Dosažení „bodu zlomu kritické fáze“ Covid-19. Je na řadě Norimberk 2? Kriminální vyšetřování londýnské metropolitní policie.

Autor: Joachim Hagopian, 28. 01. 2022

Příliv mnoha aktuálních událostí z poslední doby a významných novinek, které odrážejí pozitivní změny, jež se odehrávají na této zemi, je hlavním tématem této diskuse.

Koneckonců, nejméně 1.011 vědeckých studií nyní nade vší pochybnost prokázalo, že nevakcíny Covid-19 jsou ve skutečnosti smrtelné.

Ta stará věta „následujte vědu„, kterou nepřítel neustále ad nauseam používá, už prostě neplatí. Podvodníci si uvědomují, že bez ohledu na to, kolikrát budou opakovat své lži těm, kteří jim už nevěří, povede to dříve než později jen k jejich vlastnímu pádu. Je zřejmé, že despocie narativ se rychle rozpadá, rozbitý skutečnou vědou na padrť.

Když vedoucí katedry mikrobiologie a imunologie na prestižní univerzitě v Tel Avivu napíše otevřený dopis izraelskému ministerstvu zdravotnictví, v němž ho ostře upozorňuje na hrubá selhání, která prakticky odsoudila k zániku jeden z nejproočkovanějších národů na světě, nelze už tuto do očí bijící pravdu ignorovat ani popírat.

V poslední době se na veřejnost ze všech stran valí množství závažných vědeckých zjištění, která jednoznačně dokazují čiré zlo Big Pharma.

Těhotné matky, které přijaly experimentální biologickou zbraň společnosti Pfizer během její počáteční zkušební fáze, kterou USA FDA schválila po pouhých 108 dnech pouze pro experimentální autorizované použití (EAU), podle její dostupné databáze společnost Pfizer zabila každé sledované nenarozené dítě.

Navzdory takovému masovému vyvražďování již po třech a půl měsících FDA přesto udělila společnosti Pfizer zelenou, aby po udělení statusu EAU pokračovala v masakrování dalších dětí na svobodě, a navíc má tu zločinnou drzost odmítat zveřejnit svou dokumentaci po dobu dalších 55 let. V první várce zveřejněných dokumentů poté, co byla FDA zažalována a donucena zveřejnit své údaje použité před udělením EAU, zemřelo 28 dětí ze všech 28 hlášených těhotenství zahrnutých do zveřejněného souboru dat, přičemž dalších 243 případů s neznámým výsledkem nebylo mezi nedávno zveřejněnými dokumenty zveřejněno.

V jiné tabulce zveřejněných údajů je uvedeno, že 28 úmrtí plodu bylo z 32 těhotenství, přičemž v drtivé většině případů se jednalo o spontánní potraty, což pro každého rozumného člověka představuje chladnokrevnou vraždu.

Statečná whistleblowerka, sedmnáctiletá zdravotní sestra Collette Martinová, promluvila minulý měsíc na slyšení v louisianském zdravotním a sociálním výboru

K dnešnímu dni máme více dětí, které zemřely na vakcínu COVID, než na samotný COVID. A pak přijde ministerstvo zdravotnictví a řekne, že nová varianta má všechny vedlejší účinky reakcí vakcíny, které nyní pozorujeme. Je to šílené a nechápu, proč to nevidí více lidí. Myslím, že ano, ale bojí se promluvit, že budou vyhozeni z práce.

Přiznejme si, že všichni viníci z farmaceutických společností i jejich kurvy z FDA, včetně zdravotnického personálu, vědí, že bezohledně porušují svou přísahu neškodit a píchají jedy, které zabíjejí a zraňují miliony lidí, všichni tito zločinci musí být pohnáni k odpovědnosti v Norimberském procesu 2, který musí být zahájen mnohem dříve než po 55 letech, o které vrazi usilovali a které zosnovali s Bidenovým ministerstvem spravedlnosti v marné snaze o vlastní ochranu, aby mohli všichni bezpečně odejít do hrobu bez trestu, ne nepodobně jako staleté výpadky proudu vyhlášené ve Velké Británii na ochranu všech jejích britských VIP pedofilů.

Možná, že když je to nyní napsáno na zdi a čerstvé krvavé skvrny obětí zůstávají na mnoha dnešních mimořádných událostech, které se vyhýbají technické a mediální cenzuře, příliv se konečně obrací.

