Degenerace a fundamentalismus řízení západních médií

Autor: Andre Vltchek

Není nic smutnějšího a patetického než proslulý prolhaný křik, plivání slin, urážka normálních lidí vlevo a vpravo, terorizování těch, kteří říkají pravdu.

V poslední době se Západ zjevně zbláznil. Čím víc se bojí ztráty kontroly nad mozkem miliard lidí ve všech koutcích světa, tím víc agresivně křičí, kope a dělá blázna sám ze sebe.

Dokonce ani neskrývá své záměry. Záměry jsou jasné: zničit všechny jeho oponenty, ať už v Rusku, Číně, Íránu nebo v jiném vlasteneckém a nezávislém státu. Umlčovat všechna média, která mluví pravdu. Ne pravdu, jak je definována v Londýně, Washingtonu, Paříži nebo Berlíně, ale pravdu, jak ji vnímají v Moskvě, Pekingu, Karaksu nebo Teheránu. Pravdu, která prostě slouží lidem, ne falešnou, pseudo-pravdu vyrobenou za účelem zachování nadřazenosti západní říše.

Obrovské prostředky jsou nyní vkládány na smrtelnou propagandu, pocházející převážně z Londýna a Washingtonu. Miliony liber a dolarů byly oficiálně a otevřeně přiděleny a vynaloženy, aby „čelily“ hlasům ruských, čínských, arabských, iránských a latinskoamerických lidí, hlasům, které se konečně dostanou k „ostatním“ – opuštěným obyvatelům „globálního jihu“, obyvatelům kolonií a neokolonií, kdy současní otroci žijí v „klientských“ státech.

Maska klesá a gangrenózní tvář západní propagandy je vystavena. Je to strašné, děsivé, ale přinejmenším to je to, co je, protože každý to může vidět. Žádné další napětí, žádné překvapení. Je to najednou venku. Je to děsivé, ale upřímné. To je náš svět. Takhle je naše lidstvo potopeno. Jedná se o takzvaný světový pořádek, nebo přesněji o neokolonializmus.

Západ ví, jak zabíjet miliony a ví, jak manipulovat s masami. Jeho propaganda byla vždy tvrdá (a opakovala se tisíckrát, na rozdíl od firemní reklamy nebo fašistické indokturní kampaně z druhé světové války), když pochází ze Spojených států, nebo brilantně Machiavellian a letálně účinná při příchodu ze Spojeného království. Nezapomeňme, že Spojené království vraždí a zotročuje stovky milionů nevinných a mnohem pokročilejších lidí po mnoho dlouhých staletí a po celém světě. Díky svému talentu při vymývání mozků a manipulaci s masami, Velká Británie uskutečnila bezpočet genocid, loupeží a dokonce dokáže přesvědčit svět, že by měla být respektována a umožněno ji zachovat jak morální mandát, tak sídlo Rady bezpečnosti OSN.

Západní režim ví jak lhát, nestydatě, ale profesionálně a především neustále. Tam jsou tisíce lží jež se hromadí na sebe navzájem, doručené perfektní „horní-třídou, vzdělanými“ akcenty: lži o Salisbury, o komunismu, Rusku, Číně, Íránu, Venezuele, Kubě, Severní Koreji, Sýrii, Jugoslávii, Jižní Africe, Libyi, emigrantech. Existují lži o minulosti, přítomnosti a dokonce o budoucnosti.

Nikdo se nesměje, když vidí takové imperialistické lupiče jako jsou ku příkladu z USA, Anglie, Francie a dalších zemí a jejich kázání, po celém světě a s upřímou tváří, jak každého pouččují o svobodě, nebo o lidských právech. Ale mnozí lidé se pomalu, ale jistě probouzejí.

Lidé na Blízkém východě, v Africe, v Asii a Latinské Americe si začínají uvědomovat, že byli oklamáni, podváděni, že tzv. „vzdělání“ a „informace“ pocházející ze Západu nebyly ničím jiným než indoktrinačními kampaněmi. Po léta jsem pracoval na všech kontinentech, sestavoval příběhy a svědectví o zločinech imperialismu a o probuzení světa, „shrnují“ mou 840-stranovou knihu: “ Exposing Lies of the Empire „.

Miliony lidí mohou poprvé vidět, že média, jako jsou BBC, DW, CNN, Hlas Ameriky, Radio Free Europe / Radio Liberty, je po celé roky a desetiletí nekalým a důkladným způsobem zakódují. Reuters, AP, AFP a několika dalším západním tiskovým agenturam se podařilo vytvořit celou uniformu pro celou planetu. Místní noviny na celém světě nyní publikují identické výtvory, které pocházejí z Washingtonu, Londýna, Paříže a dalších západních měst. Úplně falešné obrázky o tak důležitých tématech, jako byl Sovětský svaz, komunismus, Čína, ale také svoboda a demokracie, byly vloženy do mozků miliard lidí.

