Došla již konečně Američanům trpělivost s Georgem Sorosem?

Autor: Robert Bridge, 11. 08. 2022

„Chceš-li vědět, kdo tě ovládá, doporučoval kdysi římský historik a politik Tacitus, podívej se, koho nesmíš kritizovat.“

„Chceš-li vědět, kdo tě ovládá,“ doporučoval kdysi Tacitus, římský historik a politik, „podívej se, koho nesmíš kritizovat.“ Dlouhou dobu nebyl ve světě touto nevyslovitelnou osobou nikdo jiný než miliardář a finančník George Soros, a to navzdory skutečnosti, že jeho političtí chráněnci pokračovali v radikální změně politické krajiny země. Nyní, když se v základech jeho rozsáhlé franšízy začínají objevovat trhliny, jsou nesouhlasné hlasy stále častější.

Například minulý týden floridský guvernér Ron DeSantis v kroku jako vytrženém z příručky Demokratické strany, poslal státní policii, aby fyzicky vyvedla Sorosem podporovaného státního zástupce Andrewa Warrena z jeho kanceláře, s možnosti  vyzvednut pouze jeho osobní věci a k zajištění toho, aby z kanceláře státního zástupce nebyly vynášeny žádné spisy, dokumenty, listiny, poznámky, záznamy, počítače nebo přenosná paměťová média…“.

Guvernér vysvětlil svou siláckou taktiku jako způsob, potrestání Warrena za „zanedbávání svých povinností, protože se zavázal nedodržovat zákony státu„. DeSantis hovořil v narážce na Warrenovo deklarované odmítnutí podpořit státní zákaz potratů v důsledku rozhodnutí Nejvyššího soudu o zrušení rozsudku Roe v. Wade, jakož i zákony zakazující operace na změnu pohlaví u dětí.

„Floridská ústava svěřila právo veta guvernérovi, nikoli jednotlivým státním zástupcům,“ řekl DeSantis. „Takže když hrubě porušíte svou přísahu… když se stavíte nad zákon, porušili jste svou povinnost, zanedbali jste své povinnosti a projevujete nedostatek kompetencí, abyste byli schopni tyto vaše povinnosti vykonávat,“ pokračoval.

Warren mezi tím reagoval, že bude proti DeSantisovu „zneužívání pravomocí“ bojovat.

Ačkoli se to mainstreamová média snažila nesmírně zamlčet, faktem je, že ve skutečnosti příběhem nebyla politická kariéra okresního prokurátora Hillsborough, ale spíše to, že se někdo odvážil vzepřít politické vůli pana Sorose.

Úvodem, pokud je vlastně nějaký úvod zapotřebí, mluvíme o globálním sériovém mizerovi, který v roce 2015 utratil téměř půl miliardy dolarů, aby přesvědčil Evropany, že rozmanitost v podobě milionů nelegálních migrantů je nějakým způsobem v jejich nejlepším zájmu. Samozřejmě že nebyla. Od doby, kdy Soros otevřel dveře kontinentu, došlo v západní Evropě k explozi násilné kriminality, což mělo za následek, že se z kdysi oslnivých evropských metropolí, od Paříže přes Berlín až po Londýn, stala kriminalitou zamořená pekla. Pouze ty „autoritářské“ země, které Sorose ze svých území před lety vyhodily, včetně Turecka, Ruska, Polska a Maďarska, kde se Soros narodil, zůstaly ušetřeny pádu do chaosu.

Poté, co Soros zničil evropský kontinent, přesunul se do Spojených států, kde se náhle začal zajímat o „právo a pořádek„, protože filantrop utratil desítky milionů dolarů na podporu voleb okresních prokurátorů po celé zemi. Deník New York Post to popsal takto.

Miliardář a filantrop George Soros již několik let v tichosti financuje revoluci v reformě trestního soudnictví, když rozděluje desítky milionů dolarů progresivním kandidátům … v prostředí hnutí za zrušení kaucí a odbourávání policejních složek.

Ve spolupráci s aktivistickým právníkem,“ pokračoval Post, „Soros převážně převádí peníze prostřednictvím komplikované sítě federálních a státních politických akčních výborů a neziskových organizací od pobřeží k pobřeží, jak ukazují veřejné záznamy.

Jedním z těchto výborů je Nadace na podporu otevřené společnosti, jen jeden z nesčetných satelitů neziskových organizací, které se skrývají v Sorosově souhvězdí. Tato skupina předala 3 miliardy dolarů Community Resource Hub for Safety and Accountability, aby „řešila škody způsobené policejní prací v USA“.

To nás přivádí zpět k Ronu DeSantisovi a jeho slunnému státu, kde progresivní úředníci jako pan Warren věnují více pozornosti globalistickým zájmům na rozdíl od místních problémů. Jde však o jev, který se rozhodně neomezuje pouze na Floridu, a vzhledem k tomu, kolik peněz do liberální volební pokladny naházel George Soros, to není žádné překvapení.

Soros například věnoval více než 1,5 milionu dolarů kalifornskému PAC Justice and Safety, který zase podpořil demokrata George Gascóna z Los Angeles na post okresního prokurátora. Po Gascónově nástupu do funkce vzrostla majetková kriminalita téměř o 49 %, zatímco chladnokrevní vrazi byli propuštěni na svobodu s poklepáním na zápěstí, aby mohli vraždit znovu.

Sorosovy nadace také významně přispěly na kandidaturu Kimberly Gardnerové, obvodní státní zástupkyně v St. Louis, která ve volbách s přehledem zvítězila. Krátce nato Gardnerová vznesla obvinění z trestného činu proti Markovi a Patricii McCloskeyovým, jejichž „zločinem“ bylo, že během nepřiměřeně násilných protestů Black Lives Matter mávali zbraněmi na demonstranty, kteří neoprávněně vnikli na jejich pozemek.

Pro představu, kam vede Sorosova mentalita „odfinancovat policii“ americkou společnost, si uvědomte, že dvanáct amerických měst, která loni lámala rekordy v počtu vražd, jsou všechna bez výjimky vedena demokraty. Například Filadelfie, město s přibližně 1,5 milionu obyvatel, překonala svůj rekord v počtu vražd z roku 1990 (500), když k 6. prosinci zaznamenala 521. vraždu, což je o 13 % více než v roce 2020.

A ano, Sorosovy otisky prstů jsou všude ve „městě bratrské lásky“. Soros přispěl 1,7 milionu dolarů na kampaň Larryho Krasnera, bývalého právníka organizace Black Lives Matter, který se ucházel o post okresního prokurátora. Krasner s takovou válečnou kasou samozřejmě vyhrál. Dnes se Filadelfie pyšní vyšším počtem vražd než dvě největší (demokraty řízené) metropole v zemi, New York (443 k 5. prosinci) a Los Angeles (352 k 27. listopadu).

Je zřejmé, že takový trend krveprolití nemůže žádná země dlouho přežít. Nyní je otázkou, zda je DeSantisův krok k sesazení Andrewa Warrena začátkem skutečné protiofenzívy proti panu Sorosovi a jeho protipolitickým politickým lokajům, nebo jenom výkřikem na radaru ve volebním roce. Ať už je to jakkoli, pokud Amerika doufá, že zůstane dlouho civilizovanou zemí prvního světa, musí se vrátit k základům práva a pořádku. Čas není na její straně.

Originál článku: Strategic Culture Foundation
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2