Demokracie, nejnebezpečnější náboženství

Vážení návštěvníci,

našel jsem sérii článků s názvem Demokracie, nejnebezpečnější náboženství,  jejíchž autorem je Larry Romanoff. Jsou to články s velmi zajímavým, ale ve své podstatě pravdivým pohledem na politický systém, o kterém je mnoho lidi na světě  přesvědčených, že určitá forma volebního systému s více stranami, kterou můžeme volně označit jako „demokracii“, je i přes občasné nedostatky správnou a jedinou cestou, kterou Bůh zamýšlel, když stvořil vesmír.

Autor zatím publikoval osm článků a já jsem z nich během dneška přeložil tři. Jelikož jde o samostatné, poměrně dlouhé články, nevložil jsem je jako „příspěvky“, ale jako samostatné stránky. Postupně každý den přidám další. Najdete je v hlavním menu kliknutím na odkaz „Články„. Odkazy na první tři jsou níže. Přejí hezké čtení.

Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 1 – Úvod
Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 2 – Parlamenty s gumovým razítkem
Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 3 – Volba vedoucích představitelů vlády.
Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 4 – Demokracie více politických stran
Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 5 – Teologie politiky
Demokracie, nejnebezpečnější náboženství: Část 6. – Teologie voleb

****

Larry Romanoff je podnikatel a konzultant v oblasti řízení v důchodu. Zastával vedoucí pozice v mezinárodních poradenských firmách a vlastnil mezinárodní firmu zabývající se dovozem a vývozem. Jeho texty byly přeloženy do 32 jazyků a jeho články byly zveřejněny na více než 150 cizojazyčných zpravodajských a politických webových stránkách ve více než 30 zemích a na více než 100 platformách v angličtině. Působil jako hostující profesor na šanghajské univerzitě Fudan, kde přednášel případové studie z oblasti mezinárodních vztahů ve vyšších ročnících programu EMBA. Romanov žije v Šanghaji a v současné době píše sérii deseti knih, které se obecně týkají Číny a Západu. Je jedním z autorů nové antologie Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne“.

Admin.

5 KOMENTÁŘE

  1. Nevím, proč vám to nejde, všchny odkazy jak na stránce, tak i v Menu (Články) fungují.

  2. Nevím kam klikáte, pokud vám to nejde ze stránky, zkuste z hlavního Menu – Články. Mně ale chodí vše.

  3. Pokud používáte mobil nebo tablet, přepněte si v nastavení prohlížeče ,Stránky pro počítač‘. Pak se stránka zobrazí i s obsahem. Nejen nadpis.

Comments are closed.