Císařovy nové šaty: Nahý svetr se prodává za neuvěřitelné 2000 eur

Autor: Jan Běhůnek

Americká značka Calvin Klein na New York Fashion Week představila senzační podzimní kolekci s takzvanými „nahými svetry“. Svršek z průhledného nylonu stojí víc než 2000 dolarů a všechny kusy jsou již bohužel vyprodané.

Všechny svetry byly vyprodané během rekordně krátké doby, jak uvedl britský deník Daily Mail. Návštěvníci módní přehlídky byli celkem překvapení, když na molo vešel model v „nahém svetru“ bez spodního prádla. Zákazníci po Fashion Weeku museli nicméně nějakou dobu počkat, než se průhledný svetr objevil v on-line shopu. Nyní všichni koupěchtiví zákazníci čekají na další novinky. Je to sice podzimní kolekce a venku přituhuje, ale kluci a holky už se nějak zahřejí.

JandasvetrVyprodáno! Foto www.sense.com

Další v řadě by mohly přibýt třeba nahé trenýrky. Pro případ, že by takovéto „žhavé“ novinky chtěla značka Calvin Klein uvádět i na český trh, Šifra má pro skromný návrh. Aby dobře reprezentovaly všechny ty demokratické a evropské hodnoty a marketingově uspěly u své cílové skupiny, mohly by se jmenovat třeba Jandesvetry nebo Jandatrenky.

Zdroj: Šifra