V Evropě řádí nebezpečná smečka hyen

Autor: The Saker, 17. 11. 2022

mohou si leštit medaile a brousit si je,
mít úsměv a chvíli se bavit hraním her,
bum bum, bum bum, lehni si, jsi mrtvý.
Roger Waters.

Většina z vás už určitě slyšela o „záhadném“ raketovém úderu, který zasáhl Polsko. Pokud vám to uniklo, zde je několik článků, které ukazují, jak se tato ne-událost vyvíjela v médiích:

Je docela zajímavé sledovat, jak se tento příběh „vyvíjel“. Nejprve byl prezentován jako ruský útok. Samozřejmě. Co jiného by to mohlo být?

Pak se ukázalo, že šlo o ukrajinskou raketu protivzdušné obrany S-300. Teď bych vám měl říct, že ukronacisté obvinili Rusko, že používá staré S-300 proti pozemním cílům. V dosahu místa v Polsku, kam raketa dopadla, však žádné ruské S-300 nejsou, pouze ukrajinské. A jak upozornil Gonzalo Lira, jeden polský farmář udělal opravdu skvělou věc, když trosky rakety vyfotografoval. Podotýkám, že Lira se mýlí, když tvrdí, že ruská raketa mohla přiletět jen z východu. Ruské standoff zbraně používají satelitní, inerciální a terénní navádění, aby sledovaly pečlivě připravenou dráhu a obešly protivzdušnou obranu takže velmi dobře mohou cíl obletět, než ho zasáhnou „zezadu“.

Velmi předvídatelně se obvyklá banda cvoků dožadovala zasedání BR OSN a zasedání NATO. Ukies byli obzvlášť hluční a je celkem zřejmé proč: UA S-300 zasahují budovy už nějakou dobu a z každé z těchto explozí bylo samozřejmě obviňováno Rusko (nebo dokonce osobně Putin). Na Telegramu jsou videa, která ukazují jak ukrajinské rakety protivzdušné obrany startují, dělají velký oblouk a buď vybuchují ve vzduchu, nebo, což je horší, dopadají na zem. Přesně totéž se stalo v průběhu války v Zálivu, kdy americké Patrioty nezachytily irácké SCUDy a skutečně zabily lidi na zemi. Pokusy Kyjeva zakrýt skutečný původ této rakety hlasitou hysterií o „ruské agresi“ tentokrát příliš nevyšly.

Zpočátku se zdá, že někteří polští politici chtěli tento incident okamžitě využít k vytvoření ještě většího napětí, ale poměrně vlažná reakce USA jim vyslala jasný vzkaz, že USA nemají zájem podílet se na něčem, co by bylo skutečně směšným (a potenciálně velmi nebezpečným) PSYOPem nebo falešnou vlajkou.

Poláci zprávu pochopili a brzy se také shodli na tom, že rakety byly ukrajinské.

Jedinou „cenou útěchy„, které se Polákům a Ukrajincům dostalo, bylo prohlášení USA, že „v konečném důsledku je za to zodpovědné Rusko„, což je asi tak smysluplné a zajímavé jako vlhká petarda.

Přesto se evropská hyena usilovně snaží ukázat, že je zdatná, když vede „malé války„, protože jejich páni z USA jim (zatím!) nedovolují vyvolat velkou válku, kterou tato hyena zoufale potřebuje, aby si opět ukousla nějaké území z poražené Ukrajiny (stejně jako to udělala při rozdělení ČSR s Hitlerovou pomocí v roce 1938).

Posledním polským vítězstvím je „porážka“ Rogera Waterse, kterému nyní zakázali vystupovat v Polsku. Roger Waters byl již dříve zařazen na nechvalně proslulý seznam „Mirotvorce“ jako „nepřítel Ukrajiny„. Nyní byl povýšen i na „nepřítele Polska„.

Další potvrzení toho, že nacističtí Ukrajinci, latinští Poláci a sionističtí Izraelci mají navzdory poměrně malým ideologickým rozdílům stejné „nepřátele“.

Abychom byli spravedliví, Velká Británie, Kanada, Banderastán nebo kterýkoli ze tří pobaltských státečků nejsou o nic menší hyeny než Polsko, i ony projevují velkou odvahu, jen když je chrání američtí páni.

