Covid-19 – Fáze 1, „Trvalá krize?“

Autor: Mike Whitney, 16. července 2020

Předpokládejme, že události posledních pěti měsíců nejsou ani náhodné, ani neočekávané.

Řekněme, že jsou součástí důmyslného plánu transformace americké demokracie na uzamčený policejní stát, ovládaný zločineckými elitami a jejich loutkovými guvernéry.

A řekněme, že úlohou médií je vyzařovat plameny hromadné hysterie senzacíním každého krvavého detailu, každé zlověstné predikce a každého sebemenšího nárůstu počtu obětí, aby bylo možné získat větší kontrolu nad populací.

A řekněme, že média využila své síly k tomu, aby vydala teroristickou zprávu, kterou opakovaly znovu a znovu, až nakonec ze všech mydlových bublin zbyl jeden děsivý příběh. Jedna skupina guvernérů ze stejné politické strany, která provádí stejnou destruktivní politiku a jedna malá skupina „odborníků na infekční choroby“ – všechny neuvěřitelně související – jenž vydáva vyhlášky ve formě „odborného poradenství“.

Mohlo se něco takového stát v Americe?

Nejzajímavější z operace Covid-19 je způsob, jakým byla zvolená vláda nahražená odborníky v oblasti veřejného zdraví, spojenými s mocným šíleným miliardářským aktivistou. Byl to geniální úder. Většina lidí považuje USA za poměrně stabilní demokracii a přesto první znamení infekce vyvolalo rychlý přenos moci z prezidenta na nezvolené „profesionály“, jejichž střety zájmů jsou příliš velké na to, aby se daly vyjmenovat.

Stejně fascinující je skutečnost, že blokování nebylo duchovním dítětem Donalda Trumpa, ale hlavně demokratičtí guvernéři, kteří svrhli všechny ústavní limity své moci a svévolně nařídili lidem, aby zůstali ve svých domovech, nosili roušky a vyhýbali se úzkému fyzickému kontaktu s jinými lidmi.

To vše se děje ve jménu „vědy“ a schvaluje se v „mimořádných situacích„, přestože masové karantény zdravých lidí nemají historický precedens ani vědecký základ. Bez ohledu na to, nikdy to nebylo o vědě ani logice a rozhodně to nebylo o záchraně životů. Bylo to vždy o moci, čistě nelegální politické moci. Moc tlačí ekonomiku do volného pádu, ničí miliony pracovních míst a podniků. Moc pro záchranu Wall Streetu a odvádění pozornosti na poměrně mírnou infekci, která zabije zhruba jednoho z každých 500 lidí. Moc k vytvoření trvalé podtřídy ochotné pracovat pro drobky ze stolu nebo méně. A moc, zásadně restrukturalizovat lidské vztahy tak, aby byly zcela zakázány běžné intimity, jako jsou potřesení rukou, objetí nebo společenská setkání.

Navíc se to všechno děje tak viditelně, že takřka každý, byť i jen s minimálními schopnostmi kritického myšlení, může vidět co se děje, ale jen velmi málo lidí to vidí. Proč?

Strach. Strach sevřel populaci a zabraňuje normálním inteligentním a vnímavým lidem vidět něco, co je přímo pod jejich nosem. Podívejte se na tento klip z článku s názvem „Kdy skončí šílenství?

„Co se nyní děje, je šíření tohoto vážného zdravotního stavu na celou populaci. Veřejnost přijímá poruchu osobnosti, paranoidní bludy a iracionální strach.“ Může se to stát s čímkoli, ale tady vidíme prvotní strach z nemoci, který se mění v masovou paniku.

Jakmile strach dosáhne určitého prahu, normálnost, racionalita, morálka a slušnost zmizí a jsou nahrazeny šokující hloupostí a krutostí. Zjistili jsme, že celé komunity najednou upírají svou mysl na jeden objekt, takže miliony lidí současně šíří jeho bludy, dokud nenajdouj nějaký jiný, bláznivější a ještě úchvatnější, než byl ten první.

To je mnohem horší politika, která byla jen vykrmeným zvířetem ze strachu. Toto je nejvíce spolitizovaná nemoc v historii a přesto se nic neudělalo co by pomohlo situaci zvládnout a aby se vše ještě váíce nezhoršilo.

Netvrdíme, že Covid nezabíjí lidi, a nenaznačujeme, že Covid je biologická zbraň propuštěná na veřejnost k zabíjení, (ačkoliv tam určité možnosti jsou.) Říkáme, že plánující elity a jejich spojenci v médiích a politice, vidí každou krizi jako příležitost k prosazení svého autoritářského programu.

