DOKUMENT O TÁBORECH SMRTI: Internační tábory se již plánují ve všech státech USA. CDC se připravuje na masovou vlnu duševních chorob způsobenou „strachem z infekce“.

Autor: S. D. Wels, 13. srpna 2021

A je to, Covid tábory byly oznámeny pro každé město v USA. Ty budou fungovat nejprve jako ghetta nového vakcinačního holocaustu, kde se každý, kdo odmítne injekce Covid s proteinovým hrotem nanočásticemi a biologickými zbraněmi, stane vězněm, bude násilně léčen a možná už ho nikdo nikdy neuvidí (marxistické koncentrační tábory). Sekce Mentální zdraví tohoto dokumentu CDC Covid DEATH CAMP odhaluje, že způsobují masovou hysterii a šílená duševní traumata. Zde se píše o „strachu z infekce“, jako by šlo o syndrom, který se musí léčit lékařsky pomocí vakcín.

Úvaha: Zajistit, aby byly zavedeny struktury duševního zdraví a psychosociální podpory pro řešení zvýšeného stresu a úzkosti.

Odůvodnění: Dodatečný stres a obavy jsou běžné během každé epidemie a v případě COVID-19 mohou být výraznější kvůli novosti onemocnění a zvýšenému strachu z nákazy, zvýšeným povinnostem v oblasti péče o děti v důsledku uzavření škol a ztrátě zdrojů obživy. Kromě rizika stigmatizace a pocitu izolace tak může mít tento ochranný přístup významný psychologický dopad a může vést ke značnému citovému strádání, zhoršit stávající duševní onemocnění nebo přispět k úzkosti, depresi, bezmoci, smutku, zneužívání návykových látek nebo myšlenkám na sebevraždu u těch, kteří jsou odděleni nebo byli opuštěni.

Takže protože je Covid-19 údajně „nový“ (což není, protože Covid-19 nebyl nikdy izolován), zvyšuje stres kvůli strachu z nákazy a izolace (když vám vláda odebere děti, aby je zneužila a prodala nebo zabila), a to může stávající duševní nemoci zhoršit natolik, že se všichni uchýlí ke zneužívání drog a/nebo k sebevraždě. To prý vyléčí „stínící přístup“, což je nové krycí slovo pro koncentrační tábory, a myslíme tím jako nacistické koncentrační tábory s nucenými lékařskými experimenty, zneužíváním a genocidními „vlnami“ smrti.

Stínicí přístup“ CDC znamená koncentrační tábory v nacistickém stylu v každém státě USA pro léčbu „Covidem“, včetně injekcí mRNA sraženin a spousty SSRI

Chcete vědět, co je to „stínící přístup„? Je to způsob, jak vám vláda pěkně říká, že přijde pochytat neočkované a všechny nás odveze do „zelených zón“ nebo „bezpečných zón“ či „táborů/sektorů“ a tyhle věci se nedají vymyslet, pokud nejste hollywoodský scénárista Hunger Games nebo Divergent. Všichni se tak bojíme obyčejné chřipky, že se z toho zblázníme. Navíc, když vám odeberou rodinu a oddělí děti, aby je vlastnil stát, pak se opravdu budete cítit „chráněni“.

Přesně tak, CDC už rozhodla, že polovinu Američanů pošle jako malomocné do nevaxových ghett, kde budou „převychováváni“ (nuceni konzumovat) propagandu a léky na čínskou chřipku, testy PCR (nachlazení/chřipka) a měsíční přeočkování.

Přístup „stínění“ „má za cíl snížit počet závažných případů COVID-19 omezením kontaktu mezi jednotlivci…“, takže každý Američan může být CDC jednoduše určen jako natolik slabý, že musí být přemístěn do Zelené zóny (Osvětim USA), bez vznesení obvinění, bez spáchání trestného činu, bez telefonátu právníkovi, bez telefonátu vůbec a bez kontaktu s okolním světem, protože se „bojíte“, že byste mohli nakazit někoho jiného stejně nemocným, jako se můžete stát vy, protože jste slabí. Tomu se říká internační tábor. V Tennessee se to už určitě děje.

Hitler považoval starší lidi za přítěž pro společnost a ekonomiku, a proto je nechal zabít, jakmile dorazili do koncentračních táborů.

Internační tábory v Zelené zóně, jak již CDC dospělo k závěru, se nejprve zaměřují na „starší dospělé“, protože jejich „současné poznatky naznačují“, že jsou vystaveni vyššímu riziku závažné Covid. Proto CDC ve svém táborovém adresáři v části „Přístup k odstínění“ uvádí, že senioři jdou na řadu jako první, aby… „upřednostnili využití omezených dostupných zdrojů a vyhnuli se zavádění dlouhodobých opatření k omezení šíření mezi běžnou populací“.

Takže v podstatě říkají, ať tito senioři zemřou, aby se ušetřily peníze a zdroje pro běžnou populaci. Nezachovávejte staré lidi dlouhodobě. Vyhněte se jim. Jak? Prostřednictvím toxických injekcí s nanočásticemi a biologickými zbraněmi? Kdo je na řadě, Židé, černoši a neočkovaní?

„Teorie“ „zelených zón“ a „bezpečných zón“, které chce CDC pro Ameriku právě teď, nastiňuje, jak tento „přístup“ realizovat při „přísném dodržování protokolu“. Musí zabránit „neúmyslnému zavlečení viru do zelené zóny“, a to je, vážení, písemně v rámci „ochranného přístupu“ k „vysídleným“ koncentračním táborům, které CDC právě teď v Americe zřizuje.

Podcast The Health Ranger se zabývá tímto zvěrstvem internačních (koncentračních) táborů pro Američany, kteří nevlastní půdu, zbraně, mozky a odmítají zemřít ve jménu čínské chřipky a jejího falešného, toxického léku.

Nalaďte si svou internetovou frekvenci na Pandemic.news pro aktuální informace o těchto vakcínou vyvolaných zločinech proti lidskosti, plus zasvěcené informace o nadcházejícím holocaustu „Delta“ a „booster-vakcíně“, část II. Pamatujte, že pokud je někdo, koho znáte, právě teď pro vakcíny, znamená to také, že je proti vědě, protože kdyby se podíval na vědecké poznatky, jasně by viděl, že vakcíny nejsou bezpečné ani účinné, ale spíše nebezpečné a závadné.

****

Poznámka Admina: Já vím, teď si půlka z vás řekne, „no co to jsou ti podělaní Amíci. Ale u nás by si to nikdo nelajznul, protože pořád ještě žijí lidi, co pamatují německé koncentráky, nebo žijí jejich děti a je to pořád ještě příliž živá vzpomínka„. Tak vás vyvedu z omylu. Podívejte se na kratičké video. Ne to není nacistický koncentrák, co tam uvidíte, ale „zadržovací zařízení pro Covid, přesně ve stylu obsahu článku. A není v USA, ale v Německu.  V tom Německu, co má tak dobré zkušenosti s koncentráky. A pamatujte, co je dnes v Německu, přijde k náím v průběhu 2-3 měsíců. Tak si počkejte po volbách!

 

Originál článku a obrázku: Natural News
Překlad a úprava obrázku: Admin Nekorektní TOP-CZ