„Čochtan“ – Káčer Donald Trump

Autor: Deharse

Téměř osm měsíců (240 dnů) od nástupu do bělidla se „nejmocnější muž světa“ v těch sračkách v DC čvachtá i když voličům sliboval, že stoku ve Washingtonu okamžitě vypustí. A nevypustil. Naopak. Politický amatér se nepromyšleně obklopil plejádou zmrdů, jenž bezmeznou loajalitu pouze předstírali a ihned po svém jmenování do vysokých vládních funkcí Kačera podráželi. Když se někteří z nich na svých prestižních postech ani neohřáli, tak přešli do ofenzivy. Vynášeli a poskytovali interní informace médiím, což je skandální, nicméně Trump na známý slogan „you are fired-máš vyhazov“ nějak zapomíná.

Zatím se zdá, že temné síly v bělidle usilují o jeho likvidaci, i když jedním z jeho nejbližších poradců je zeť Žid Kushner/agent Mossadu a politická expertka dcera Ivanka. Už nyní můžeme konstatovat, že generál mad dog alias „pes baskervilský a tyranasaurus rex“ nebyli šťastnou volbou. Po rezignaci stratéga Steve Bannona a posledního inteligentního člověka v týmu, iluze předvolebních, slibovaných změn agresivní politiky se nenaplní.

cochtan-trump2Rezignace Steve Bannona

Proč Donald neobohatil svůj poradenský tým experty/ližprdelkami z ČR, to mozek nebere. V povolebním šrumu si zřejmě neuvědomil jakou příležitost propásl a kolik by ušetřil na mzdách. Jaderný dement Klvaňa, geo-odborník na všechno Romancov, Gabal, Joch. JUDr. Benda, rádkyně Němcová, jenž sedí v parlamentu přes dvacet let, by naivnímu Trumpovi poradili i za mzdu uklízeček. Ten vůl s titulem ze z Plzně naříká, že s platem 150 tisíc měsíčně strádá. Babča Němcová, povoláním učitelka v nějaké bezejmenné prdeli na Moravě, by také přilepšením o sedm tisíc měsíčně na stáří nepohrdla. Proto my senioři dostaneme přidáno nějaké dvě/tři stovky a basta. Podle šmejda Kalouska se máme jak prasata v žitě.

Neví-li Donald kudy kam a tápe co s pokulhávající ekonomikou, měl by svůj tým posílit o českého prognostika a nyní experta na volné noze, ex-prezidenta. Guru všechno věděl a nyní před bránou spalovny hýří nápady, co jako by státnici měli dělat. Neviditelná ruka trhu, která vše vyřeší, špinavé peníze nesmrdí, církevní restituce a amnestie ekonomických zločinců, to jsou atributy Klausovi transformace.

cochtan-trump3Vávlav Klaus

Dluh Č.R. je asi dva biliony Kč. US je zadlužena desetkrát více, navíc v dolarech což činí v přepočtu cca 400 bilionů Kč. Při porovnání obyvatel USA (330. milionů +/- 15 milionů ilegálů) s 10 miliony v ČR to naznačuje, že se máme dobře. Dluh každého občana ČR je přibližně 200 tisíc, což je prkotina proti 1.200 tisícům Kč každého Američana (1,2 milionu). US je zaslíbená země. Když utáhneme opasky, US a Západ doženeme, což se Klausovi během jeho vládních postů a prezidentování, coby výjimečnému jedinci, v mezích zákona podařilo. Nám ostatním zůstali oči pro pláč, protože opasky máme utaženy už na poslední dírce. Zatímco preláti, služebníci boží, nic neutahují a nosí šle, protože jejich přežraná břicha opasky nesnáší a nějaká ta růžová, ministrantská prdýlka se k dosažení božského klidu najde.

Fašistickému papeži z Argentiny, Františkovi, došlo, že s tím přiblblým celibátem by se v 21. století mělo něco udělat. A jak tvrdí ateisté, „katolická církev“ je chorobně postižena odporem k sexu, i když řada černoprdelníků z nejvyšších míst pedofilii a paderastii praktikují.

cochtan-trump4Austrálský kardinál Pell

Pravá ruka Papase kardinál Pell je obviněn z násobné pedofilie v Austrálií. Uvidíme. Bude za trest standardně přesunut do nějaké odlehlé diecéze v „tichomoří“ a nebo mu konečně někdo uřízne koule. Pochopitelně bude uklizen do ústraní a nějaký mladý kuchař jeho chmurné myšlenky občas rozptýlí.