Restrukturalizace základních demokratických institucí se ve skutečnosti může uskutečnit pouze v mezích velké krize. Proto se shromáždily CIA, obří korporace, WHO, Gates a další, na schůzky, kde předvídaly mnoho událostí, stejně jako propuknutí Covidu. K dosažení svého konečného cíle – úplné kontroly – potřebovaly krizi takového rozsahu. Když říkají, že „nenastane návrat k normálu„, znamená, že nahradí reprezentativní vládu novým totalitním modelem, v němž budou ovládat páky státní moci. Takže zatímco propuknutí viru mohlo být náhodné, zvládání krize rozhodně náhodné není. Toto je z článku Garyho Barnetta:

„Jsme uprostřed pokusu oligarchů o odstranění lidského ducha a pokud bude tento pokus úspěšný, bude zrušena jedinečná majestátnost lidské zkušenosti a zůstane pouze technokratická černá díra prázdnoty a zoufalství.“ To je podstata neúspěšné společnosti způsobené ničením lidského intelektu státním vzděláním, masovou propagandou a plánovanou kontrolou jednotlivců, fyzickou a psychologickou manipulací kvůli strachu.“(„Pandemie šílenství: Státní plán spočívá na zničení lidského ducha„, Gary Barnett, Lew Rockwell)

Zveličuje autor?

Nemyslím si to. Náš druh v minulosti vydržel nesčetné epidemie, aniž by se uchýlil k nějakým extremistickým opatřením, která jsme přijali během tohoto posledního ohniska. Vezměme si například stát Oregon, jehož demokratická guvernérka Kate Brownová právě podepsala další výkonný příkaz, kterým se do 4. září prodlužuje mimořádný stav. Tento krok přichází měsíce poté, co bylo v polovině dubna dosaženo vrcholu úmrtí. V úterý je v Oregonu počet obětí 240, z nichž téměř 90% je starších 65 let. To znamená, že Brownová odstavila ekonomiku 226 miliard dolarů ročně, propustila desítky tisíc lidí z práce, zničila bezpočet malých a středních podniků a uvrhla stát hluboko do dluhů, aby ušetřila zhruba 24 nebo 25 lidí do 65 let s mizerným zdravotním stavem. To není reakce inteligentního, odpovědný politický vůdce jednajícího v nejlepším zájmu lidí. To je reakce někoho, kdo je buď kriminálně šílený, nebo poslouchá někoho jiného. Tak co to je?

Stejně jako mnoho ostatních převážně demokratických guvernérů vydala i Kate Brownová „rouškové“ nařízení, při jehož porušení lze uložit pokutu. Nová výkonná nařízení nebyla schválena ani sněmovnou ani jiným demokratickým orgánem. Je to jen Brownová, která zkouší limity svých nových nouzových možností. Zajímavé je, že nařízení pro roušky přišlo plné tři měsíce poté, co stát dosáhl svého maximálního počtu úmrtí, což znamená, že nemá žádnou souvislost s ochranou proti infekci viru,ale k prosazení totalitních sil. Znamená to, že Brownová nebo další demokratičtí guvernéři jsou totalitáří?

Asi ne. To však naznačuje, že lidé, kteří financují kampaně Brownové a tahají za její řetěz, chtějí vidět, jak daleko mohou tlačit věci, než se veřejné vzbouří. Zde je komentář Carla Caduffa ve čtvrtletníku Medical Anthropology Quarterly, který pomáhá uvést tento vývoj do perspektivy:

Na celém světě pandemie uvolnila v demokratických společnostech autoritářské touhy, které umožňují vládám využít této příležitosti, k vytváření výjimečných stavů a prosazování jejich politických programů.“ Komentátoři představili pandemii jako šanci pro Západ, aby se naučili autoritářství z východu. Tato pandemie umožní, že se lidé naučí milovat moc a vyzývají k její pečlivé aplikaci.“ Co se stalo špatně: Corona a svět po úplném zastavení“ 

Opakuji znovu, nepopíráme, že Covid zabíjí lidi. Říkáme pouze to, že mocné elity využívají krizového řízení k prosazování svých vlastních úzkých politických programů.

