Co nás čeká po volbách?

Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Autor: VK

Imunitní a mandátový výbor poslanecké sněmovny doporučil poslancům, aby vydali Andreje Babiše policejnímu stíhání. Měsíc a půl před volbami. Celá mediální mašinérie zpravodajského mainstreamu v ČR rotuje fotky Andreje Babiše na titulních stránkách tiskovin a webů s takovou intenzitou, že by takovou kampaň nezaplatil ani Babiš, kdyby to měl platit ze svého.Přitom celé toto divadlo je natolik průzračné, že i tomu nejjednoduššímu voliči ANO musí dojít, že to celé byla připraveno a načasováno na objednávku establishmentu tak, aby to Babiše poškodilo právě v posledních týdnech před volbami. Celá kauza s Čapím hnízdem má přitom vadný pouze morální profil, ne zákonný, protože Babiš a ani nikdo jiný okolo něho zákon neporušili.

volby2Babišova vláda může mít podobné složení.

Pouze nestydatě a drze využili metody, které dnes a denně používají protřelí podnikatelé, kteří účelově odkloní majetek před manželkou těsně před rozvodem, nebo převedou firmu do držení někoho jiného a po čase si držení vezmou zpátky. Pokud chcete dotaci, oddělíte od firmy jednu divizi, uděláte z ní samostatnou účetní jednotku, podle zákona, zažádáte o dotaci, čerpáte na malou firmu, splníte 5-letou lhůtu udržitelnosti a poté firmu převedete zpátky pod původní matku. Dělají to stovky firem v ČR, je to letitá praxe, která je na zvracení, každý o ní musí vědět, např. ve stavebním průmyslu ve veřejných projektech. Dotace se vytáhne pro malé a střední firmy, stavební gigant založí eseročku, nastrčí tam 15 svých zaměstnanců a dotace je v kapse. Kdybych to před lety neviděl v Praze při zadávacím řízení na vlastní oči, tak bych tomu také nevěřil.

Dotace z EU jsou zdrojem mohutné korupce

Morální rovina takového jednání je špatná. Ale viníkem není podnikatelský subjekt, který se snaží uživit a dosáhnout profit. Na vině je Evropská unie a stupidní evropské dotace, od financování idiotských rozhleden a cyklostezek podél silnic, kde jezdí kamiony a cyklisté vdechují rakovinu, až po neuvěřitelně vykutálené kotlíkové dotace, se kterými se dokonce na českých úřadech kšeftuje. Kdo chce dostat dotaci na kotel, musí úředníkovi posunout obálku s 5.000 korunami, aby se na něho v pořadí dostalo. Nechci dotaci zadarmo! Lidé si vezmou spacáky a židličky, stoupnou si den předem před úřad a když se úřad otevře, lidé se dozví, že kotlíkové dotace už nejsou, prostě došly a byly rozděleny. Evropská kontrolní agentura OLAF podobné praktiky registruje pouze v Rumunsku. To je dobrá společnost, ne? Dotace jsou nástrojem pro budování korupčního prostředí v neomarxistické Evropě. Bez dotací by nebyla žádná Čapí hnízda, žádné střelené rozhledny do nikam, žádné předražené cyklostezky, za které by se dalo pořídit několik kilometrů dálnice.

volby3Jaroslav Faltýnek, původně ředitel Agrofertu.

Jenže tyto útoky proti Babišovi mají jednoho společného jmenovatele. Jsou to česká mainstreamová média napojená na americkou moc v ČR. Když se podíváte, kdo nejvíce proti Babišovi útočí, najdete všude staré známe firmy. Zdeněk Bakala a jeho vydavatelství Economia. Bakala má důvod zničit Babiše, protože ex-uhlobaron je namočený v monstr-kauze OKD, společně s Bohouškem Sobotků a jeho lumpenpartou ČSSD. Andrej Babiš totiž prohlašuje, že pokud vyhraje volby, zasadí se o vyšetření největší “rozkrádačky” po roce 1989, privatizaci OKD. A z toho se orosí čelo nejen Sobotkovi a Bakalovi, ale i mnoha další lidem, kteří se na kauze OKD jaksi ekonomicky svezli. Co na tom, že ČSSD dluží rodině po právníkovi Altnerovi přes 300 milionů, to se pokryje na exekutorské komoře, jenom se nesmí Babiš dostat k moci. Vytáhneme na něho nahrávky a bude!

