Dny holocaustu: vás naše kultura obohacuje, přednáší Banga. Tak si ukažme jak a zda to není znesvěcení holocaustu!

Vložil: Admin

ban-morlkaVážně toto jsou vzory pro naše děti a vnoučata, zatímco „maminka“ je zrůda?

banga-pisenTak toto je pieta za holocaust, pane plukovníku? Toto je ten úctyhodný muž a zpěvák?

V 15 letech žil na ulici a vykrádal telefonní ay, aby měl na jídlo. Dnes si ovšem Radek »Gipsy« Banga (34) pořizuje luxusní bydlení za Prahou odhadem asi 8 milionů! Za tyto krásné písně…

A tento nadpis je na internetu Čt24:

Plukovník Vranský připomněl, co si prožil romský zpěvák Banga: Hrozí nám doba bez hodnot!

Tyto hodnoty zpívá „Gipsy“ (Cikán) Banga v písni, pokud se tomu dá říkat píseň. A toto má naše základní škola učit děti, zatímco slovo maminka se musí vymazat z učebnic českých!

Kam až jsme se sakra dostali, že nám sprostý Banga káže o morálce na pietě holocaustu za garance ministra kultury Hermana. To je ta kultura českého národa?

Co řekl pan plukovník: „Přitom elita populární hudby místo aby pana Bangu ocenila, zkritizovala jej. Tento pán si svým postojem vysloužil takové výlevy nenávisti, v nichž nechyběly nacistické pojmy a výhružky, které šly tak daleko, že potřeboval policejní ochranu,“ připomněl událost Vranský. Zdůraznil také, že se původci útoků na hudebníka odvolávali na svobodu slova.

Tak toto je údajně boj proti rasismu a lidé neoprávněně na Bangu nadávají. Vždyť ten chlapec je ryzí duše a národ mu rasisticky křivdí, říká veterán plk. Pavel Vranský, letec od Tobruku. A soudný člověk se ptá:

  • není to znevážení dní holocaustu,
  • není to znevážení politických vězňů České republiky,
  • není to znevážení občanů České republiky,
  • není to znevážení starého pána a hrdiny, kterému vrazili nějaký text a on to tam s vypětím všech sil přečetl?

Vážně si ministr kultury Herman dá jednu mrdačku s tímhle klukem a je s ním amen a jakou píču ošuká, je mu to fuk? Jak by se k tomu vyjádřili umučení v holocaustu? I když ministr Herman s jeho rodinným životem moc zářný příklad není!

Kam až jsme se po komunistech posunuli, že kdejaká dobytčárna je nám podsouvána jako kánon a slovo maminka má být vyškrtnuto ze slovníku? Co na to ministr Chovanec s jeho cenzurou?

K populární hudbě vzhlížela i naše mládež, říká veterán. Známý zpěvák Banga, který odmítl píseň Ortela, si vysloužil urážky. Ten chlapec, slušný chlapec, na kterého lidé nenadávají za sprostotu, ale prý za barvu kůže, pak dojemně vystoupil, jak skoro bojoval písněmi proti holocaustu!

Jak bojoval proto rasismu a holocaustu známý zpěvák Banga s čistou duší si můžeme předložit autenticky, a s opětovnou otázkou: vážně nebyl zneužit náš válečný veterán?

Dělají si z nás legraci? Vážně toto je obohacení české kulturní tvorby,které freneticky tleská Herman – ministr kultury?

maticnaObohacení národa: Matiční v roce 2016. Děkujeme…

Jakým právem nás, abyčejné občany urážejí a špiní?

Jsme snad vrazi, nacisti, jsme snad nositelé nukleárních zbraní, jsme snad velitelé koncentračních táborů, když odmítáme sprostotu Bangů a zločiny vybydlených bytů, o kterých se raději moc ani nepíše?

Kdo a proč na dny holocaustu zve člověka, který svou sprostotou a urážkami zvedne ze židlí většinu slušného národa? Ta netolerance je právě proto, že nám dávají za příklady lidi, kteří si nezaslouží ani sedět u společného stolu s našimi dětmi! Ne pro barvu kůže, ale sprostotu a urážky!

To není o barvě kůže, o rase a náboženství, či netoleranci. Pokud však na dny šoa pozvou člověka, který se chová jak dobytek – viz autentické video – a nutí nás, abychom to sdíleli a naše děti a vnoučata toto učili, tak je otázkou, kdo je skutečná zrůda, kdo je skutečná špína!

My, obyčejní občané neodmítáme Araby, Romy, Cikány, Němce, Slováky…

My odmítáme ty, kdo kradou, lžou, podvádějí, urážejí a zde je překroucení v přímém přenosu. Vážně se slušní lidé, slušní Romové, slušní židé a Židé nevzbouří a tuto podlou lež a záměnu neodsoudí? Jak je možné, že ti slušní při pietě holocaustu při slovech Bangy nevstali a neopustili sál? Nevím, ale je jisté, že ještě dlouho bude trvat, než se opět vrátí skutečný význam slov co je lež, pravda, urážka a skutečný rasismus odlišený od toho, kdo v zájmu peněz slovy rasismu ostatní vydírá.

Držme pietu za oběti rasismu, holocaustu, ale skutečných obětí, nikoliv těch, co z toho tyjí!

Ale jedna faktická a závažná myšlenka zazněla. Ta, kterou pronesl Jiří Plachý z „Vojenského historického ústavu Praha“.

Po roce 1990 mezi historiky nebyl velký zájem zmapovat velmi zajímavou historii koncetračních táborů, protože komunisté si předtím snažili uzurpovat vše pro sebe, takže jsme teď v situaci, kdy oběti holocaustu jsou zdokumentovány lépe, než naši političtí vězni.

A o to jde: nezapomněli jsme na hrůzy holocaustu, ale přes zneužívání komunisty, přes zneužívání lidmi jako je Banga, jsme zapomněli na skutečné hrdiny z našich řad. Napravme to!

Zde je odkaz na autentické, výše popsané znevážení Romem Bangou, což po vyposlechnutí klipu je šílená zvrácenost a výsměch

Plk. Vranský

Plukovník Vranský připomněl, co si prožil romský zpěvák Banga: Hrozí nám doba bez hodnot

Naše doba může podle plukovníka Pavla Vranského, letce a bojovníka od Tobruku, vejít do dějin jako období bez vizí, idejí, hodnot a životního smyslu.

P.S. Prosíme, nenuťte nám, abychom si té sprostoty a překroucení slov vážili. Chceme žít čestně a slušně!

Zdroj textu a foto: Skrytá pravda