COVID-Omicron zabije Vánoce – a následovat bude finanční krach, inflace, digitalizace

Autor: Peter Koenig, 22. prosince 2021

Omicron, tzv. kovidní varianta, nebyl nikdy izolován. Ať už je současný narativ jakýkoli – to, co vám svorně říkají vlády 193 členských zemí OSN, co vám svorně říkají mainstreamová média – a čemu svorně věří většina lidí na ulici ve 193 zrazených členských zemích OSN, je Velká lež.

Lidé umírající na Omicron jsou Velká lež.

Lidé mohou umírat z mnoha jiných příčin, například na mRNA-vaxy, které nejsou vakcínami, ale injekcemi měnícími geny a zabíjejícími imunitní systém – a koupený lékařský establishment, hlavně, ale ne výhradně na Západě, už téměř dva roky připisuje jejich smrt covidu a jeho takzvaným „variantám“; vražedným variantám, které jsou – pozor, a to se nikdy nemůže dost opakovat, variantám, které nikdy nebyly izolovány a nikdy nebyly identifikovány.

Nejprve Delta, pak Omicron. Ani jeden z nich nebyl nikdy izolován. Drtivá většina obyvatel – zopakuji to, 193 členských zemí OSN – polyká lež se strachem a respektem, jako by to byla pravda, jako by nebylo možné, aby jim jejich vlády lhaly, jako by nebylo možné, aby celý systém OSN lhal světu. Mělo by to být nemožné. Ale není.

Ano, je těžké to pochopit. Ale nakonec musíme, jinak se lidstvo propadne hluboko do díry, z níž není návratu. Takzvaná „varianta“ Omicron se objevila náhle, z ničeho nic, aby nakonec příhodně umístila původ do jižní Afriky, kde se nikomu nechce kopat a pátrat, aby zjistil pravdu. A tak se ztěžuje hledání místa, kde se zrodil.

Přesto byl vynalezen právě v době Vánoc. Umožní to výluky nebo polobloky, sociální distancování, rozdělování rodin o nejváženějším svátku západního světa – lidi to rozesmutní, některé rozzlobí, ale většina lidí bude zase víc zastrašená, víc vyděšená – vyděšená jako – co bude dál? – Ale budou poslouchat rozkazy. Vzdají se o stupeň dál. Přiblíží se o píď blíž k úplné kapitulaci a podřízení se nastupující tyranii. Upozorňuji, že tyranie už je na dosah, ale ne všichni si to ještě uvědomili

Vakcinovaní budou obviňovat nevaxované a společenské rozdělení; sociální rozdělení v rámci zemí, skupin známých, přátel i rodin bude pokračovat. Je to tisíce let starý axiom „divide to conquer“ (rozděl a panuj).

Aby se „nebezpečný a nakažlivý“ Omikron přestal nekontrolovaně šířit a navíc nezvládnutelně zaplnil nemocniční lůžka, Nizozemsko právě vyhlásilo úplnou výluku až do 14. ledna 2022, jak informoval španělský list „El Pais„.

To znamená, že nizozemská vláda nařídila přísnou uzavírku, která začne v neděli 19. prosince v 5 hodin ráno a potrvá do 14. ledna 2022.

Všechny hotely, restaurace kulturní akce, všechny nepotřebné obchody, sportovní akce, tělocvičny jsou uzamčeny a/nebo zrušeny. Rodiny mohou během svátků přijmout pouze 2 dospělé osoby starší 13 let.

Budou tento příklad následovat i další země? – Možná.

Z Omikronu je třeba vymačkat všechny dramatické šťávy. Je to poslední šance, jak utlačovat lidi, jak je přimět věřit tomu, co není.

Je úžasné, jak je obyvatelstvo poslušné a jak věří těmto lžím, které jsou čím dál zjevnější, protože vyprávění dává čím dál menší smysl, vlastně si odporuje. Lidé však stále raději neotevřou oči.

Zákaz vycházení a poslušnost jsou pohodlnější než odpor a hledání pravdy.