Proti Babišovi stojí kavárníci, které si vodí americká mocenská centrála v Praze

Další skupinou, která nemůže Babišovi přijít na jméno, je skupina okolo pohrobků Václava Havla a jeho knihovny, kterou zafinancoval právě zmíněný Zdeněk Bakala. Pražská kavárenská společnost bojuje proti Babišovi hned z několika serverů fiat-alternativy. Sabina Slonková a její Neovlivni.cz, Dalibor Balšínek a jeho Echo24.cz a Pavel Šafr a jeho Svobodné Fórum. Tato trojice bojuje proti Babišovi snad nejsilněji ze všech, ale důvodem jejich boje není Babiš a jeho podivně nabyté miliardy z počátků podnikání, ale Babišovo spojenectví s Milošem Zemanem. Pokud bude vládu sestavovat Babiš, vytvoří s Milošem Zeman mocenský tandem v ČR, který bude disponovat obrovskou mocí z ulice. Jak Miloš Zeman, tak i Andrej Babiš oslovují společné voličské spektrum, které se vzájemně doplňuje. A Miloš Zeman, to je kůň euroasisjkých globalistů. A tím se dostáváme ke třetí skupině nepřátel Andreje Babiše.

volby4Projekt “Trojmoří”.

Americké velvyslanectví je centrem moci amerických neoconů a amerického kongresu v Praze. Poté, co byl Donald Trump efektivně odstaven od zahraniční politiky a od svých věrných poradců, mají americké ambasády po světě de facto roli prodloužené ruky amerického kongresu. A cílem neoconů je zopakovat v ČR stejný proces jako v Polsku, kde se k moci dostala protibruselská a silně pro-americká strana Právo a spravedlnost. Američané chtějí ovládat Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Tím se má vytvořit blok a nárazníkové blokační pásmo mezi Německem a Ruskem, potažmo mezi EU a Pekingem. Američané již dnes ovládají kromě Polska i celé Pobaltí, Maďarsko poskytuje Američanům zázemí pro jejich vojska, jakkoliv je Viktor Orbán proti Bruselu kritický, o to více má dobré vztahu s Washingtonem. Právě proto Brusel v poslední době tak obrovsky ovlivňuje slovenskou politiku a Roberta Fica, protože Brusel chce Američanům tento blokační plán překazit. Poláci celý projekt nazývají jako Trojmoří a vzhledem k tomu, že Američané ovládají politické procesy v mnoha zemích bývalé Jugoslávie, tak tento projekt bloku mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem by se teoreticky mohl povést.

Buď s ďáblem nebo s čertem? Občane, vyber si!

Česká republika v tomto plánu je přitom klíčová, protože Praha je centrem Světového židovstva a pokud by Praha spadla pod vliv východu a globalistů z Dálného Východu, narušilo by to vojenské operační plány Pentagonu. Jelikož Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou koně globalistů, kteří půjdou na ruku vizím euroasijského souručenství na ose Berlín – Moskva – Teherán – Peking, americké velvyslanectví, Karel Janeček, vrchní státní zastupitelství, policejní plukovníci, TOP09, ODS, KDU-ČSL a z donucení i ČSSD půjdou na ruku americké moci. A pokud si vezmete do ruky dnešní výrok Pavla Bělobrádka, že Lidovci nepůjdou do koalice s někým kdo je trestně stíhaný [1], tak to znamená už dopředu signál, že ANO bude muset sestavovat vládu bez Babiše, což je nereálné, anebo ANO skončí bez koaličního partnera a ve sněmovně sestaví vládu obrovský slepenec 5, 6, nebo 7 stran společně, proti Babišovi. Všechno záleží na tom, jestli se do parlamentu dostanou Piráti a SPD, protože jak se očekává, ANO zvítězí ve volbách, ale bude potřebovat minimálně jednoho ochotného koaličního partnera.

volby5Budoucí koalice ČSSD a TOP09? Proti Babišovi? Bez problému. A kdo se k nim přidá?

Lidovcům nejde věřit ani pozdrav, je docela možné, že po volbách zjistí, že při vládnutí ve dvojkoalici s Babišem prosadí více ze svého programu, než ve vládě v duhové koalici X stran, široce rozkročených od levicové ČSSD, až po rádoby pravicový utlras dorost TOP09. Velký a obří otazník bude představovat Okamurova SPD. Nedovedu si představit to dilema, jaké bude muset řešit. Reálně se totiž v rámci mocenského tenzoru rýsují po volbách dvě cesty. Buď současná kauza s Čapím hnízdem neuškodí a dokonce mu přidá hlasy, takže Babiš bude z pozice mocného vítěze hledat někoho, kdo si bude chtít čuchnout k moci, a takových bude nakonec více než dost, anebo kauza sjednotí parlamentní strany proti Babišovi a s heslem “Všichni proti Andrejovi!” vytvoří duhovou spektrální koalici mnoha stran. Neznámým parametrem jsou komunisté. Šli by do vlády s Babišem? Nebo by Babiše drželi u moci? Nepředpokládám, že by komunisté se připojili do koalice proti Babišovi, a to by mohl být právě ten bod zvratu.