Ekvivalent FDA v Evropské unii, EU Medical Regulators, minulý týden varoval před potenciálně vážnými zdravotními riziky spojenými s užíváním posilovacích injekcí každých několik měsíců, což v podstatě „likviduje imunitní systém jejich opakovaným užíváním“. To se zdá být chabý, polovičatý pokus, který má být později použit k udržení sebemenšího stupně věrohodného popírání přiznávajícího chladnou skutečnost, že jedovaté bílkoviny biologických zbraní s hroty zodpovědné za zvýšení závislosti na protilátkách (Antibody Dependency Enhancement – ADE) jsou nakonec běžným zabijákem putujícím do různých tělesných orgánů a dávajícím pokyn autoimunitním buňkám, aby se obrátily proti sobě.

Před dvěma měsíci dokonce i standard MSM The Atlantic zveřejnil článek s názvem „Pandemie končí“ a před měsícem odborníci optimisticky předpovídali konec pandemie koronaviru s tím, že nejnovější šířící se varianta Omicron je infekčnější, ale mnohem méně agresivní a smrtelná. Profesoři a lékaři z Hebrejské univerzity v Jeruzalémě rovněž varovali před potřebou posilujících léků, protože skutečná stádová imunita se zdá být nevyhnutelná. Nedávný článek ze 17. ledna z middle of the road medium.com s názvem „Pandemie končí – podle odborníků“ to logicky zdůvodňuje:

Většina odborníků se domnívá, že SARS-CoV-2 se stane endemickým. Jakmile se nemoc posune od pandemie k endemii, zdravotní dopady budou méně závažné a my, jako společnost budeme schopni lépe zvládat rizika spojená s COVID-19.

Všechny tyto povzbudivé signály jak ze strany vědecké komunity, tak i omezených výpovědí v mainstreamových médiích byly v poslední době doprovázeny měsíci a měsíci zuřivě vzdorného odporu, který po celém světě projevovala stále rozzlobenější veřejnost, vysílající svým vládám velmi hlasitý a jasný vzkaz, aby se stáhly a odmítly nadále hrát svou fiktivní, ale zničujícím způsobem falešnou hru s vysokými sázkami, spočívající v pokračování vynucování mandátů, výluk a zákazů vydávání pasů. Přesto v mnoha západních zemích elitářští inženýři pandemie trvají na plném omezení, které vede k ještě drastičtější, drakonické tyranii.

Přelomového bodu bylo pravděpodobně dosaženo, když světový podcaster č. 1, vysoce informovaný Joe Rogan, koncem prosince vedl rozhovor s Dr. Robertem Malonem, předním kritikem vakcíny COVID, který je považován za vynálezce mRNA. Jakmile se okamžitě stal virálním, byl hřebík do rakve kabaly zatlučen na půdě převládajícího veřejného mínění. Méně sporná, zásadní fakta jsou nyní na světě a kabala přiznává, že po téměř dvou letech falešné pandemie a po roce již neskrývaných masových úmrtí a těžkých zranění se stále podrážděnější, vzpurné masy již nedají tak snadno vystrašit, zviklat ani ovládat. Udělaly čáru v písku a jsou konečně připraveny bojovat za přežití lidstva.

Navíc některé despotické země, jako například Velká Británie, skutečně následují současný trend a formálně ukončují pandemii.

Zatímco jako globalistický premiér čelí neschopný Boris Johnson stále častějším výzvám k rezignaci, tento týden jeho národní vláda náhle zastavila politiku prosazování očkovacích pasů i maskovacích mandátů. Kromě Johnsonovy výmluvy, že se vyskytuje méně případů COVID, koluje několik vysvětlení. Tím, které Boris nechce připustit, je jeho klesající popularita poté, co se objevily zprávy, že po celou dobu, kdy vydával opakovaná výluková omezení včetně nedávných svátků na konci roku pro všechny Brity, se nadále šíří zvěsti o jeho vlastních hlučných večírcích po celou dobu pandemie, které pokrytecky oslavoval uvnitř své luxusní adresy Downing Street 10. Memento „dělej, co říkám, ne co dělám“, které charakterizuje prakticky všechny politiky všude na světě, se vždy postará o to, aby veřejně varoval, že život s koronavirem je tu napořád, a to včetně britského nařízení o očkování zdravotníků navzdory 160 000 podpisům pod peticí. Boris si kope vlastní hrob.