A pravdu máme přímo před očima. Tolik rozporů máme přímo před očima, vidíme je, smějeme se jim, a přesto se jimi řídíme – do písmene. Ano, je to pohodlné. „Ano“, říkáme si, „tohle všechno zmizí“. Ne, nezmizí to. Nenarodili jsme se proto, abychom si své pohodlí nárokovali jako Bohem dané právo. Abychom nezapomněli, za svou svobodu musíme bojovat.

Pokud se „jim“ – obskurním bestiím, které stojí za WEF, WHO, Gatesem, Rockefellery a dalšími – podaří ještě jednou dostat svět pod zámek, bude to nejspíš naposledy. Protože lidé povstanou – povstanou daleko nad úroveň moci, která nastoluje tyranii a diktaturu založenou na ničem jiném než na kontrole, na touze zničit vše, tedy současnou ekonomiku, živobytí miliard lidí a uchvátit majetek uvolněný nesčetnými bankroty pro sebe, pro malou elitu.

A pak –

A co takhle kybernetický polygon?

Mnohoúhelník je v geometrii uzavřená křivka tvořená souborem úseček (stran) spojených tak, že se žádné dvě úsečky nekříží. Nejjednoduššími mnohoúhelníky jsou trojúhelníky (tři strany), čtyřúhelníky (čtyři strany) a pětiúhelníky (pět stran.

Cyber polygonV případě Světového ekonomického fóra (WEF) se termín polygon používá pro simulaci kybernetické pandemie, která proběhla v červenci 2021 jako virtuální událost. Podle Klause Schwaba šlo o to, čemu se říká trénink na to, co může přijít, a sice:

Děsivý scénář komplexního kybernetického útoku, který by mohl zcela zastavit dodávky energie, dopravu, nemocniční služby, celou naši společnost. Krize COVID-19 by byla v tomto ohledu vnímána jako malá porucha ve srovnání s velkým kybernetickým útokem.

Výkonný ředitel WEF Jeremy Jurgens říká:

 

event-201Zní to velmi podobně jako simulace Událost 201 z 18. října 2019, která se konala v New Yorku, byla rovněž sponzorována WEF a Nadací Billa a Melindy Gatesových. Připravila svět na to, co se mělo stát, totiž na SARS-CoV-2, WHO přejmenovaný na Covid 19. Ten zatím zničil ekonomiku jako žádná jiná událost, ať už přírodní, nebo způsobená člověkem, v nedávné historii.

Kybernetický polygon by dokázal ještě víc a ještě rychleji. Takový je jejich plán. Prakticky by zastavil klíčové prvky ekonomiky a přesunul zbývající zdroje na vrchol. Způsobilo by to také nevýslovné utrpení stovkám milionů, miliardám lidí, zvláště když se to odehraje v severních zimních měsících, kdy budou přerušeny potravinové řetězce, zhroutí se systém vytápění – chudoba, zima, hladomor – spousta důvodů pro smrt lidí, kteří zatím unikli jedovatým mRNA vaxům.

To je možná plán.

Může to být důvod, proč se WEF 20. prosince 2021 rozhodl odložit výroční zasedání v Davosu z ledna 2022 na začátek léta 2022? Vidíte to?

Máme my lidé čas a sílu vůle se probudit, postavit se a zabránit kybernetickému útoku na polygon?

Klaus Schwab a ti nad ním, kteří WEF kontrolují a řídí, skutečně, že jejich narativ je stále kontroverznější, stále rozporuplnější v jejich vlastních řadách? Možná.

Možná je jim to také jedno.

gates-schwab-300Jak kdysi před lety řekl Bill Gates – parafrázuji – „I když odejdu, na mé místo nastoupí někdo jiný. Systém je tak dobře zavedený a fungující, že v něm nezůstane žádné volné místo“.

Totéž s největší pravděpodobností platí i pro Klause Schwaba a mnohé z těch viditelných zlých duchů.

Součástí jejich kultovní hry je jejich zviditelnění. V podstatě musí lidem říci: podívejte, tohle budeme dělat.

