Duch Covidu se opět vrací: Probuzení mrtvých? – plus videa

Autor: Gary D. Barnett, 08. 01. 2023

Pokud neničíte své nepřátele, je to proto, že jste byli podrobeni a asimilováni, nemáte ani ponětí, kdo jsou vaši nepřátelé. Byl vám vymyt mozek, abyste věřili, že jste sami sobě nepřítelem, a jste postaveni sami proti sobě. Nepřítel se vám směje, když se trháte na kusy. To je nejúčinnější válka, kterou může nepřítel vést na své nepřátele a  zmást je. ~ Bangambiki Habyarimana, Perly věčnosti.

Tohle musí být zase tady, protože vzkříšení již falešné „virové pandemie“, o které se před časem říkalo, že je relativně zažehnána, opět zvedá svou hlavu. Propaguje se jako další „varianta“ něčeho, co nikdy neexistovalo; něco, co je nyní údajně dalším, ještě smrtelnějším kmenem tohoto imaginárního nepřítele. To je trik, který by dokázal jen mistr kouzelník (nebo psychopat).

Video: Nové dokumenty odhalují, že COVID bylo od začátku politické divadlo plánované roky dopředu:

 

Co je to za novou a vylepšenou fantazii, která opět strašně ohrožuje lidstvo? Podle zcela kontrolovaných falešných mainstreamových médií se nazývá pokročilejší odnoží jedné z údajných „variant“ neexistujícího „viru“ zvaného „covid-19“. Osvěžená verze se nyní jmenuje XBB. 1.5, údajná subvarianta varianty covid-19 omicron, útočící převážně na severovýchod USA. Samozřejmě že je!

Tato takzvaná subvarianta je ve skutečnosti jen další z dlouhé řady subvariant, které mají k smrti vyděsit nevědomé a zbabělé ovce zvané světová veřejnost. Doufejme, že to bude považováno za směšné, jak to skutečně je, místo aby tomu opět uvěřili všichni trubci sledující televizi a chytré telefony.

Jak se dalo očekávat, na vině je období svátků, kdy se rodiny a přátelé scházejí a chovají se jako skuteční lidé, což je to poslední, co si vládnoucí třída kontrolorů přeje. Proboha, jak by se lidé mohli mít rádi a vyhledávat společnost, když jim stát nařizuje, aby se vzdali všech aspektů normálního života kvůli státem vyrobenému falešnému „výjimečnému stavu“? Byli jsme svědky falešné propagandy o falešném „viru“, který začal v roce 2020 a dále. Zpočátku byl nazýván geografickými názvy nebo názvy zemí, tedy „čínský virus“ atd. Poté byly prezentovány další smyšlené „vědecké“ názvy nazvané SARS CoV-2 nebo covid-19. Tyto názvy byly nahrazeny řeckými názvy a nyní tu máme zcela nové klasifikace, o nichž se tvrdí, že souvisejí s genetickými termíny založenými na mutacích nebo „rodokmenech“, které mají být opět změněny na standardnější nomenklaturu, jak ji panuje Světová organizace smrti.

Tato vymyšlená verze mutace „viru“, která prý vznikla na základě jiného neúspěšného a falešného podvodu s variantami nazvaného omikronová subvarianta XBB, jednoho z dlouhé řady podobných absurdních nesmyslů, je nyní jen nejnovějším bludným „virovým“ nesmyslem. Okamžitě bylo uvedeno, že tvoří 41 % všech případů v posledním prosincovém týdnu a tvoří asi 75 % všech případů v Nové Anglii. Jak příhodné pro technokraty, jejichž jedinou touhou je ovládnout celé lidstvo.

Údajnou „starostí“ zločinecké WHO a CDC je, „jak je přenosná“ a kolik dalších lidí by mělo dostat toxické a mnohdy smrtelné injekční „boostery“ proti biologické zbrani. Samozřejmě se volá po tom, aby co nejvíce lidí dostalo další smrtící injekci. Tento takzvaný nový kmen se prý objevuje právě v době, kdy v USA a Kanadě dochází k ochlazení podvodného „respiračního syncytiálního viru“ (RSV) a chřipky. To musí být jistě „náhoda“.