Hlavním důvodem pro otevření očí lidí na světě, který je stále utlačován západním imperialismem, je neustálé dílo médií, jako je ruský New East Outlook (NEO), RT a Sputnik, nebo v Číně- založené CGTN, China Radio International a China Daily, teleSur ve Venezuele, libanonské Al-Mayadeen a iránská tisková televize. Samozřejmě existuje mnoho dalších hrdých a rozhodných anti-imperialistických sdělovacích prostředků v různých částech světa, ale výše uvedené jsou nejdůležitějšími prostředky protipropagandy, pocházející ze zemí, které bojovaly za svobodu a prostě odmítly jejich kolonizaci, prostituci a vymývání mozků jenž funguje na Západě.

Jedna mocná anti-imperialistická koalice skutečně nezávislých států se formovala a zpevňovala. To je nyní inspirace miliardy utlačovaných lidí všude na Zemi, dává jim naději, slibuje lepší, optimistickou a spravedlivou budoucnost. Na přední straně mnoha pozitivních změn a očekávání stojí nová média. A Západ se dívá, zděšený, zoufalý a stále extrémnější. Je ochoten zničit, zabít a rozdrtit, jen aby zastavil tuto vlnu nebezpečného optimismu a snahu o skutečnou nezávislost a svobodu.

Nyní dochází k neustálým útokům na nové média svobodného světa. Na Západě je RT ohrožena vyhnáním, na brilantní a stále populárnější New Eastern Outlook (NEO) byl nedávno uskutečněn zlověstný kybernetický útok od, pravděpodobně profesionálních západních hackerů. TeleSur je pravidelně zmrzačována sankcemi, které se vytvořily proti Venezuele a stejný bandita se zaměřuje na iránskou tiskovou TV.

Vidíte, Západ je zodpovědný za miliardy zničených životů všude na světě, ale stále nemá žádné sankce, žádné represivní jednání. Zatímco země jako Rusko, Írán, Čína, Kuba, KLDR nebo Venezuela se musí „potýkat s důsledky“, především ve formě embarga, sankcí, propagandy, přímého zastrašování, dokonce i vojenské šikany. Jednoduše je potřebné odmítnout přijímat šílenou západní globální diktaturu a zvolit vlastní formu vlády a politického i ekonomického systému.

Západ prostě není schopen tolerovat nesouhlas. Vyžaduje plnou a bezpodmínečnou poslušnost, absolutní podřízenost. Funguje jak náboženský fundamentalista, tak i celosvětový četník. A aby se věci zhoršily, zdá se, že jeho občané jsou tak naprogramovaní, nebo tak lhostejní, nebo obojí, že nejsou schopni pochopit to, co jejich země a jejich „kultura“ dělají ve zbytku světa.

Při rozhovoru se mě často ptají: „doopravdy dnes svět čelí skutečnému nebezpečí třetí světové války?

Vždycky odpovím „ano„. Je to proto, že se zdá, že politici jak Severní Ameriky, tak Evropy nemohou přestat tlačit svět do poslušnosti a do virtuálního otroctví. Zdá se, že nejsou ochotni přijmout na naší planetě žádné racionální a demokratické uspořádání. Obětovali by jednu, desítky nebo stovky milionů lidí, jen aby udrželi kontrolu nad vesmírem. Klidně to udělají! Již to udělali dvakrát, bez lítosti a žádného milosrdenství.

Západní fundamentalisté vycházejí z názoru, že zbytek světa je mnohem slušnější a mnohem méně brutální, že lidé nemají žaludek na ještě další válku, další krveprolití a další zabíjení, že se spíše vzdají všech svých snů za mnohem lepší budoucnost, místo toho, aby bojovali a bránili se proti tomu, co se stále častěji objevuje jako nevyhnutelný západní vojenský útok.

Jenomže takové výpočty a „naděje“ západních fanatiků jsou falešné. Země, které jsou nyní konfrontovány a zastrašovány, si dobře uvědomují, co mohou očekávat, pokud se vzdají a přijmou západní šílenství a imperialistické návrhy. Lidé to vědí a pamatují si, jaké to je být zotročen.

Rusko se pod Jelcinem zhroutilo, bylo vykořisťováno západními korporacemi, které v Evropě tvořily evropské a severoamerické vlády. Jeho životní úroveň klesla na úroveň subsaharské Afriky.

Čína přežila nepředstavitelnou agonii „období ponížení“, kdy byla kompletně vypleněna a rozdělena francouzskými, britskými a americkými útočníky.

V Íránu byla zlikvidována jeho legitimní a socialistická vláda a lid musel žít pod sadistickým maniakem, západní loutkou, šáhem Páhlavím.

Celá „latinská“ Amerika s doslova všemi svými demokraticky zvolenými socialistickými a komunistickými vládami a vůdci, byla zlikvidována. Jejich prezidenti, byli Washingtonem, buď svrženi, nebo přímo zavražděni, nebo v nejlepších případech jen odstaveni od moc.i

Severní Korea, která přežila zběsilou genocidu proti civilistům, kterou Američané a jejích spojenci spáchali v tzv. Korejské válce.

