Experimentální, geny měnící mRNA toxické injekce – plus videa

Autor: Peter Koening, 06.09.2021

Domeček z karet se hroutí. Je známou skutečností, že takzvaný „virus“ SARS-CoV-2 nebyl nikdy izolován a vyčištěn, což logicky vede k závěru, že celý příběh s kovidem, tedy to, co posledních 18 měsíců drží svět v traumatu, je obrovský podvod biblických rozměrů, nesrovnatelný s ničím, co se stalo, nebo spíše bylo provedeno lidstvu v nedávné historii.

Podívejte se, jak odborník na patentové právo, Dr. David Martin odhaluje, jak covid pandemie byla naplánovaná & jak covid „vakcíny” nejsou vakcínami:

 

Zpravodajka Global Research v sídle OSN v New Yorku Carla Steaová 31. srpna 2021 uvádí, že poslední oficiální údaje (30. srpna 2021) ukazují 38 488 nahlášených a registrovaných úmrtí na mRNA vakcínu v EU, Velké Británii a USA (dohromady) a 6,3 milionu nahlášených „nežádoucích účinků“.

Ačkoli se jedná o oficiální údaje, jsou značně podhodnocené. Představují pouze čísla hlášená oficiálním systémem hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) v USA, který byl vytvořen v roce 1990, a čísla oficiálně hlášená Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA).

Podle vlastního vyjádření CDC tyto agentury hlásí za normálních okolností pouze 1 až 10 % všech případů. A s největší pravděpodobností v kovidových případech, kde je hlášení ztíženo, ještě méně. Jinými slovy, hlášeno je méně než 10 % úmrtí a zranění. V případě nežádoucích účinků vakcín je registrováno a hlášeno přibližně jedno procento úmrtí a zranění (podle studie Harvard Pilgrim Health Care, Inc).

To by mohlo zvýšit počet úmrtí v souvislosti s očkováním, který se konzervativně odhaduje na 385 000 až jeden milion, na celkovou populaci asi 830 milionů (USA: 330 milionů; EU a UK: 500 milionů), kde je plně „očkována“ jen asi polovina. A to od takzvaného začátku „očkování“, tedy od 14. prosince 2020, po dobu asi 8 měsíců.

Poznámka: Že se v těchto hlášeních podvádí, dokumentuje přřípad, kdy whistleblowerka Jane Doeová předala informaci o podvodech v hlášení úmrtí do amerického systému VAERS, kdy došlo k 45 tisícům úmrtí po 3 dnech od podání vakcíy. (Video nebylo součástí originálu článku.)

 

A tonejsou zahrnuty pravděpodobně několika miliony závažných nežádoucích účinků, z nichž některé jsou velmi vážné a mnohé neléčitelné.

Skutečnost, že úřady na celém světě nadále prosazují očkování – namísto toho, aby okamžitě zastavily veškeré očkování – svědčí o tom, že ve hře je další ďábelský plán.

Carla Stea to říká na rovinu:

Nejvíce nehorázné je, že generální tajemník OSN nařizuje toto nevyzkoušené a často smrtící očkování pro zaměstnance OSN, což je v rozporu se všemi deklaracemi o lidských právech, které OSN v celé své historii vydala.

Klíčem k jejich plánu je, aby co nejvíce lidí dostalo tuto smrtící injekci s experimentální genovou manipulací mRNA. Lidé však stále více váhají. Stále častěji dochází k odporu. Stále více lidí se odklání od zpráv mainstreamových médií, od nařízeného lživého příběhu a hledají informace v alternativních médiích. Proto probíhá extenzivní rozsáhlá cenzura. Říká se tomu „ověřování faktů“.

Probíhá tolik ověřování faktů, říkejme tomu „fake-checking„, že pohled na internet se stal směšným, téměř vtipným. Oni, ti elitáři z temného kultu, kteří tomu velí, a ti supermiliardáři, kteří ovládají hlavní sociální média, jež dělají špinavou práci kultu, se již dostali na velmi nízkou úroveň důvěryhodnosti mezi obyčejnými lidmi. Když se cenzura stává nezbytným nástrojem přežití, pád je obvykle docela blízko. Příkladů je mnoho. Příkladem je nacistická Třetí říše.

