Důkazy o tom, že (ne)vakcíny COVID generují MAC adresy?

Autorka: Makia Freeman

PŘÍBĚH: Vkládají falešné vakcíny COVID do očkovaných lidí něco, co pak generuje kód kompatibilní s Bluetooth, nebo MAC adrseu?

DŮSLEDKY: Máme přímo před očima důkazy o tom, že se lidé mění v roboty nebo stroje, aby je bylo možné snadněji ovládat.

Jak ukazují různá videa,  existuje více důkazů o spojení s MAC adresou vakcíny COVID.

V květnu 2021 jsem informovala, že někteří lidé, kteří si vzali (ne)vakcínu COVID a poté zjistili, že se stali spárovatelnými přes Bluetooth s jinými elektronickými zařízeními prostřednictvím vygenerované MAC adresy. Viz kratičké video níže:

 

Nyní se objevily další důkazy, které naznačují, že tomu tak skutečně je. To je součástí širšího cíle podvodu COVID – pracovat ruku v ruce s nanotechnologickými pokroky tak, aby se do lidského těla dostala drobná technologie, která z lidí udělá uzly na Inteligentní síti, čímž dojde k vytvoření syntetického člověka 2.0 transhumanistu. Když vezmeme v úvahu falešnou vakcínou navozenou kompatibilitu s Bluetooth, plus hydrogelové biosenzory, oxid grafenu nebo hydroxid, živá syntetická vlákna, samohybné potvory, životní formy na bázi hliníku a samosestavující se nanoboty, dohromady to dává opravdu velmi děsivý obraz.

Co je to MAC adresa?

MAC je zkratka pro Media Access Control (řízení přístupu k médiím). Adresa MAC je v technickém žargonu šestibajtová hexadecimální adresa; zjednodušeně řečeno 12ti znakový alfanumerický kód, který se skládá ze 6 skupin po 2 znacích, přičemž každá skupina je oddělena pomlčkou nebo dvojtečkou. Příkladem může být 44:B6:27:62:29:F0. Jedná se o kódy zjišťované ve skupinách osob očkovaných proti COVID. Podívejte se tedy na video níže, v němž španělský lékař hovoří o vlastních zkušenostech s měřením MAC adres očkovacích látek.

V tomto videu lékař Luis Benito vysvětluje, jaké kroky podnikl a jaká pozorování provedl, aby zaznamenal adresy Bluetooth MAC, které se objevily na jeho mobilním telefonu, když pacienti (z nichž mnozí byli očkováni vakcínou COVID) přišli na schůzku.

 

Podívejte se na video, Dr. Carrie Madejové – Transhumanismus, vakcína na Covid-19 a člověk 2.0. (Otevře se nové okno)

Jsou MAC adresy Bluetooth zařízením, nebo osobou?

Video níže je spíše neoficiálním důkazem pro souvislost vakcíny s MAC adresiu. Autorka videa vypráví své zkušenosti s tím, jak její telefon s Bluetooth zachytil mnoho MAC adres v blízkosti lidí, se známým řetězcem 12 znaků a říkal „Getting Device Name.“ (Získávání názvu zařízení), dokud ze seznamu nevypadl jakmile osoba odešla. Obvykle, pokud mobilní telefon zjišťuje adresy MAC přes Bluetooth z blízkých zařízení, by řekl jméno osoby a/nebo zařízení, např. Daveův notebook, Susanin tablet, Sářin mobilní telefon atd. Skutečnost, že to neudělal, naznačuje, že kód vysílají samotné osoby.

 

Závěrečné myšlenky k připojení MAC adresy MAC v (ne)vakcínách

Bylo by zapotřebí provést další výzkum, nicméně jak jsem již uvedla, jedná se o skutečně jednoduchou záležitost, kterou může každý vyzkoušet. Pokud se ukáže, že do lidí jsou vkládány nanotechnologie kompatibilní s Bluetooth, které generují MAC adresy, jaký jasnější důkaz by někdo potřeboval, aby viděl, že posedlost falešnou vakcínou COVID je lest pro transhumanistické ambice? Rozhodně se zdá, že jde o další „konspirační teorii“, která se ukáže být konspiračním faktem, přestože ji apologeti mainstreamového vyprávění zpočátku hlasitě popírali.

****

Makia Freeman je redaktorkou alternativních médií a nezávislého zpravodajského webu The Freedom Articles, autorkou knihy Cancer: autorka knihy Lži, pravda a řešení a vedoucí výzkumná pracovnice na ToolsForFreedom.com. Makia působí na Odysee/LBRY a Steemitu.

Originál článku: The Freedom Articles
Překlad a české titulky ve videích: Admini Nekorektní TOP-CZ

podpora2