Jedno „dezinformační video“ ze Syrie

Vložil: Admin

Ruská televize už v sobotu uveřejnila reportáž z vojenského letiště Dumer v Sýrii, na které Američané vypálili 12 raket Tomahawk. Ruský televizní štáb přijel na místo hned po údajném úderu a nestačil se divit. Letištní plochy jsou nepoškozené, budovy jsou nepoškozené, letadla a stíhačky jsou nepoškozené. Syrská protivzdušná jednotka vyzbrojená letitým sovětským PVO systémem Buk sestřelila v Dumeru Američanům všech 12 Tomahawků, a tím ukázala americkému Pentagonu zdvižený prostředníček. Sami si pusťte video níže a posuďte sami, jaká je realita.


Pokud nenaskočí české titulky, klik na ikonku CC

Americký Pentagon však zatvrzele prohlašuje, že všechny americké a britské rakety zasáhly v Sýrii své cíle. Výše uvedené video to ale zcela prokazatelně vyvrací. Tyto lži Pentagonu ochotně přebírají západní mainstreamová média a od nich i české mediální domy a také Česká televize, která celou sobotu od rána až do neděle pořád opakovala obrazové záběry z nočního ostřelování města Luhansk na Ukrajině z roku 2015, protože si nebyla schopná ověřit pravost videa na YouTube.

V souvislosti s touto dezinformaci ČT, opravdu nádherně působí slova ministra Stropnického v závěru  videa z ČT, o možných dezinformacích, videích, atd., které budou zpochybňovat správnost a kvalitu agresivního úderu USA, Anglie a Francie na Syrii.