Ivana Trumpová zemřela, (ano, pravděpodobně to bylo kvůli vakcíně)

Autor: Andrew Anglin, 15. 07. 2022

Nejsem si jistý, zda Ivana Trumpová byla pro Donalda Trumpa dobrá. Ženy bývají někdy zlé a často se snaží mužům ublížit. Když se Ivana s Donaldem rozvedla, Donald si vytvořil nezdravý vztah podobný manželskému s Ivankou. Ivanka se pak provdala za žida (místo za Toma Bradyho, jak doporučoval Trump) a pak sehrála největší roli při zničení jeho prezidentství.

01

Jak již bylo řečeno, „ženy“ jsou opravdu často problém. Ukažte mi jedinou ženu na světě, která vytvořila něco jiného než problémy. Pro důkaz, že toto pravidlo je absolutní, se můžeme vrátit k první ženě.

02

Bez ohledu na to, co zlého Donaldovi provedla a jak to následně spustilo řetězec událostí, které vedly ke zničení Ameriky, byla Ivana Trumpová americkou ikonou a bude nám chybět.

Byla to slovanská žena větší než život, která se nikdy pořádně ani nepokusila naučit základům angličtiny a byla oporou newyorské vyšší společnosti – dokud se jí spolu s ostatními nevyhnuli, když se Trump stal prezidentem. Ale ať už Trumpovi provedla cokoli jiného, stála při něm až do své smrti.

Povinný dotaz: Zabila Ivanu vakcína? No, bylo jí 73 let a žila luxusním životem, dobře jedla, zůstávala štíhlá a až do vysokého věku chodila s mnohem mladšími muži.

03

04-05

Průměrná délka života žen ve Spojených státech je 82 let – a to včetně černošek. Zhýčkané bohaté ženy, které netloustnou, se pravidelně dožívají 90 let.

Příčinou smrti bylo nějaké srdeční selhání (srdeční zástava a infarkt nejsou přesně totéž, ale používají se zaměnitelně).

Bulvární tisk udělal rozhovor s její sousedkou, která řekla, že byla v pořádku a nic nenasvědčoovalo k tomu, že by měla nějaké problémy. Takhle to obvykle probíhá po očkování.

Nebylo zaznamenáno, že by užívala kokain (a Donald by to při rozvodu určitě vytáhl), a i kdyby kokain v mládí užívala, měla by známou srdeční vadu. Ve zprávách se všude píše, že neměla žádnou známou srdeční vadu, že se to stalo z ničeho nic.

Takže ano, předpokládám, že ji ta vakcína zabila. Při dostatečně dlouhém časovém horizontu zemře na vakcínu proti koronaviru každý.

Můžete říct, že si to ti lidé všichni zaslouží, a já s tím souhlasím. Ale to neznamená, že to pro Ameriku není tragédie.

Možná to Donalda přiměje přehodnotit celou věc s vakcínami (pevně doufám, že si je opravdu nevzal – mám tendenci o tom pochybovat, protože byl jedním z hlavních propagátorů konspirací o vakcínách souvisejících s tím, že MMR způsobuje autismus a další problémy).

28-trump_up

Možná ovšem jen náhodně a bezdůvodně zemřela o deset let dříve, než je průměrná délka života, a přitom byla výrazně zdravější než průměrná žena jejího věku. To by bylo velmi zvláštní, ale ne nemožné. Lékařské pracoviště je nyní naprosto černá skříňka a my netušíme, kdo umírá na následky očkování a kdo jen náhodně umírá bezdůvodně.

Odpočívej v pokoji, Královno New Yorku!

06-07

08-09

10

11

12

13-14

15-16

17

18

19-20

21

22

24

25

26

Originál článku a obrázků: The Unz Review
Překlad a úprava obrázků: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

3 KOMENTÁŘE

  1. Uměla anglicky, ale s akcentem. No kolik anglosasů řekne správně české složitější jméno?

Comments are closed.