Takže ano, tentokrát nemohli ukronacisté a Poláci použít ukrajinskou raketu, aby se pokusili silou donutit NATO k útoku na Rusko. Ale co se stane příště, když nebudou k dispozici fotografie (ukronacisté už zakázali pořizování fotografií a videí z jakéhokoli místa zasaženého jakoukoli raketou!)

Kam to tedy všechno směřuje?

Poláci nenávidí Ukrajince stejně jako Rusy. Ukrajinci nenávidí Poláky o nic méně než Rusy (a Židy). Jediný rozdíl je v tom, že polská protiukrajinská nenávist je protkána pohrdáním, zatímco jejich protiruská nenávist je protkána strachem. Přidejte si k tomuto obrazu ještě Brity s jejich vlastními imperiálními přízračnými bolestmi a pocitem rasové nadřazenosti nad „kontinentálními“ Evropany (mlha za kanálem, Evropa izolovaná) a rychle zjistíte, že mezi všemi těmito „spojenci“ panuje spousta nenávisti.

Máme tedy co do činění s celou smečkou nenávistných hyen.

Poláci a Uki mají jedno hlavní společné – chtějí, aby NATO vedlo válku s Ruskem: Uki to prostě chtějí přežít a Poláci si urvat kus Ukrajiny. Některé politické strany v Polsku dokonce chtějí, aby ukrajinští uprchlíci přísahali věrnost Polsku! Po pravdě řečeno, Ukronacisté přijali zákony, které v podstatě umožňují, aby polští občané měli stejné právo jako Ukrajinci.

Určitě to vypadá, že se Polsko alespoň v části Banderastánu připravuje na případné sloučení do jednoho celku. Páni, jestli k tomu opravdu dojde, bude mít EU na krku velký a velmi ošklivý problém.

A samozřejmě, představitelé NATO by rádi porazili Rusko ve velké válce, ale vědí, že na to prostě nemají lidi, proto ta americká „opatrnost“ a řeči o „dekonfliktu“.

Někteří uvažují o jakési „koalici ochotných“, nebo „alianci demokracií“, ale všechny tyto hezky znějící koncepty neposkytují ani živou sílu, ani palebnou sílu. Tento přístup žalostně selhal všude, kde byl vyzkoušen, a selže znovu.

Útok na Rusko, když je Rusko slabé nebo již napadené jinými nepřáteli, je v Polsku osvědčenou tradicí a jejich národním hrdinou je psychopatický vůdce, který vážně chtěl, aby se Polsko stalo evropskou velmocí tím, že se zmocní všech území mezi Baltským a Černým mořem. Bůh ví, že to zkoušeli už dostkrát, aby věděli, že se to prostě nestane, takže další nejlepší věcí pro Poláky je urvat co největší část Ukrajiny.

Druhou „sofistikovanou“ strategií Poláků je být tím nejpodlejším pudlíkem v „anglo-eurokennelu“ s jejich nadějí, že Rumsfeldova „nová Evropa“ (alias Polsko) nahradí „starou Evropu“ (alias Německo a Francii). Vzpomínáte, jak chtěli „pevnost Trump“? Tam byli dokonce ochotni zaplatit (většinou z dotací EU) za „čest“ ubytovat americké jednotky!

Takto se Poláci chtějí stát „velmocí EU“. Bez legrace!

Totéž platí o Britech, jejichž staletou zahraniční politiku lze shrnout do jedné věty „podpalovat Evropu vyvoláváním válek a revolucí„.

Není překvapením, že Britové a Poláci spolu v současnosti prožívají něco jako svátek lásky (navzdory britskému pocitu nadřazenosti nad touto rádoby evropskou velmocí).

Jejich největším problémem je, že ani jedna země nemá atomové zbraně a obě potřebují souhlas strýčka Sama nejen k použití atomových zbraní, ale dokonce i k zorganizování (relativně) malého incidentu nebo falešné vlajky. A zatímco Poláci se vyzbrojovali (a stále vyzbrojují) jako šílení, britská armáda je většinou k smíchu. A prostě neexistuje způsob, jak by Poláci sebrali (přiznejme si, že sebevražednou) odvahu k tomu, aby sami zaútočili na ruské síly. Tři pobaltské státečky by rády přispěly k takové ušlechtilé věci, ale jejich vojenské schopnosti jsou opravdu mizivé a jejich geografie rozsudkem smrti, pokud by zaútočily na Rusko.