Vakcinace, co nejrychleji a v co největším počtu, však zůstává klíčovým prvkem Agendy 2030. Proč? Protože, ti, kteří jsou očkováni, už nemohou uniknout. Jsou tak či onak odsouzeni k zániku. Buď zemřou na následky očkování, stačí se podívat na výše uvedená čísla, nebo mnozí mohou zemřít či se u nich objeví „zranění“ několik let po očkování.

Přeživší jsou nabiti elektromagnetickými částicemi, všichni jsou součástí injekce mRNA, takže s nimi mohou roboti nebo umělá inteligence (AI) na dálku manipulovat prostřednictvím 5G, aby se z lidí stali „translidé“. Podívejte se co o tom hovoří lékařka Carrie Madejová: ( Video nebylo součástí originálu článku.)

 

Pokud tomu nevěříte a považujete to za Hoax, přečtěte si co o tom mluví sám velký šéf Světového ekonomického fóra, (WEF) Klaus Schwab, který V tomto rozhovoru hovořil o implantování mikročipů do lidských těl, což je v podstatě základ „experimentální“ mRNA vakcíny Covid. „To, co vidíme, je jakési spojení fyzického, digitálního a biologického světa,“ řekl Klaus Schwab. Nepřekvapí však, že video, v kterém mluví Klaus Schwab, je „prověřeno fakty“.

 

 Vzpomínáte si také na Agendu ID2020, kterou představil Bill Gates? Dr. Sucharit Bhakdi, renomovaný německo-thajský virolog, varuje, že očkování proti COVID-19 je největší hrozbou, jaké kdy lidstvo čelilo.

Poslední oficiální údaje (30. srpna 2021) uvádějí přibližně:

  • 38 488 hlášených a registrovaných úmrtí na mRNA vakcínu v EU, Spojeném království a USA (dohromady) a
  • 6,3 milionu hlášených „nežádoucích účinků“.

Výše uvedená čísla představují více úmrtí na vakcínu, než k jakým došlo za celou historii očkování, za něco málo přes osm měsíců, od zahájení „očkování“ proti kovidům v polovině až na konci prosince 2020.

Srdcervoucí a zločinnou pravdou je, že žádné z těchto úmrtí nebylo nutné, protože na kovid nezemřel nikdo nebo jen velmi málo lidí, stejný nebo menší počet, než kolik jich každoročně umírá na běžnou chřipku.

Kult zla si stanovil cíl, že do roku 2023 bude proočkováno přibližně 70-80 % ze světové populace, aby dosáhl svých klíčových cílů, mezi něž patří např.

  • Drastické snížení světové populace, a to buď přímo v důsledku úmrtí způsobených „vaxx“, nebo v důsledku mRNA-očkování dochází ke sterilizaci a neplodnosti;
  • Masivní přeměna umělé inteligence (AI) a robotů z lidí na „translidi“ prostřednictvím elektromagnetické manipulace mozku (to je – bez legrace – plán „Velkého resetu“ – plus plně digitalizované peněžní transakce, čímž se z přeživších „translidí“ stanou otroci globálního bankovního systému, a to až do bodu, kdy po dokončení Velkého resetu dospějete k tomu, že „nebudete nic vlastnit a budete šťastní“ (Klaus Schwab, „Velký reset“); a konečně
  • kolosální přesun celosvětových aktiv a kapitálu zdola a z centra nahoru. (Viz E Book Michela Chossudovského The 2020-21 Worldwide Corona Crisis. Kapitola V)

K tomu již dochází, neboť deset nejbohatších miliardářů světa zvýšilo během plandemie svůj společný majetek o 540 miliard USD, zatímco více než půl miliardy lidí se propadlo do krajní chudoby – zpráva Oxfamu.

miliardari-tabulka-700x593

Důsledkem je obrovské množství bankrotů po celém světě, které však více postihují globální Jih než bohatý Západ (globální Sever), neboť ten poskytoval, alespoň prozatím, dotace na dluh některým podnikům a v menší míře i zadluženým lidem.

