Je opravdu možné zbohatnout bez četby, studia a znalostí?

Představte si studenta lékařské fakulty jak říká svému profesorovi „prosím nešlo by to vše dělat nějak jednoduše? Já nemám zájem studovat všechny ty zbytečné učebnice anatomie, fyziologie a neustále se učit nějakým novým termínům, já chci slyšet pouze fakta. Já chci být lékařem za čtrnáct dnů.“

Co myslíte? Profesor by se rozčíl, nebo by odešel bez poznámky, nebo by se válel smíchy?

Dobře zbohatnout, není o nic snadnější, než se stát právníkem, lékařem, inženýrem, nebo ředitelem mamutího koncernu. Ve skutečnosti, je to stejná myšlenka, docílit vyššího vzdělání. Naučit se dovednostem, které budou poskytovat vysoké příjmy.

Vydělávat hromady peněz to není něco, co příjde samo. Kdokoliv na Internetu, kdo vám něco podobného tvrdí je podvodník a má snahu nějak vás ošidit a dostat vaše peníze.

V posledních pěti-šesti létech, takřka každý program na síti sliboval vysoké příjmy za pouhé připojení k programu, bez nějaké velké aktivity členů. Smutným faktem je, že Internet vytvořil obrovský prostor pro různé „hledače“ obchodních programů slibujících výdělky milionů dolarů, aniž by dotyčný musel něco umět a dělat.

Toto je smrtelná kombinace, která ve velké míře rozbíjí důvěrů v podnikání na Internetu, přičemž Internet vytvořil za 15 let existence daleko více milionářů, než všechna jiná odvětví v tzv. „skutečném“ světě.

Průměrný podnikatel na Internetu je dnes takřka bez nápadu v čem podnikat, mnoho z nich ani neví co vše jejich obchod obsahuje. Oni nechtějí mít nějaké bližší styky s lidmi v jejich downline, nebo upline a kompletně zapomínají na skutečnost, že všechny obchody jsou stavěny na týmové spolupráci.

Nejvíce lidi, kteří se pokoušejí vést nějaký obchod na Internetu, mají neskutečná očekávání vysokých příjmů v krátké době a pokud neuspějí, dávají vinu programu ke kterému se připojili, aniž by dali vinu sobě, pro jejich nedostatečné znalosti a vytrvalost.

Všechny tyto faktory přispívají ke skutečnosti, že míra zběhnutí od programů představuje dnes 95%.

Je nutno dostat se zpět k realitě. Jestliže najdeme na Pavučině něco hodnotné, musíme se rozhodnout utrácet trochu svého času a učit se. Učit se používat nástroje, studovat zaměstnanecké manuály a cvičit.

Nezapomeňte na tato slova, až budete hledat společnost, kam se do programu připojit, nebo produkt, který chcete prodávat.