Nabídka volných digitálních produktů


Za dobu mého podnikání na internetu, jsem nakoupil, nebo zdarma, jako zaplacený "Gold - Premium" člen, získal doslova tuny digitálních produktů. Když jsem to nedávno počítal, došel jsem k číslu kolem 250 GB grafiky, šablon, e-knih, softwarových aplikací atd. Pro více jak 90% z nich jsem současně obdržel licence pro další prodejní práva - MRR (Master Resell Rights), nebo pro některé i PLR (Private Label Rights).

Vzhledem k tomu, že k 01.01.2016, jsem přerušil moje OSVČ, tak již nikomu nemohu nic prodávat. Ale u řady z mých produktů mám licence, jež mi umožňují produkt rozdat zdarma. Tak jsem trochu zapracoval a ze sbírky jsem vybral několik, o kterých si myslím, že by byly pro vás zajímavé. V některých případecch, jsem manuály, nebo doprovodné stránky přeložil do češtiny, ale v mnoha případech ne. Nechtějte to po mně. Dostanete to zdarma, tak věnujte tomu trochu svého času tomu a nechte si to přeložit přítelem Google.

Jediné co chci od každého, kdo si bude chtít cokoliv zdarma stáhnout, je, že vloží někam na svůj web odkaz na tento můj web, (https://www.topcz.net) s nějakou větičkou, že je zde možné získat řadu dobrých informací a pár produktů zdarma a pošle mi emailík na info@topcz.net, kde ten odkaz najdu.. Myslím, že je to ode mne slušná nabídka.

Grafika a šablony momentálně ke stažení:
(Pro INFO o produktu, lze kliknout na nadpis, otevře se vždy nové okno.)

1) Balíček grafiky PNG souborů.
    DOWNLOAD

2) Balíček Skins video šablon obsahuje celkem 24 šablon.
    DOWNLOAD

3) Balíček jednoduchých "slices" webových šablon obsahuje šablony, jež umožňují roztažení vloženého textu na     výšku, bez ohledu na boční rámy šablony. Jsou vyhotoveny v šesti provedeních dle barvy rámů. Černá, modrá, červená,     zelená, tmavě šedivá a zlatá.
    DOWNLOAD

4) Balíček 80 tzv. transparentních obrázků v PNG formátu. Transparentní, pro ty co to neznají, znamená, že obrázek     se po vložení do webu, zobrazí bez rušivého bílého pozadí.
    DOWNLOAD

5) Balíček "Prodejních" (Sales) stránek Jde o rozsáhlejší balíček kompletně připravených šablon. Jen je potřebné     změnit anglickké názvy za české a začít používat. Všechny důležité IMG soubory jsou také v PSD formátu, takže jdou     lehce editovat v Photoshopu, nebo podobném editoru. Balíček obsahuje:

  • 4 jednorázové OTO šablony
  • 7 klasických prodejních šablon
  • 7 zkrácených prodejních šablon (Squeeze pages)
  • 2 děkovné stránky
  • kompletní grafiku ke stránkám

    Na jedenu mnou upravenou OTO stránku se můžete podívat ZDE
    DOWNLOAD

6) Web Graphics Elements je zajímavá aplikace, která obsahuje moře grafických prvků. Pro jejich využívání nemusíte mít     všechny uloženy v PC, ale stačí uložit tuto aplikaci (nevyžaduje žádnou instalaci) a poté vybírat co potřebujete a přímo     ukládat do PC. Aplikace obsahuje animované prvky (šipky, ikonky, a další), podklady a řadu dalších prvků.
    DOWNLOAD

7) Clipart balíček tzv. "klipů", t.j. obrázků potřebných při tvorbě webové stránky. Balaiček obsahuje 650 různých obrázků     ve formátu GIF v členění do 16 kategotií.
    DOWNLOAD

Softwarové aplikace momentálně ke stažení:

1) Impact Web Audio. Je to software jenž vám umožní pár kliknutím myši vytvořit buď vlastní zvvukový záznam s     možností hudebního doprovodu na pozadí, nebo bez něj, nebo vložení již hotové audio nahrávky MP3 z vašeho PC.
    Video tutoriály - IWA 1
    Druhý IWA 2

    DOWNLOAD

2) Tvorba galérií.Několik aplikací pro poměrně jednoduchou tvorbu galérií. Po kliknutí na nadpis se zobrazí jedna z nich.
    Pro stažení všech klik na DOWNLOAD

3) Rozbalovací Drop down menuJednoduché vytvoření dvou rozbalovacích menu, která lze využít zejména v bočních     sloupcích (sidebarech), buď ve Wordpress blozích, nebo jakékoliv jiné HTML stránce. Osobně to využívám pro vložení     něčeho, co vyžaduje dlouhý text, nebo soubor textů.
    DOWNLOAD

Časem, podle toho jak uvidím, zda je o tyto produkty zájem, nebo ne, přidám další.

Mnoho úspěchů přeje TOP-CZ