Aby uspěli, musí spustit kouzlo, aby ho lidé viděli. To, co uvidí, je tak neuvěřitelné, že tomu neuvěří. Ale satanistický kult splnil svou povinnost.

Covid-Awakening: „K zahájení revoluce stačí pouhých 5 % populace“.

Domnívám se, že covid-awakened po celém světě tvoří hodně přes 20 až 30 % populace – konzervativní odhad – vše, co musíme zvládnout, je solidárně je spojit s celými 8 miliardami obyvatel planety Země. A taky je zorganizovat. A zajistit, aby ti, kdo se specializují na „rozdělování a dobývání“, byli neutralizováni, neměli šanci.

Kdo nás může spojit k boji na společné frontě?

Dr. Reiner Fuellmich je průkopníkem v prosazování spravedlnosti prostřednictvím toho, co nazývá snahou o Norimberský proces 2.0.

To připomíná Norimberský proces, ten skutečný, který trval asi rok, těsně po druhé světové válce (1946-47).

Dnešní stav světa – scénář třetí světové války – i bez tanků, děl a jaderných bomb si zaslouží další norimberský tribunál – Norimberk 2.0.

Dr. Reiner FuellmichAdvokát Reiner Fuellmich o Norimberku 2.0 Spravedlnost nepřijde prostřednictvím soudů, ale povstáním lidu.

Dr. Fuellmich nedávno na setkání v Polsku odhalil mnohé z toho, co zjistil jeho vyšetřovací výbor Corona, a objasnil podobně to, co mnozí analytici říkají už měsíce – soudní systém vlastní, řídí a kontrolují globalisté a spravedlnost nenajdeme u dnešních soudů, ať už jde o Německo, Švýcarsko, Francii, Rakousko – celou Evropskou unii nebo USA či většinu jiných zemí světa.

Dr. Fuellmich prohlásil:

Jediný způsob, jak to ukončit, je, že lidé povstanou a řeknou úřadům, že tohle je konec.

Nejsou to soudy. Soudy, možná je můžeme použít k tomu, abychom věci vyčistili. Ale obávám se, že ani k tomu nejsou dobré. Protože jsou tak infiltrované druhou stranou, že budeme muset vytvořit úplně nový soudní systém.

Původní norimberské procesy po druhé světové válce NEPŘINESLY spravedlnost proti globalistům, kteří financovali obě strany války, protože bohatí vůdci korporací jako IBM, Ford a Rockefellerova Standard Oil nebyli nikdy souzeni, natož odsouzeni za zločiny proti lidskosti, které umožnily Hitlerovi a nacismu dostat se k moci. Byli do značné míry zodpovědní za více než 80 milionů obětí války nebo s ní spojených.

Někteří nacističtí lékaři, kteří jen „plnili rozkazy“, byli souzeni, odsouzeni a také popraveni, ale ti, kteří rozkazy vydávali, nikoli.

Pokud jste ještě neviděli vynikající film ze soudní síně z roku 1961″Rozsudek v Norimberku“ s hvězdným obsazením, včetně Maximiliana Schella, který za svou roli německého obhájce získal Oscara, stojí za to se na něj podívat.

Advokát v hollywoodském podání původního Norimberského procesu, stojí za zhlédnutí, protože se zdá, že je docela blízko tomu, co bylo během procesů skutečně řečeno.

Krátká ukázka z filmu s českými titulky:

 

Přesto je to velmi důležitá práce, kterou Dr. Fuellmich a jeho tým dělají, protože odhalují celé spiknutí COVID, a jak uvedl:

Už neexistují žádné další konspirační teorie. Všechny se staly pravdivými a už nejsou teoriemi.

Co se týče Norimberských procesů 2.0 – Reiner Fuellmich řekl:

Nejdůležitější zpráva, kterou tento proces vyšle, je zpráva, která bude vyslána prostřednictvím svědků, kteří budou vysvětlovat, co se jim stalo, jaké škody utrpěli, jak byly zničeny jejich podniky, jak přišli o blízkou osobu, jak přišli možná o ledvinu kvůli vedlejším nežádoucím účinkům.

A vstaňte a řekněte jim, ať jdou k čertu. Protože odtud pocházejí.