Vietnam a Laos, jež Francouzi znásilnili a ponižovali a poté USA a její spojenci bombardovali, včetně použití chemických a biologických zbraní.

Jižní Afrika … Východní Timor … Kambodža …

Existují živé mrtvoly, rozkládající se hrozné vraky, které jsou vidět po západních smrtících „osvobozujících“ válkách v Libyi a Iráku, Afghánistánu a Hondurasu, Indonésii a Konžské demokratické republice, abychom jmenovali jen několik. Ty slouží jako varování těm, kteří pořád mají nějaké iluze o západní „dobré vůli“ a duchu spravedlnosti!

Sýrie … Oh Sýrie! Podívejte se, co Západ udělal s pyšnou a krásnou zemi, která odmítla padnout na kolena a olizovat washingtonovou a londýnskou nohu. Ale také se podívejte, jak silní, jak rozhodní mohou být ti, kteří opravdu milují svou zemi. Naproti tomu se Sýrie postavila, bojovala proti zahraničním teroristům a vyhrála, přesto, že bojovala a bojuje proti nepříteli s mohutnou podporou velké mezinárodní koalice! Západ si myslel, že způsobí ještě další líbyjský scénář, ale místo toho se setkal s železnou pěstí, nervy z oceli a dalším Stalingradem. Fašismus byl identifikován, konfrontován a zastaven. Za obrovské ceny, ale zastaven!

Celý Blízký východ se dívá.

Celý svět se dívá.

Lidé teď vidí a pamatují si. Začínají si jasně uvědomovat, co se s nimi stalo. Začínají rozumět. Jsou povzbuzeni. Jasně pochopí, že otroctví není jediným způsobem, jak žít jejich život.

Anti-západní nebo přesně anti-imperialistická koalice je nyní pevná jako ocel. Protože jde o jednu velkou koalici obětí, o lidi, kteří vědí, co je znásilnění a jaké je drancování a jaká je důkladná destrukce. Vědí přesně to, co spravují samozvaní mistři svobody a demokracie – západním kulturním a ekonomickým fundamentalismem.

Tato koalice nezávislých a pyšných národů je zde chráněna, chrání se navzájem, stejně jako zbytek světa.

Nikdy se nevzdá, nikdy nepoddá. Protože lidé mluví a posílají jasné vzkazy svým vůdcům: „Nikdy znovu! Nepodřídit se! Nevšímat si západního zastrašování. Budeme bojovat, pokud budeme napadeni. A budeme pyšně stát na vlastních nohou, bez ohledu na to, jak brutální síle budeme muset čelit. Nikdy na kolenou, soudruzi! Nikdy znovu nepadneme na kolena před těmi, kteří šíří strach! „

A média v těchto nádherných zemích, které odolávají západnímu imperialismu a teroru, šíří nespočet optimistických a odvážných zpráv.

Západní zřízení se dívá, třese se a znečišťuje své kalhoty.

Ví, že konec jeho brutálního vládnutí nad světem se blíží. Ví, že ty dny beztrestnosti končí. Ví, že svět brzy bude soudit Západ, po staletí zločinů, kterých se dopouštěl proti lidskosti.

Ví, že v mediální válce zvítězíme „my“, nikoliv „oni“.

Bojové pole je definováno. S některými jasnými výjimkami, západní lidé a jejich sdělovací prostředky uzavírají řady a drží se svých mistrů. Stejně jako několik dalších spisovatelů jsem byl bezděčně vykopnut z Counterpunch, jedné z četnějších protikomunistických, protiruských, anti-syrských a anti-čínských publikací v USA. Z jejich pohledu jsem psal pro několik „špatných“ publikací. Jsem skutečně pyšný, že mě přestali zveřejňovat. Jsem v pořádku, kde jsem. Čelím jim, protože mám před sebou jiné masové oběti médií na Západě.

Rozsah západní ideologické kontroly světa je degenerovaný, opravdu zvrácený. Jeho média a „vzdělávací“ odbytiště jsou plně službami režimu. Ale svět se probouzí a čelí tomuto smrtícímu kulturnímu a politickému fundamentalismu.

Je to skvělý ideologický boj. Nic nemůže být horší než otroctví. Řetězy jsou rozlomeny. Od této chvíle nebude beztrestnost pro ty, kteří po staletí mučili svět.

Jejich lži, stejně jako jejich činy, budou konfrontovány a zastaveny!

hr

Andre Vltchek je filozof, spisovatel, filmový a investigativní novinář. Je tvůrcem Vltchekova světa ve Slově a Obrázcích, autorem revolučního románu Aurora a několika dalších knih. Píše zejména pro on-line časopis „New Eastern Outlook“.

Zdroj: New Eastern Outlook
Překlad: Administrátor TOP-CZ