Video: Bill Gates a WHO provedli simulaci příští pandemie 2025

 

Prohlášení typu, že některé nemocnice jsou zahlceny novými pacienty, případů je více, nejvíce postižených je starých, přenos z jednoho na druhého je posílen a je třeba více injekcí, jsou jen stejné lži, které se šířily v posledních třech letech. V některých oblastech, zejména na cílovém severovýchodě, se znovu zdůrazňuje, že maskování společnosti na veřejných místech je nezbytné. Pokud mohu soudit, většina z toho všeho je zaměřena na pokračující vyhodnocování důvěřivosti a poddajnosti oklamaného amerického obyvatelstva. Vzhledem k tomu, že se stále postupně objevují nová tvrzení o viru a další hrozby, naštěstí, i když mnozí nadále poslouchají, mnozí tuto propagandu tak rychle nepřijímají. To samozřejmě znamená, že tento státní test povede buď k dalším technikám zastrašování, nebo k dalším hrozivým falešným vlajkám či vyhlášením „stavu nouze“, aby se posílil strach veřejnosti a bylo možné zahnat stádo do kouta.

Zatímco hrozba jedné „varianty“ za druhou už nefunguje jako největší nebezpečí pro lidstvo, tyto lži budou pokračovat, dokud se nepodaří nahradit tohoto strašáka jiným, který bude dalším zastrašujícím a emocionálním vydíráním psychiky mas. V určitém okamžiku se do popředí dostane Kraken všech hrozeb, a tím bude strašidlo člověkem způsobené „změny klimatu“ jako konec celého lidstva, pokud se vládci neujmou vlády nad vším na Zemi, aby lidstvo zachránili.

Dříve než bude možné uskutečnit konečnou hru státu, musí dojít k ekonomickému kolapsu a zničení současných peněz. To bude znamenat konec hotovosti, konec současného fiat peněžního systému v jeho současné podobě a účinné a funkční vytvoření všepohlcujícího digitálního řádu. Tehdy se organizovaný systém digitální měny centrální banky (CBDC) stane novou světovou řízenou měnovou politikou, která umožní úplný dohled nad penězi a jejich používáním. Bude tedy kontrolním prvkem nad většinou všech lidí. Aby se tento systém stal primárním světovým systémem, bude muset být uvedeno do chodu sledování, dohled, omezení pohybu, agresivní dohled nad společenským kreditem a vynucená poslušnost. Tyto věci se agresivně prosazují a tato snaha o totalitní kontrolu neustane, dokud budou masy lhostejné ke skutečnosti.

Video: CBDC Rizika související se zavedením centralizované digitální měny

 

Nikdy nezapomínejte, že každý den se objeví další státní zápletky, „virové“ nesmysly, mimořádné události a konflikty, které mají neustále mást, děsit, rozdělovat a soustřeďovat pozornost a myšlení, aby manipulovaly a pohlcovaly psychologické myšlení těch, kteří jsou připravováni k masovému zotročení. Ti, jež jsou připravováni, jste vy všichni, takže ustupte, myslete nezávisle a ignorujte většinu všeho, co vychází z úst všech politiků, šéfů korporací, bankovních systémů, farmaceutických a  lékařských děvek, idiotských celebrit, všech mainstreamových médií a všech dalších řízených opozičních sil i v alternativních médiích. Spoléhejte se pouze na svůj vlastní zdravý rozum, inteligenci a fakta, která si můžete sami ověřit. To je nezbytný krok, který je nutný k dosažení skutečné svobody.

Každý záznam byl zničen nebo zfalšován, každá kniha byla přepsána, každý obraz byl přemalován, každá socha a budova na ulici byla přejmenována, každé datum bylo změněno. A tento proces pokračuje den za dnem a minutu za minutou. Historie se zastavila. Neexistuje nic než nekonečná přítomnost, v níž má strana vždycky pravdu.
~ George Orwell, 1984 ~

****

Gary D. Barnett je investiční profesionál v důchodu, který již dvě desetiletí píše o svobodě a záležitostech svobody, politice a historii. Je proti veškeré válce a agresi a proti státu. Nedávno dokončil spolupráci s bývalou americkou kongresmankou Cynthií McKinneyovou a byl přispěvatelem do její nové knihy „Když Čína kýchne“ Od uzamčení koronavirem po globální politicko-ekonomickou krizi. “ V současné době žije v Montaně se svou ženou a synem. Navštivte jeho webové stránky.

Originál článku: Gary D. Barnet
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
Črské titulky: Otevři svou mysl a BezPressu