Dr. Robert Malone, vynálezce technologie mRNA, signalizuje nejhorší scénář ohledně vakcín COVID-19 – článek plus video

Autor: Teodrose Fikremariam, 02 srpna 2021

Dnes ráno Dr. Robert Malone – vynálezce technologie mRNA, která se používá ve „vakcínách“ Covid-19 – potvrdil, že mé nejhorší obavy z těchto experimentálních posilovačů se mohou naplnit. Dekonstruoval tajuplné prohlášení, které učinil Dr. Anthony Fauci, když prohlásil, že nosní titry u „očkovaných“ lidí jsou stejné jako u neočkované populace. Toto rozporuplné tvrzení samo o sobě je bomba. Dr. Fauci potvrdil, že lidé, kteří se nechali očkovat, nemají lepší úroveň ochrany než lidé, kteří buď váhají, nebo jsou nepřátelští k tomu, aby se nechali naočkovat experimentálními nostrifikáty genové terapie.

Dr. Malone nejenže vzal Fauciho za slovo, ale udělal něco, co mainstreamová média odmítají. Dekonstruoval Fauciho výroky způsobem, kterému průměrný člověk snadno porozumí; vyvodil z nich přesně ty problémy, o kterých jsem psal celé měsíce. Dr. Malone poznamenal, že nosní titry jsou špatným ukazatelem, pokud jde o stanovení koncentrace protilátek, a že krevní titry jsou lepším způsobem, jak posoudit, zda vakcíny skutečně fungují tak, jak je inzerováno. Dr. Malone poté odkázal na zprávu NBC, kterou předal deník USA Today – a která byla následně smazána – a která citovala vysoce postaveného vládního úředníka, který potvrdil, že „očkovaní jedinci mohou mít vyšší hladiny viru a nakazit ostatní uprostřed vlny případů způsobené delta variantou koronaviru“.

 

To je šokující pouze pro lidi, kteří si o „vakcínách“ proti mRNA nic nezjistili a neznají jejich pohnutou historii. Předchozí studie na fretkách a kočkách by měly stačit k tomu, aby se tyto zatím nevyzkoušené a nebezpečné posilovače podrobily plnému 10-15 letému časovému rámci, který je nutný pro vývoj bezpečných a účinných vakcín. Přestože počáteční výsledky byly slibné, jakmile byla laboratorní zvířata vystavena působení patogenů SARS, byla zničena, protože se u nich vyvinul smrtelný stav zvaný Vylepšení závislé na protilátkách, neboli ADE. S využitím viru, který byl téměř jistě vytvořen člověkem, se biotechnologické korporace pustily do ověřování léčby, která teoreticky funguje a hazardovaly s životy miliard lidí v naději, že vše vyjde.

Nejenže autority jednají s lidmi jako s pokusnými subjekty, ale také otevřeně šíří lékařské dezinformace, jen aby se obrátily a očerňovaly ty z nás, kteří jejich výmysly odhalují. Jejich nejnovějším zkreslením je tvrzení, že zdrojem mutací jsou lidé, kteří „nejsou očkováni“, zatímco skutečnost je zcela opačná, jak tento týden potvrdil Fauci. V loňském roce se Oxford a AstraZeneca spojily, aby vyvinuly svůj posilovač a poté jej nasadily ve Velké Británii, Jižní Africe, Brazílii a Indii. Tyto čtyři země jsou zdrojem těchto variant. Právě zde budou propagandisté „vakcín“ vypouštět věčně neupřímnou větu „korelace není příčinná souvislost“.

Jen ve Spojených státech zemřelo na následky „vakcín“ proti mRNA a adenovirům téměř 11 405 lidí a více než 62 000 lidí utrpělo vážná zranění, přesto politici, odborníci, lékaři a celý establishment šíleně nutí lidi, aby se nechali očkovat. V dubnu jsem napsal článek, ve kterém jsem varoval, že lidstvo může čelit globálnímu holocaustu, pokud se mezi miliardami lidí, kteří byli dosud „očkováni“, objeví ADE. Dr. Malone potvrdil mé nejhorší obavy. Nepíšu to proto, abych se škodolibě radoval nebo nějak říkal „já vám to říkal“; mám členy rodiny, kteří byli „očkováni“, takže to, že se potvrdí, že mám pravdu ohledně svých obav, bude mít cenu, na kterou nemohu pomyslet.

obr-malone

NIH věděla o rizicích vylepšení závislých na protilátkách (ADE) vůči „očkovacím látkám“ proti Covid-19 po celou dobu, toto je z webových stránek NIH zveřejněných 4. prosince 2020!

Poznámka Admina: Přesně to, co říká Dr. Malone, potvrzuje i nositel Nobelovy ceny za biochemii Dr. Luc Montagnier, v rozhovoru moderátora Pierra Barnériase, v článku a videu publikovaném na stránce: Držitel Nobelovy ceny odhaluje – vakcíny proti Covid, vytváří nové varianty viru. Podívejte se na to.

Originál článku: Global Research
České titulky: Otevři svou mysl
Překlad: Admin TOP-CZ