Důvodem, proč Boris Johnson náhle odvolává své gestapácké hlídací psy jen měsíc poté, co zahájil další z mnoha uzavírek, je to, že londýnská metropolitní policie souhlasila s tím, že se zahájí trestní řízení v souvislosti s právním podnětem podaným 20. prosince 2021.

Nejenže je nyní do vyšetřování aktivně zapojena největší britská policie, ale zdejší Hammersmithská policie spolu s Mezinárodním trestním soudem v nizozemském Haagu také společně pracují na tom, co je označováno za největší mezinárodní vyšetřování zločinu na světě vůbec.

Pod formální hlavičkou policejní stanice Hammersmith CID (Criminal Investigation Division), číslo případu 6029679/21, byl tento přelomový trestní případ podán společně s Mezinárodním trestním soudem (číslo případu ICC OTP-CR-473/21).

Vedoucím současného britského policejního vyšetřování všech trestných činů souvisejících s COVID je superintendant Jon Simpson, bývalý asistent šéfky policie Cressidy Dickové. Přesně dva týdny před trestním oznámením ve Velké Británii byl u Mezinárodního trestního soudu podán 46stránkový dokument, v němž jsou obviněni jako podezřelí Bill Gates, Dr. Anthony Fauci a někdejší veterinář WHO Dr. Peter Daszak, jenž společně s tzv. „wuhanskou netopýří ženou“ – Dr. Shi Zhengli, pokračovali v dalším výzkumu s cílem dosáhnout „gain-of-function„, („zisk z funkce“ – pozn. překladatele – „zisk z funkce“ jednoduše řečeno znamená změnu normálního viru v bojovou biologickou zbraň). Původně výzkum pro „gain-of.function“ měl bý zahájen v USA, ale americký Kongres zahájení výzkumu z bezpečnostních důvodů zakázal. Dr. Anthony Fauci pak celou akci odsourcoval do Wu-hanu a prostřednictvím Daszaka, přes jeho společnost EcoHealth Alliance, zafinancoval částkou 3,7 milonů USD.

Ačkoli tyto monumentální soudní případy v Haagu i ve Velké Británii byly potvrzeny jako legitimní, korporátní tisk o nich vůbec neinformoval, a to ze stejného důvodu, proč MSM byl po celou dobu pandemie hlavním spoluspiklencem potlačujícím pravdu. Tyto dvě nesmírně důležité žaloby podané před měsícem ve Velké Británii, v jejichž čele stojí Dr. Sam White, MD, konstábl ve výslužbě Mark Sexton a právníci Philip Hyland a Lois Bayliss, získávají další podporu od takových mezinárodních osobností, jako je Robert Kennedy Jr (synovec JFK a autor bestselleru The Real Anthony Fauci: (Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health), německo-americký právník Dr. Reiner Fuellmich a bývalý viceprezident společnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon, spolu s desítkami dalších profesionálních odborníků a autorit. Zločiny proti lidskosti zahrnují obvinění ze zneužití pravomoci a nesprávného úředního postupu, hrubé nedbalosti, neúmyslného zabití, zabití společností, vraždy a spiknutí za účelem spáchání vraždy a genocidy. Pro naši budoucnost mají oba tyto případy podané ve prospěch lidstva, které zločinci drží pod tak přísným utajením Deep State, obrovský význam.

Od července 2021 vede advokát Reiner Fuellmich vyšetřovací výbor Corona, který k celému fiasku Corony vyslechl řadu vědců, lékařů, novinářů a uznávaných předních odborníků. Mezi těmito velikány, kteří předkládají důkazy o úkladné masové vraždě, je i uznávaný virolog a bývalý člen vedení společnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon.

Reiner Fuellmich a jeho výbor pečlivě prozkoumali všechny dostupné důkazy, aby mohli přesvědčivě tvrdit, že „vakcíny“ Covid-19 jsou nade vší pochybnost určeny k zabíjení s jasným zákeřným způsobením škody za účelem depopulace planety. S odborníky, jako je Dr. Yeadon, kteří analyzují data, bylo podle Reinera zjištěno, že společnosti Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson jako výrobci nejsmrtonosnějších smrtících injekcí používají určité specifické šarže s dohledatelnými čísly šarží k dosažení nejvyšší nejvyšší míry úmrtnosti mezi světovou populací a že tito výrobci společně experimentují a aktivně, postupně se vzájemně koordinují, aby dosáhli optimálního dávkování údajně s jasným záměrem vyhubit co nejvíce lidí.

