Je to ještě balet, nebo již jen erotika?

1
balet

Vložil: Admin

To co se nepovedlo našim maminkám a učitelkám na základní škole, se povedlo tomuto videu během tři vteřin. Jdeme oprašovat obleky a míříme do Národního.

Pár příspěvků z diskuse:

Jen tam chybí před tou těhotnou hromadný sex, ale s těmi „vrabčáky 4cm“ by to asi bylo pod psa. Ale vystrčili na diváky i prdele a tak tahle „inkluse“ byla pro blbce a vhodná i do škol, což co nevidět možná i uvidíme. Co neudělat pro výchovu?

Richard Liška, co to je za vola? „Umělecké dílo“, to člověk žasne a zřejmě idioti se rozmnožili kvadratickým způsobem a země jimi „oplývá“.

Nebylo to financováno EU jako kdysi na Slovensku?

Na Slovensku toto svinstvo vďaka Kotlebovi narazilo.
Ján Bielik ach ten zlý a krutý „fašista“….

V Rime to pred padem rise asi vypadalo podobne….

Jako na nudapláži…těch prvků baletu je tam opravdu málo.

Nejsem odborníkem na balet, ale spíše to působí jako křečovitá snaha konkurovat spartakiádě v době všeobecného nedostatku, kdy již nezbývají peníze na bílá trička a červené trenky (o dalším ani nemluvě).Ty poslední někteří marnotratníci pověsili na střechu pražského hradu a ve velkých rozměrech. Dnes očividně chybějí v Národním. Byla to od nich evidentně nesvědomitost. Na větší cvičební plochy se za dané situace pouštět pak již vůbec nelze.

Tady budeme zavirani, za poznamky svobodneho vyroku co si myslime o zoldacich co Stropnicky vysila v NATO strilet a zabijet v cizich zemich a nesouhlasit s politikou vlady. Zavirani za spaleny Koran. Nuti nas souhlasit ze jsou to hrdinove bojujici za nasi suverenni vlast. Kdyz nesouhlasime ceska justice nas bude soudit za urazku statu. Tady nejaky pedofil bude se ohanet necudnosti a zachvili bude svobodne propagovat toto nechutne verejne porno i ve skolach pro 8 smilete studenty pro sexualni prevychovu. Muze tam jiz propagovat Koran a uchylne dedky co si berou sve osmilete nevesty a ucit nas narod v divadelnich scenarich ze je to normalni a prijatelne pro nasi skolskou vychovu k zvelebeni naroda. Dela se mi s toho spatne. Kde je ceska ucta a vychova k slusnosti a vaznosti jeden k druhemu.

1 komentář

  1. Vždycky jsem považoval Národní divadlo za Národní kapličku kultury. Pane Bože – co jste to tam uvedli za hovadinu?????????????

Comments are closed.