Pak je tu důvěrná „zpráva o zabijákovi“ společnosti Pfizer, bomba.

V únoru 2021, tedy přibližně za dva a půl měsíce od zahájení vakcinace, společnost Pfizer obdržela již více než 1 200 hlášení o úmrtích údajně způsobených vakcínou a desítky tisíc hlášených nežádoucích účinků, včetně 23 případů spontánních potratů z 270 těhotenství a více než 2 000 hlášení o srdečních poruchách.

Důvěrná zpráva společnosti Pfizer: (Stránka na tomto webu)

byla zveřejněna v rámci řízení o svobodném přístupu k informacím (FOI) a poskytuje údaje o úmrtích a nežádoucích příhodách zaznamenaných společností Pfizer od začátku projektu vakcíny v prosinci 2020 do konce února 2021, tedy za velmi krátké období (maximálně dva a půl měsíce).

Zvrácenou ironií je, že údaje odhalené v této „zasvěcené zprávě“ vyvracejí oficiální narativ o vakcíně šířený vládami a WHO.

Io také potvrzuje analýzy mnoha lékařů a vědců, kteří odhalili ničivé důsledky „vakcíny“ proti mRNA. (Michel Chossudovsky)

Důvěrná zpráva společnosti Pfizer přezkoumávaná společností Global Research „je de facto Mea Culpa ze strany společnosti Pfizer. „Ano, je to zabijácká vakcína“.

Finanční krach, inflace, digitalizace

Spekulace, stále rostoucí bublina peněz generovaných z ničeho, stejně jako stále rostoucí následná inflace vedou k domněnce, že se blíží mamutí finanční krach vyvolaný Západem.

Peníze vynaložené na záchranu velkých podniků, bank a dalších finančních institucí pomocí amerických dolarů a mladšího bratra dolaru, eura, jsou obrovské. Svědčí to o tom, že to nikoho nezajímá, svědčí to o tom, že západní měnový systém, jak ho známe, vstupuje do svého posledního kola.

Viz tento článek Williama Engdahla s názvem Will the Federal Reserve Crash Global Financial Markets As a Means to Implementing Their „Great Reset“? (Zničí Fed globální finanční trhy kvůli svému velkému resetu?)

Téměř nulové úrokové sazby – v některých případech pod nulou! – jsou známkou toho, že jsme se dostali na konec čáry – tou čárou je náš současný západní nekrytý měnový systém Ponziho schématu. Jednoho dne k tomu mělo dojít. Někteří z nás to věděli. Věděla to i většina seriózních bankéřů, ale dokud je v popředí snaha o dosažení zisku, západní neoliberální svět zavírá oči.

Pokračujeme – dokud je to možné – v práci na pokřiveném měnovém systému, na zcela pokřiveném ekonomickém modelu, kde HDP v amerických dolarech a eurech není srovnatelný s HDP východních zemí, jako je Čína a Rusko.

Finanční krach prohlubují poruchy dodavatelského řetězce – většina z nich se pohodlně připisuje covidům, aby se skryl ještě jeden bezohledný prvek, který má ekonomiku přivést do vlastních rukou, přinést více bankrotů, více bídy a nechat více peněz a nominálně (z hlediska hodnoty akcií) bezcenných aktiv, které se budou hrnout nahoru.

Tím se připravuje půda pro centrální banky – řízené Bankou pro mezinárodní platby (BIS) ve švýcarské Basileji (umístění je důležité, jak se dozvíme v průběhu příštích let) -, aby rozvrátily systém nafouknutý dluhy a připravily svůj Velký reset světového finančního systému.

Důležitou finanční součástí Velkého resetu bude digitalizace peněz – a nakonec prostřednictvím stejného „čipu“, neboli jakoby nechvalně známého QR-kódu – digitalizace všeho.

S každou digitalizovanou věcí, která je spravována prostřednictvím QR-kódu – který se vám nakonec může tak či onak dostat pod kůži – což se již zkušebně děje ve Švédsku – budete – nebo my – ztrácet stále větší kontrolu nad svými osobními svobodami, penězi a suverenitou, dokud nebudeme zcela ovladatelní a nebudeme jen manipulovatelnými loutkami.