Mocenský tenzor je narýsovaný, jak zareagují voliči?

Andrej Babiš by musel opravdu hodně ztratit, aby k vládnutí potřeboval více než jednoho koaličního partnera. Pokud by Andrej Babiš sestavil vládu, Česká republika by nastoupila k cestě do Nové Evropy. Andrej Babiš a jeho Agrofert jsou existenčně závislí na otevřeném volném trhu EU, rozpad EU nebo dělení EU na dvojrychlostní Evropu nemůže Babiš dopustit. Vítězství Babiše tak přiblíží ČR k přijetí EURa a k integraci do hlubších struktur EU. Pokud by ale Babiš byl odstaven a vládu by sestavovala duhová koalice pro-amerických zákulisních sil stejně, jako zorganizovali propad pro-evropských stran v Polsku v posledních volbách, tak by to znamenalo vítězství Pražské kavárny, Zdeňka Bakaly a fiat-alternativy. Bylo by to nastoupení cesty k amerikanizaci české zahraniční politiky, chladnější vztahy s EU, o to vřelejší s americkým Pentagonem a americkými neocony. Pavel Bělobrádek je na to připravován dlouhodobě, pravidelně si jezdil pětkrát za sebou do USA pro notičky během tohoto volebního období. Může teoreticky být ministrem zahraničí v duhové vládě. A to by byla katastrofa, protože pro notičky si nejezdí jenom do USA, ale i do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti. viz. videa zde.

volby6ČSSD, KDU-ČSL, TOP09… zelinář, veterinář, chemik. Občane, nohy na ramena!

Tímto článkem chci ukázat čtenářům, co je to “mocenský tenzor” v praktické politice. I když volíte tak, jak vám velí srdce a rozum, karty nakonec jsou rozdávány podle dvou nebo více dopředu nevyhnutelných variant, které všechny nejsou dobré, ani jedna z nich. Když vyhraje Babiš, bude to cesta do Nové Evropy, cesta ke kvótám a migraci, aby si ČR zachránila volný trh s EU, resp. Agrofert aby nečelil sankcím. To je tragická vize pro republiku. A co se stane, když Babiš nevyhraje?

Američané a jejich plán na likvidaci Babiše a Zemana jedním šmahem během pár měsíců

Porážka Andreje Babiše bude mít stejně děsivé důsledky jako jeho výhra. Když nevyhraje Babiš, tak vyhrají Američané, kteří zopakují v ČR skrze své marionety takové procesy jako v Polsku, odpor proti migraci, což je fajn, ale zároveň posílení protiruské hysterie, nasunutí amerických zbraní do ČR a řízení české zahraniční politiky americkými neocony skrze české loutky, které si budou do Washingtonu jezdit pro noty. A to také není dobré řešení. Takže jaké řešení by bylo dobré? Odejít z EU a z NATO, posílit národní teze, zlepšit vztahy s Ruskem, posílit ekonomické vazby na východ. Ale kdo kromě SPD tohle bude chtít ve sněmovně? Obávám se, že nikdo. Přistoupil by Babiš na referendum o vystoupení z NATO? Možná ANO, i když Stropnický na obraně ukazoval, že zobe Pentagonu z ruky více ochotně, než je zdrávo. Ale přistoupil by Babiš na referendum o EU, na kterém je jeho Agrofert závislý? Ne, ani náhodou.

Přesto je třeba jít a volit Tomia Okamuru, SPD a pokusit se o to, aby získali alespoň 15% a aby mohli prosazovat pro-národní teze silným hlasem. Dopředu však upozorňuji, že po volbách pochopíte, co je to mocenský tenzor, budete moci pozorovat přesuny moci různými vektory, ale výsledný mocenský tenzor se bohužel prakticky nezmění. Zvítězí pro-evropská a pro-alianční politika, ale úspěchem bude, pokud se podaří ukotvit zákon o obecném referendu. Na jeho základě bude možné potom i v budoucnu vyvolávat pokusy o referenda o vystoupení z EU a z NATO. Je to začátek cesty, ale očekávejte, že establishment půjde Tomiu Okamurovi po krku stejně, jako jdou po krku Donaldu Trumpovi v USA. Nic se ale nesmí vzdávat.

Zdroj textu a foto: AE News