Během nedávného rozhovoru Reiner uvedl, že očekává zahájení soudního řízení vyšetřování velkou porotou do konce ledna 2022, kdy jeho tým začne předkládat důkazy, aby mohl usilovat o trestní obvinění čtyř spoluobviněných – Billa Gatese, Dr. Fauciho, Dr. Tedrose Adhanoma z WHO a německého virologa Dr. Christiana Drostena, tvůrce falešně pozitivního PCR testu. Drosten údajně předem nařídil šéfům WHO a německé kancléřce Andree Merkelové, aby v lednu 2020 začali propagovat chybné PCR testy, když se po internetu šířila videa, na nichž Číňané padají jako mouchy v ulicích Wuhanu.

Mimochodem, jediný generální ředitel WHO, který není lékařem, Tedros Adhanom, je v současné době obviněn z porušení několika kodexů chování OSN, čímž porušuje politiku neutrality OSN. Šéf WHO se v minulosti nehorázně vměšoval do vnitřních záležitostí své vlastní země Etiopie, tahal se za nos a upřednostňoval kumpány, konkrétně Tigrajskou lidovou osvobozeneckou frontu (TPLF), čímž záměrně podkopával vládu své země i úředníky OSN na místě v jejím hlavním městě Addis Abebě.

Když se člověk pohybuje ve vyhlášených kruzích globalistických elit, jako jsou Bill Gates a Angela Merkelová, zřejmě z Tedrose rychle vyrostl nabobtnalý tlouštík, plný sebevědomí a důležitosti, který otevřeně působí na destabilizaci vlastního afrického národa. Diktatura TPLF bezohledně vládla Etiopii od roku 1991 do roku 2018, přičemž Tedros v jejích řadách stoupal od ministra zdravotnictví až po třetího muže v pořadí na postu ministra zahraničí, dokud v roce 2017 nepřevzal Gatesem ovládanou funkci ve WHO. O rok později v roce 2018 byla TPLF svržena a od té doby se tento zrádný technokrat staví proti demokraticky zvolené etiopské vládě. Jako Gatesův prostředník mezi Čínou, Faucim, Clintonovou nadací a genocidou je Tedros podle některých tvrzení terorista. Stejně jako jeho kumpáni porušující Norimberský kodex musí být i on stíhán za zločiny proti lidskosti.

Advokát Reiner Fuellmich je přesvědčen, že on a jeho právní tým 50 dalších právníků již shromáždili a předložili v Haagu dostatek přesvědčivých důkazů, aby dostatečně prokázali, že u soudu podobného norimberskému se farmaceutické korporace globálně spolčily s vládami velkých států, organizacemi veřejného zdraví, velkými médii a velkými technologiemi.

Prokázání promyšleného zločinného záměru při použití biologické zbraně v podobě vakcíny k páchání aktů domácího bioterorismu proti kořistícím, vystrašeným globálním masám by mělo vynést rozsudek o vině a trestní odškodnění.

Třetí žaloba podaná v Indii koncem července 2021 advokátem Dipali Ojha, odborníkem na Norimberský proces a kolegou Reinera Fuellmicha v britském i haagském případu, obviňuje Nadaci Billa a Melindy Gatesových a další osoby z genocidy.

Není to poprvé, co je Bill Gates obviněn v Indii. V roce 2014 indický parlament vyzval k jeho zatčení za to, že kromě očkování tisíců dětí bez souhlasu rodičů nezákonně očkoval i dívky z kmenů, což mělo za následek úmrtí a trvalá zranění, a to již před více než tuctem let. Poškození obyvatelstva třetího světa v Asii, Africe a Jižní Americe a nyní i ve světě jasně ukazuje na zlověstnou, vypočítavou vášnivou radost z eugenického zabíjení.

Jako kabalistické duo Corona určené svými loutkovodiči, aby šlo ke dnu s potápějící se virovou lodí, je nyní téměř denně napadán Gatesův kolega masový vrah Fauci.

Kromě Fauciho klíčové role během konfrontačních střetů hlavního lékařského poradce Bílého domu 2021 při senátních slyšeních s Randem Paulem se Fauci opakovaně dopustil/pod přísahou křivě svědčil, když lhal o tom, že nemá nic společného ani s výzkumem zisku funkcí, ani s tajným předáním milionů dolarů daňových poplatníků nepříteli Ameriky č. 1 – Rudé Číně, aby zrádně vytvořil dnešní biologickou zbraň.