Už vidím ty blahosklonně se usmívající tváře – „to se nikdy nestane. Co to říká, ten konspirační teoretik!“.

Doufám, že máte pravdu. Ale abychom měli pravdu, musíme se hromadně probudit. My – těch asi 30 % ? – již „probuzených“, se musí solidárně spojit a musí se spojit s ostatními, aby tento hnusný, zlý systém svrhli – ať nepostupuje dál.

  • Žádné digitální peníze centrální banky. Chceme suverénní hotovostní ekonomiku.
  • Žádná digitalizace všeho.
  • Žádné QR-kódování ne vně a už vůbec ne uvnitř našich těl.

Kdo manipuluje s globálními financemi?

blackrockBlackrock, Vanguard, State Street a Fidelity – jsou vzájemně propojení akcionáři, kteří dohromady ovládají 20 bilionů dolarů spravovaných aktiv, což se přibližně rovná HDP USA, a to při konzervativním výpočtu se 4 až 5 násobnou finanční pákou:

tj. nějakých 80 až 100 bilionů USD = ve srovnání se světovým HDP ve výši přibližně 82 bilionů dolarů

Může to naznačovat, proč 193 členských zemí OSN a samotná OSN kráčí v souladu s příkazy, které ničí společnost, jak ji známe, světovou ekonomiku, jak ji známe, a lidstvo, jak ho známe?

Když to všechno zasadíme do kontextu – dostaneme:

  1. Plandemie myšlení a mysli, zvaná Covid, s jejími nekonečnými „deriváty“, nazývanými také „varianty“, která může pokračovat až do konce agendy OSN 2030 – jak je plánováno. V rámci tohoto myšlení a strachu – ano, nesmírně STRAŠNÉHO – deviantního plánu má být každý člověk „očkován“ „experimentální“ látkou modifikující geny, která nemá nic společného s vakcínou, ale mnohem více s přivoláním masové smrti, jako v často Gatesem a Rockefellerem propagovaném eugenickém programu;
  2. Plánovaná demolice stávajícího finančního systému a světové ekonomiky;
  3. Totální kontrola lidstva a „věcí“ prostřednictvím úplné digitalizace a kódování všeho prostřednictvím QR-kódů ve vašem těle nebo mimo něj, včetně digitálních peněz vydávaných centrálními bankami. Dvě země de facto vybrané pro tento poslední pokus jsou Švédsko a Švýcarsko; a konečně,
  4. Rozhodnutí o krachu ekonomiky je doprovázeno hrozbou NATO, že zaútočí na Rusko a Čínu. Jinými slovy, zahájení horké války, možná i jaderné, proti dvěma domnělým a západními médii propagovaným úhlavním nepřátelům světa, Číně a Rusku.

Kabala, která za touto myšlenkou stojí, dobře ví, že v takovém případě není výsledek předvídatelný a může znamenat totální zkázu – a nikdo není v bezpečí. Takže k horké válce možná nedojde, ale dobře poslouží k dalšímu šíření strachu.

Zastřešující pro všechno – je Norimberský proces či procesy 2.0 Dr. Reinera Fuellmicha.

Zatímco v tuto chvíli neexistuje na světě žádná jurisdikce, která by byla věrná spravedlivé spravedlnosti – všechny jsou koupené nebo vydírané – může nastat okamžik, kdy se probudí strategická většina světové populace – řekněme 30 % – a dokáže vyvolat solidární hnutí, které nebude poháněno nenávistí, ale společným cílem – znovuzískáním lidské důstojnosti, svobody a lidské i společenské suverenity.

Tento čas přijde. Tým Reinera Fuellmicha o to usiluje se zápalem a přesvědčením.

*****

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde se více než 30 let věnoval problematice vody a životního prostředí na celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací; a spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne: (Clarity Press – 1. listopadu 2020).

Originál článku a obrázků: Global Research
Překlad: Administrátor Nekorektní TOP-CZ

podpora2