Implantované ID ve „vakcínovém balíčku“ – Německý parlament ratifikoval digitální GAVI „Agendu ID2020“

Autor: Peter Koenig, 3. února 2021

Poznámka Admina úvodem: Když jsem zde 13. března 2020 publikoval článek s názvem „Pandemie Coronavirus COVID-19. Skutečným nebezpečím je Agenda ID2020„, byl jsem ozbnačen za konspirátora. Mimochodem ten článek jen na mém webu si k dnešku přečetlo 21800 lidí a jen malým průzkumem na Googlu jsem zjistil, že ho převzalo dalších cca 12-15 cizích webů. Uplynulo pár měsíců a to, co byla konspirace, se stává tvrdou realitou.

Alarmující zprávy. Dne 29. ledna 2021 německý parlament (Bundestag) ratifikoval provádění Agendy ID2020 do reálné praxe. Jde o centralizovaný obecný elektronický sběr dat každého občana, ke kterému by měla přístup každá vládní agentura, policie a případně i soukromý sektor.

Agenda ID 2020 pokrývá vše, co je známo o jednotlivém občanovi. V současné době jde  až o 200 formujících se bodů a časem přijdou další, od vašeho bankovního účtu po vaše nákupní zvyky, zdravotní záznamy, (samozřejmě záznamy o očkování), vaše politická orientace a pravděpodobně i vaše návyky na randění, sex a další vstupy do vaší soukromé sféry.

Agenda ID2020 byla navržena Billem Gatesem jako součást jeho „vakcinačního balíčku„. Podporují jí Rockefellerova nadace Accenture, WEF a GAVI (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci, nyní jednoduše nazvaná Vaccine Alliance), taktéž vytvořena, Gatesem v roce 2001, se sídlem ve švýcarské Ženevě. Oficiálně je GAVI partnerské společenství veřejného a soukromého sektoru. Sídlo má v Ženevě, hned vedle WHO. Veřejnou částí je WHO a řada rozvojových zemí, soukromými partnery jsou samozřejmě řada předních farmaceutických společností, tj. Johnson & Johnson, Moderna, GlaxoSmithKline, Merck & Co.… a Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Německá mimovládní koronská komise, která se skládá ze stovek lékařů, virologů, imunologů, univerzitních profesorů a právníků, včetně Dr. Reinera Füllmicha, spoluzakladatele Komise, má zejména obavy, že současné Corona-vakcíny Moderna a Pfizer, mohou zahrnovat nanočástice, které by mohly být přístupné elektromagnetickému záření, tj. 5G a následující 6G sítí.

To je přesně to, co se předpokládalo v návrhu Agendy ID2020, ve kterém měli Bill Gates a GAVI hlavní roli a v takovém případě by nanočip ID2020 mohl být implantován vakcínou a být vzdáleně přístupný pomocí počítačů, robotů nebo algoritmů zaměřených na EM ( viz v němčině „Wirkungsweise und Gefahren der aktuellen Corona-Impfungen in Deutschland mittels mit Nanopartikeln umhüllter mRNA-Impfstoffe – 37. konference Corona Ausschuss Germany.Překlad: Účinnost a nebezpečí současného očkování proti koroně v Německu s použitím mRNA vakcín obsahujících nanočástice – 37. konference Corona výboru) ze dne 31. ledna 2021.

Přijetí Agendy ID2020 ještě musí schválit Německá spolková rada, ale je malá šance, že ji Rada odmítne.

Agenda 2020 ve Švýcarsku

Podobně ve Švýcarsku bude dne 7. března 2021 lidové hlasování o Agendě ID2020 – plně elektronickém ID – spojující vše se vším u každého jednotlivého občana.

A to není vše. Švýcarská vláda chce outsourcovat správu Agendy ID 2020 do soukromého sektoru, což je zcela neuvěřitelné! Jen si představte nějakou banku, nebo pojišťovnu, kerá bude obchodovat s vašimi soukromými daty. Co se pak stane s vašimi daty?