Anthony Fauci si jako nejlépe placený federální zaměstnanec v zemi přišel na 434 312 dolarů během svého prvního velkého pandemického roku 2020, tedy ve stejném roce, kdy splnil svůj slib z křišťálové koule daný jen několik týdnů po Trumpově inauguraci, že se pandemie podezřele objeví ještě před koncem jeho prvního funkčního období. Spolu se svou manželkou Christine Gradyovou, šéfkou Národního ústavu zdraví pro bioetiku a výzkum na lidech, pod stále větším drobnohledem, byli Fauci a manželka nuceni reagovat na časté příkazy ke svobodnému přístupu k informacím, které zveřejňovaly jeho finanční záznamy a jejich bohaté 10,4 milionu dolarů velké investiční portfolio.

Nakonec se podívejte na tisíce a tisíce občanů, kteří vyšli do ulic po celé planetě, aby se postavili drakonickému sklouznutí lidstva do noční můry, zotročení a dusivé temnoty. Jeden vysloužilý australský podplukovník speciálních sil Riccardo Bosi, který vede stranu Australia One, se otevřeně staví proti jeho brutálnímu autoritářskému policejnímu státu.

Domino v domečku z karet kabaly se volně hroutí.

Irsko, které s Británií sousedí, se právě rozhodlo zrušit téměř všechna omezení COVID. Trend z minulého měsíce, kdy se z neočkovaných lidí stávali zavření zločinci za to, že se od 1. února nepodrobili očkování v místech, jako je Rakousko, byl zvrácen. Rozsáhlá pasová politika, která byla přísně prosazována ve většině evropských zemí, spolu s Austrálií, Novým Zélandem a Kanadou, New Yorkem a státy západního pobřeží, končí.

Systematické zavírání neočkovaných do domácího vězení, zákaz vstupu do obchodů s potravinami, veřejných budov a na veřejná místa se již neprosazuje. Policie ve Španělsku a Francii se připojila k protestujícím lidem v ulicích a není ochotna dále prosazovat lékařskou tyranii. Tento trend se šíří. Přestože pět národních představitelů podezřele brzy poté, co prohlásili, že odmítají hrát hru na globální pandemii, zemřelo, nedávno ghanský rudý prezident Nana Addo Dankwa Akufo-Addo veřejně odhalil pandemickou hru Lockstep Rockefellerovy nadace i klíčových hráčů genocidy Billa Gatese a doktora Fauciho.

Mnoho statečných a poctivých lékařů, vědců a zdravotních sester po celém světě navzdory hanebné, zločinné cenzuře a šikaně hrdinně vytrvalo varovalo před smrtelným nebezpečím, které představují smrtící injekce Big Pharma. A protože jejich hrozivé poselství nyní slyšel a vyslechl dostatek lidí, stejně vytrvalé falešné vyprávění zločinecké kabaly se rychle rozpadá a přestává se mu věřit. A nyní, zjevně na špatné straně dějin, ztratily farmaceutické korporace, vlády a jejich takzvaní odborníci na veřejné zdraví, jako je Fauci, globální systém zdravotní péče, Velká média a Velké technologie, důvěryhodnost a všichni se budou muset zodpovídat ze svého celosvětového vražedného řádění v Norimberském procesu 2, který má brzy začít.

**********

Joachim Hagopian je absolventem West Pointu, bývalým armádním důstojníkem a autorem knihy „Don’t Let the Bastards Getcha Down“ (Nenechte ty parchanty, aby vás dostali dolů), v níž odhaluje chybný systém velení v americké armádě založený na děrování vstupenek na žebříčku služebního postupu, který vždy vyřadí ty nejlepší a nejchytřejší a na vrchol vynese průměrné a následovníky pořádku, kteří jsou jako politicko-byrokratičtí generálové určeni k tomu, aby prohráli každou moderní americkou válku podle návrhu elity. Po skončení vojenské služby Joachim získal magisterský titul v oboru klinické psychologie a více než čtvrt století pracoval jako licencovaný terapeut v oblasti duševního zdraví se zneužívanou mládeží a dospívajícími. V Los Angeles se ocitl v boji s největší okresní službou na ochranu dětí v zemi v rámci důkladně rozvráceného a zkorumpovaného amerického systému péče o děti.

Originál článku: Global Research
Překlad a úprava odkazů na videa: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2