Nemělo by být žádným překvapením, že v USA státy ovládané demokraty jsou výrazně horší než státy řízené republikány. Když sledujeme dychtivost, s níž zavádějí svá ekonomická opatření, můžeme jen těžko odhadnout, zda někdy zlikvidují současný chaos a znovu získají solventnost. Možná, že je to pravděpodobně cílem, vytvořit tolik „červeného inkoustu“, že základní sociální služby budou muset být sraženy, chudí budou hladovět a chlapi s velkými penězi nakoupí veřejná aktiva za pár dolarů. Ve skutečnosti to musí být plán, „šoková terapie pro lidi, zatímco demokratičtí guvernéři otevřeli stát svým přátele z Wall Street a dalším parazitům pro drancování a rabování. Izrael Shamir to shrnul v nedávném článku v recenzi Unz Review:

„Jsou lidé, kteří si myslí, že se máme příliš dobře.“ Myslí si, že jsme neudělali nic, abychom si zasloužili naši vysokou civilizaci. Myslí si, že bychom si neměli dovolit jídlo, střechu nad hlavou a další dobroty. To je pohled některých velmi bohatých lidí. Jsou naštvaní, když vidí, že Tom, Dick a Harry odjíždějí do Acapulca a jedí v restauraci, místo toho, aby seděli doma. Chtějí snížit náš příjem a zvýšit životní náklady. Jsou ochotni financovat kohokoli, kdo požaduje více úsporných opatření.

Nyní podporují uzamčení a tvrdí, že je to nejlepší způsob, jak bojovat s nemocemi. Včera nás vyzývali, abychom zastavili průmysl, abychom zachránili klima. Dnes se ti samí lidé stále snaží redukovat nás na chudobu, tentokrát kvůli Covid-19″

Shamir má samozřejmě pravdu, důvody se mění, zatímco konečný cíl zůstává stejný, rozbití ekonomiky, rozdělení lidi do bojujících táborů a uvolnění cesty pro nový racionální systém autoritářské vlády, slavný NWO. A rychlost, jakou se ubíráme k tomuto novému řádu, je skutečně dechberoucí. Podívejte se na tento vzorek článků, které jsem sestavil, což ilustruje katastrofické poškození, které je způsobeno ekonomice, ale bylo médií zameteno pod koberec. Stručně řečeno, Covid je zneužitím, které lidem brání si uvědomit, že systém, který je udržuje v zaměstnání, vyplácí hypotéku a dává jídlo na stůl, je zdecimován nenásytnými oligarchy, kteří chtějí nastartovat nový. Podívejte se na tyto články:

Každopádně získáte obrázek, situace je hrozná. Ale jak závažné může být ekonomické krveprolití, psychické poškození je mnohem horší. Mnoho čtenářů pravděpodobně již ví, že za posledních 5 měsíců prudce vzrostly sebevraždy, rozvody, zneužívání dětí, alkoholismus, zneužívání drog a domácí násilí. Výrazně se také zvýšil dopad blokád na lidi trpící chronickou depresí, nebo jinými duševními chorobami. Jak doktor Waqar Rashid píše v článku na The Spectator:

Mnoho lidí je stále vyděšeno a bojí se pustit zpět do vnějšího světa“ Roušky jsou všude a jsou povinné ve veřejné dopravě. Výsledkem je skutečnost, že tento „nový normální“ je naprosto jiný od toho, na co jsme zvyklí. Dokonce i pro ty, kteří netrpí problémy s duševním zdravím, je to depresivní a skličující pohled. A obávám se, že tento stav stresu a úzkosti způsobuje hluboké poškození psychické pohody lidí.

Před pandemií bylo všeobecně známo, že problémy s duševním zdravím se nejen zvyšovaly, ale také častěji se vyskytovaly u mladších lidí. Jako neurolog vím, že jsou lidé které vidím, zvláště ohroženi problémy s duševním zdravím. Je smutnou skutečností, že v mé práci můžeme vyléčit jen velmi málo. Můžeme se však pokusit kontrolovat a zmírňovat nemoci, které se snažíme léčit. Většina z toho závisí na tom, zda si pacient uvědomí možnost naděje na optimistický výhled své budoucnosti. Bohužel nyní, když jsme obklopeni tímto „neviditelným nepřítelem“, naděje je až příliš často nahrazena strachem, dokonce i terorem.

Covid19 – Fáze 1 „Stálá krize“

To vše se scvrkává na toto: Vládnoucí elitní třídy využívají krizi veřejného zdraví k tomu, aby v plném rozsahu vedly válku proti Američanům a jejich systému reprezentativní vlády. Osa Demokratická strana, CIA, Media, byla nápomocna v konfliktu při soudním stíhání v „Russiagate“ fiasku. To jsou šokové jednotky, které provádějí bojový plán ekonomického uškrcení, skrytého podnikání a neúnavných dezinformací. Než Američané přijdou na to, co se děje, politická krajina se úplně změní.

****

Poznámka Admina: Autor napsal článek na situaci v USA. Ale, jakmile vypustíme z textu „USA“, vše o čem píše, lze aplikovat na kterýkoliv stát na zemi, včetně ČR. Stačí jen vyměnit „prezident Trump“ za jména příslušné vlády.

Zdroj orginálu článku: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