To neznamená, že na Ukrajině nebojují Poláci. Na Ukrajině v současné době bojuje nejméně několik tisíc Poláků, ale stejně jako ostatní příslušníci NATO jsou oficiálně buď „dobrovolníky“, nebo „poradci“ či „pomocníky“. Mimochodem, „staří Evropané“ jsou na Ukrajině také hojně zastoupeni, jsou zde přítomny i francouzské, španělské a italské jednotky.

Tyto počty se však zdaleka neblíží takovému počtu, který by byl potřebný k přímému střetu s ruskou armádou.

Ukrajinci si pomalu uvědomují, že rozšíření EU na východ byla obrovská a osudová chyba. Nejenže země jako Maďarsko a Polsko nejsou ochotny poslouchat všechny příkazy eurobyrokratů, ale nekonečná arogance Ukrajinců, kteří neustále požadují, aby je NATO a EU podporovaly bez ohledu na cokoliv, nyní vede k jakési zpětné reakci (většina politiků EU je stále velmi zdrženlivá a stále není schopna otevřeně odporovat USA). S tím, jak se západní ekonomiky budou dále propadat do ekonomické propasti, bude arogance a pocit oprávněnosti Poláků i Ukrajinců vyvolávat stále větší odpor.

Dříve či později bude mít zbytek EU těchto šílenců plné zuby.

Někteří, jako například velmi populární Tucker Carlson, už mají těchto klaunů plné zuby.

 

Dokonce i někteří američtí politici, včetně liberálů a konzervativců, se ohrazují proti totální podpoře režimu v Kyjevě ze strany USA.

Budou se tyto hlasy někdy sčítat, aby se vrátil zdravý rozum? Upřímně řečeno, nevím.

Budoucnost evropského kontinentu bude do značné míry záviset na schopnosti, řekněme, „rozumných zemí EU“ ovládnout a zkrotit tvrdé šílenství bandy 3B+PU+UK. V tuto chvíli mají 3B+PU+UK naprostou podporu USA, což je nesmírně nebezpečné, neboť je to povzbuzuje k dalšímu zapojení do skutečně nebezpečných a dokonce bezohledných akcí. Američtí neoconi jsou vůči Rusku přinejmenším stejně nenávistní jako parta 3B+PU+UK, takže se můžeme jen modlit a doufat, že v Pentagonu i jinde je dostatek zdravých mozků, které nabádají k opatrnosti (což se podle všeho stalo v případě „záhadného“ raketového útoku na polský traktor).

Pointa je následující: pokud dospělí v místnosti nedokážou udržet různé „hyeny EU“ na krátkém vodítku, dříve či později jedna z těchto hyen spustí kataklyzmatický řetězec událostí. Mějte na paměti, že lidé, kteří v Kyjevě dosadili k moci nacisty, jsou ti samí, kteří sdružili takfiry v organizaci známé jako Al-Káida (díky, Zbig!). To bylo před více než 40 lety a svět za tento „geniální“ plán CIA stále platí obrovskou cenu v podobě nevinné krve…

Právě teď nevidím žádné „dospělé v místnosti“, ale možná se to v průběhu této zimy změní? To se brzy dozvíme. Než se rozloučím, chtěl bych vám zanechat tři zajímavé informace:

Za prvé, zřejmě odtajněné materiály CIA, které ukazují, že CIA byla hluboce zapojena do spolupráce s ukronacistickými nacionalisty. Neručím za pravost těchto dokumentů, ale zeptal jsem se přítele, který by to mohl vědět, a ten mi řekl, že mu připadají pravé.

Za druhé, nezapomeňte se podívat na komentář Andreje Marťanova o této „raketě pod falešnou vlajkou„. Plně s ním souhlasím, když říká, že většina západních novinářů jsou váleční zločinci.

Do třetice vám nabízím velmi zajímavý rozhovor s plukovníkem (Ret) Douglasem MacGregorem, vynikajícím americkým vojenským analytikem a člověkem, který již dlouho říká pravdu o válce na Ukrajině. Video najdete na Youtube, bohužel je jen v angličtině, ale s možnosti nastavení aických překladů. Mohu jen doufat a modlit se, aby lidé v Pentagonu naslouchali tomu, co MacGregor říká!

Originál zdroj: The Saker
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