Řada autorů článků zveřejňovaných občas na portálu nwoo nejsou profíci. Za své články nepožadují honoráře. Čtenářům se omlouvají za pozdní reakce na každodenní události, jež si ověřují z nezávislých zdrojů. Presstitutky a whore-daktory v ČT a rozhlase etika netrápí a krmí vás zvratky korporátních „Sio-medií“ CNN, NBC, ABC, BBC. Jména jejich vlastníků jsou dost výmluvná. Většina z nich je zakončena půvabným „– stain“. V ČR se se jmény moc nepářou a příjmení Dvorský, Pehe, Slánský, Vetchý, Lužný, Kopecký, Eben, jak to popsal v knize „Tabu v sociálních vědách“ autor Bakalář zevšedněla. Přesto někteří z nich náklonnost k historickému žlutému platidlu nedokázali potlačit a ta jména v překladu jako „Zlatý plamen“, Zlatuška nikoho nepřekvapí a je jasno.

Jako obvykle, akutní válečný konflikt se Severní Koreou a eskalace III. WW evaporoval jako pára nad odstaveným papiňákem, i když u nich v USA se to vaří. Blbeček s typickým jižním přízvukem Lyndsey Graham by neotálel a natvrdo použil jaderné zbraně. US je skutečně výjimečný národ. Více než 60% dotázaných v ad hoc pouličním průzkumu s použitím atomové bomby v Koreji souhlasilo, přitom šest z deseti dotázaných nebylo schopno Severní Koreu najít nejen na mapě, ale ani na glóbu protože globus nikdy neviděli.

cochtan-trump5Lyndsey Graham

Zdá se, že propagovaná inkluze školství (ex-ministryně Valachové) tam funguje delší dobu. Degradaci amerického vzdělání nám až na výjimky demonstrovali úžasní US sportovci a vesměs univerzitní studenti ve svých odpovědích po získání zlaté medaile MS v lehké atletice v Londýně. Slovní zásoba a dikce anglického jazyka na úrovni čtvrté obecné. Momentálně se kulturně obohacují likvidací a ničením pomníků zakládajících otců-prezidentů Washingtona, Jeffersona, Lincolna, jižanských generálů, jenž vlastnili stovky černých otroků dovezených z Afriky.

Pohádka „Jih proti Severu“ se řadí mezi největší historické podvody. Musí se od nás Čehůnů, Moravanů a Slovanů obecně ještě hodně učit. Doufejme že přijde čas a nesmyslný název „Letiště Václava Havla“ a přiblblé lavičky odstraníme během hodin. Trump má prozatím šach. Putinova „Velká rošáda“ bude následovat a jestřábům v USA strachy povolí svěrače. S podporou Číny, Íránu, Turecka a Sýrie partii vyhraje a změní současnou, tragikomickou tvář světa.

Zdroj: NWOO

Poznámka Admina: Jen pro zajímavost pár řádků k osobě Johna Mc Caina a toho na té fotce s US vlajkou – senátora Lindsey Grahama. Je to z článku na americkém webu (kam občas chodím) Veterans Today.

Dokonce i mnoha medailami zdobený senátor John McCain jenž měl bojových zkušeností celkem 14 minut ve vzduchu nad nepřátelským územím ve Vietnamu, než byl sestřelen. Poté McCain udělal během svého uvěznění 32 protiamerických rozhlasových vysílání pro severní vietnamce a pomohl Vietnamcům v letecké obraně a dodával jim, podle armádní zpravodajky Colonel Earl Hopper Sr. a Marine Sgt. Major John Holland, potřebné informace o výzbroji, technice a technologii letadel používaných USA.

Je to McCain, který se opakovaně setkal s Tureckem podporovanými povstalci a vůdci ISIS, těsně před posledními sarinovými útoky.

Zástupce McCaina je senátor Lindsey Graham z Jižní Karolíny, plukovník národní gardy v Jižní Karolíně, povýšen do této pozice bez aktivní služby nad bojovými piloty, kteří na to čekali roky. Graham, dlouhý podezřelý homosexuál, podle slov pilotů s kterými jsme mluvili, používá svou hodnost a postavení především pro sexuální styky s nižšími šaržemi.

Zmínil jsem McCaina a Grahama, protože tohle je vojenské vedení kongresu, to jsou odborníci ve válce, kteří vybírají zbraně, vybírají nepřítele, tito jsou „velcí muži“ Ameriky 20. a 21. století. Co říkáte?