Držitel Nobelovy ceny odhaluje – vakcíny proti Covid, vytváří nové varianty viru – video

Vložil: Admin

Již v dubnu loňského roku, profesor Montagnier v rozhovoru s C News prohlásil, že virus SARS Cov2 je produkt vyrobený v laboratoři. Viz kratičký klip kde o tom mluví a v kterém se Dr. Meryll Nassová, MD podivuje tomu, že pět renomovaných vědců potvrdilo odborný článek publikovaný v Nature Medicine, že nový SARS CoV 2, je zaručeně přírodního původu.

 

No dnes, po publikování tisíců emailů, které unikly ze schránek šéfa NIHI Antonyho Fauciho, víme přesně jak ktomu došlo. Podívejte se na jeden z těch emailů, kliknutím větší obrázek:

andersen-to-fauci Volný překlad: Předmět: Re: Článek SARS Cov 2, který bude publikován v Nature Medicine
Kristian: Děkuji za pozornost. Dobrá práce na článku Tony.
06.března 2020 04:23 PM, Kristian Andersen wrote:
Ještě jednou vám děkujeme za radu a vedení, protože jsme pracovali na článku o původu „SARS CoV-2“. S potěšením můžeme říci, že tento dokument byl právě přijat Nature Medicine a měl by být brzy publikován (nejem si zcela jistý, kdy). Abych vás udržel v obraze, chtěl jsem s vámi sdílet přijatelnou verzi a návrh tiskové zprávy. Stále čekáme na důkazy, takže prosím, dejte mi vědět, pokud máte nějaké připomínky, návrhy nebo dotazy týkající se článku nebo tiskové relace. Tony, děkuji za tvůj přímý rozhovor včera v noci na CNN

Prostě a jednoduše, mezi pěti autory článku Nature Medicine a vedoucími NIH, NIAID a Wellcome Trust došlo ke spiknutí s cílem zakrýt laboratorní původ Covid.

Ve videu níže můžete sledovat část rozhovoru moderátora Pierra Barnériase s francouzským virologem a držitelem Nobelovy ceny Luc Montagnierem, který tvrdí, že očkování vytváří nové varianty viru. Profesor Montagnier označil vakcinační program pro koronavirus jako „nepřijatelnou chybu„. Jednoznačně uvedl, že hromadné očkování je „vědeckou i lékařskou chybou.“ „Je to nepřijatelná chyba,“

Prominentní virolog vysvětlil, že „existují protilátky vytvořené vakcínou“, což virus nutí „najít jiné řešení“, nebo zemřít. Zde se vytvářejí varianty. Jedná se o varianty, které „jsou produkcí a výsledkem očkování“.

 

Prof. Montagnier uvedl, že epidemiologové o fenoménu známém jako „Antibody-Dependent Enhancement“ (ADE) (Vylepšení závislé na protilátkách) vědí, ale mlčí. V článcích, které zmiňují problémy s ADE, jsou obavy vyjádřené profesorem Montagnierem zamítnuty. „Vědci tvrdí, že vakcín COVID-19 se problém s ADE do značné míry netýká.