Vrátíme-li se k obrovskému, reklamou vyvolanému, vynucovanému a přímo vydíranému vaxx-pohonu, zájemců o riskování života přijetím potenciálně smrtící mRNA-střely je stále méně.

A to i v systému, který lidem platí za to, že se nechají očkovat.

V Texasu je současná sazba 250 USD, v jiných státech USA se sazby mohou lišit, ale v průměru již přesahují 100 USD a rostou. V Evropě se pobídky, nebo spíše úplatky, také pohybují od levných 50 eur až po 250 eur za očkování. Přesto si mnozí uvědomují, že život má větší cenu a pasti peněz nepodlehnou.

Nyní to vypadá, že nejnovějším trikem je nabídka bezplatného očkování proti chřipce a to již v srpnu, v letních vedrech, kdy oficiální chřipková sezóna začíná v říjnu-listopadu. Je tomu tak jak v USA, tak v Evropě. Asi není nadsazené předpokládat, že takzvané „vakcíny proti chřipce“ jsou ve skutečnosti kovidové injekce typu mRNA.

To by byla dokonalá lež. To ukazuje, jakou úctu má temný kult zabijácké elity k občanům obyvatelstvu, „redukuje“ je tou či onou lží.

Jsou lidé opravdu tak naivní a lživě indoktrinovaní, že tu zradu nevidí?

Mezitím je CDC žalováno pro rozsáhlý podvod. Sedm špičkových amerických univerzit, včetně Stanfordovy, Cornellovy a několika laboratoří Kalifornské univerzity, testovalo 1500 vzorků lidí, kteří měli „pozitivní“ testy na Covid-19. Všichni byli obviněni z podvodu.

V žádném z testů univerzitních laboratoří nebyl objeven jediný virus SARS-CoV-2. U VŠECH lidí byla jednoduše zjištěna chřipka typu A a v menší míře chřipka typu B. To odpovídá předchozím zjištěním jiných vědců.

Dr. Derek Knauss, jeden z testovacího týmu, řekl:

Když jsme s mým laboratorním týmem podrobili 1500 údajně pozitivních vzorků Covid-19 Kochovým postulátům a podrobili je SEM (elektronovému mikroskopu), nenašli jsme ve všech 1500 vzorcích žádný Covid. Zjistili jsme, že ve všech 1500 vzorcích se vyskytovala především chřipka A a některé vzorky chřipky B, ale žádný případ Covidu. Nepoužili jsme žádný PCR test.

Tento nejnovější trik, který má lidi uprostřed léta přimět k tomu, aby se nechali očkovat proti chřipce, zavání jako mRNA-kovidová jedovatá injekce v převleku za očkování proti chřipce.

Vlády 193 členských států OSN, všechny zotročené kouzlem smrtícího kultu, potřebují, aby bylo očkováno co nejvíce lidí. Protože jakmile je jednou píchnou, jsou podle doktora Mikea Yeadona, bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer a mnoha dalších odsouzeni k zániku.

A co se stane s těmito vládami, které jsou ochotně a vědomě připraveny a aktivně likvidují ústavy svých zemí a také zabíjejí vlastní lidi?

Norimberský proces 2.0 je na místě. Dr. Reiner Fuellmich, německo-americký špičkový právník, (s podporou vědců a lékařů) na něm pracuje, již podal hromadné žaloby v Kanadě a USA a žaluje zdravotnické instituce a jednotlivce v Evropě. (Video nebylo součástí originálu článku.)

 

Jsem si jist, že zvítězíme. Vzdát se není možné!

****

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde se více než 30 let věnoval problematice vody a životního prostředí na celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací; a spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne: (Clarity Press – 1. listopadu 2020). Je výzkumným pracovníkem Centra pro výzkum globalizace a nerezidentním starším spolupracovníkem Čung-jangského institutu Renminské univerzity v Pekingu.

Origiál článku: Global Research
Překlad a úprava videí: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2