Z dlouhodobého hlediska, přičemž nikdo neví jak dlouho, jak předpokládá Bill Gates, budou do vašeho těla implantovány vlastnosti elektronického ID, tj. Elektromagnetického pole (EMF) a to buď spolu s vakcínou – možná se to již děje nyní s očkováním proti Covidu, nebo to bude samostatně ve formě injekčních nanočipů.

První zkoušky proběhly v polovině loňského roku ve školních třídách odlehlých vesnic v Bangladéši.

S přihlédnutím k tomu, jak jsou Švýcaří spokojeni s tím co mají, je velmi pravděpodobné, že vládní návrh bude 7. března v referendu přijat.

A co bude poté?

Bude to začátek k přijetí plně digitalizované Agendy ID2020 v celé Evropě a v celém světě?

Nebo, možná další země EU, již potichu a tajně, bez zbytečného znepokojování obřčanů, jednoduše začlení Agendu ID2020 do své ústavy?

Další podrobnosti o Agendě ID 2020 najdete na stránce „Pandemie Coronavirus COVID-19: Skutečné nebezpečí je Agenda ID2020„.

Jakmile bude každý občan na planetě, podle Billa Gatese přibližně 7 miliard lidí, naočkován s ID čipem, bude kontrola populace malou globalistickou elitou téměř celková.

S elektromagnetickým polem sítí 5G / 6G,  s EM vlnami umožňujícími vstup a přístup k datům ve vašem těle, bude ovládání každého jednotlivce téměř kompletní. Slovo „téměř“ je zde proto, že ještě chybí zprovoznit další plánovaný přístup k vašim mozkovým vlnám.

Ne, není to žádná konspirace. Má k tomu dojít prostřednictvím rozhraní Brain Computer Interface (BCI), nazvaného Neuralink, vyvinutého Elonem Muskem. (viz video).

Poznámka překladatele  z videa: Podívejte se na originální prezentaci Elona Muska Neuralink
Elektrická vozidla, rakety … a nyní rozhraní mozek-počítač. Nejnovější podnik Elona Muska, Neuralink, si klade za cíl překlenout propast mezi lidmi a umělou inteligencí pomocí implantace drobných čipů, které se mohou propojit s mozkem. Na tiskové konferenci 16. července byly poprvé ambiciózní plány společnosti Neuralink podrobně popsány a představily technologii budoucnosti, která by mohla pomoci lidem vypořádat se s poraněním mozku nebo míchy nebo ovládat 3D digitální avatary.

Systém představuje rozhraní elektronických vln s lidským mozkem, které poté bude převedeno na elektromagnetické pole (EMF), aby mohlo přijímat digitální příkazy jež ovlivní naše chování, nebo jej lze vypnout, podle toho, co bude pro Global Cabal výhodnější.

Lidi, prosím vás, probuďte se a nedovolme, aby se to stalo.

*****

Poznámka Admina: Za ty roky co jsme v EU, vidíme jak to funguje v praxi. To co se stane dnes v Německu, zítra převezme EU a za pár dnů to vydá jako „Směrnici k rozpracování“ (přeloženo do lidštiny závazný pokyn pokud chcete dotace), ostatním státům EU. Víte, já se již toho možná nedožiji, ale vy mladší, měli byste velmi rychle začít něco dělat. Přestaňte se bát nějakého zasraného Covidu. Vždyť jste se všichni mohli přesvědčit, jak jsou ta čísla o milionech mrtvých nafouknuta,  aby každého udržovali ve strachu. Naši otcové a dědové, jež bojovali v 2. WW, nebo v odboji za naši svobodu, to měli na rozdíl od nás horší. Věděli, že mohou každou chvíli padnout a přesto šli. Necháme si my, jejich potomci, naše svobody ukrást nějakou zkorumpovanou bandou hajzlů, kteří si myslí, že jsou bohové? Co si v budoucnosti přečtou naši potomci o našem chování v tomto jednom, z možná nejhorších okamžiků v lidské historií?

Planeta plná slabých, poddajných, zbabělých ovcí, třesoucích se ve strachu, prosících, aby jim byly odebrány jejich svobody, prosících o kontrolu a o trvalé zotročení. Lidská společnost, technologicky vyspělejší než kdykoli předtím, ale hloupější a slabší než kdykoli předtím.

*****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je  výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál článku: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