznost na vlastni oci videt jejich chovani v RSE, kterezto je zidy ovladano a sledovat jejich souboje i v USA, zvlaste pak bankeru pri tzv. krizi s nemovitostmi, coz bylo taktez jen divadlo pro lidi, o zadnou krizi neslo. Pouze o pretahovani bank a jejich likvidaci a v neposledni rade o okradeni milionu lidi..jak jinak. Valky nejsou o nicem jinem nez o zisku, kdo jsou zbrojari a sefove chemickeho prumyslu, vidime taktez. Lide jsou pouzivani pouze jako divaci, protoze jako spravni schizousi potrebuji za vsechno potlesk a lidi jim na tu hru skocili. U nas je definitivne nejlepsim hercem Zeman, a lidi mu tleskaji, prestoze je to sionista. Vlastizradce? Ani to slovo na nej nelze pouzit, protoze on svoje panicky nezrazuje, naopak jim perfektne slouzi a lidi si ani nestacili vsimnout, ze jejich vlast uz zanikla, Zemanem nazyvana Cechie uz je nemeckou kolonii. Armada EU z privandrovalcu byl jejich posledni vitezny tah, ted uz nemame sanci udelat vubec nic ( s vyjimkou pozadat o pomoc Rusko, ovsem neni nikdo, kdo by to udelal a neda se ocekavat, ze by to v tomto stadiu udelalo, veci zasly prilis daleko). Zidum jde o dobyti Ruska uz potreti ( bez toho svetovladu mit nemohou) ale to je jejich hlavni cil.
    Lidi potrebuji dostat do poradneho chaosu, aby se vymlatili mezi sebou v co nejvetsim poctu, protoze uz je otravuje jim dat i malo z tech penez a majetku, o ktere je okradli a neustale okradaji.
    Soros je tluchuba, tomu neverim jedine slovo. On ze podpori podnikani bezencu 500 miliony? To je hloupy vtip, ktery ma za ucel nastvat lidi, aby se konecne zacali s muslimaky vzajemne vrazdit ( vyhlazeni bile rasy je plan).

Comments are closed.