Chudák Hunter Biden, špatné místo, špatný čas, špatný otec!

Autor: Henry Kamens, 06. 08. 2022

Co se děje kolem, to se děje, což může vysvětlovat Hunterovo úskalí, stejně jako Paulinino úskalí – protože i přes masivní cenzuru to Hunter Biden schytává na všechny způsoby. A to natolik, že mi ho začíná být „opravdu“ líto.

Příběh s laptopem, tanec na klíně nebo autoportréty „sjetý a nahý“ jsou už příliš všední, ani nestojí za to si je připomínat. Dokonce i ti, jež byli zarytými popírači, teď začínají věřit, že existuje skutečné spiknutí nebo „cluster-fuck“ (shluk-kurev) spiknutí spojených s Hunterem, které přesahují pochybné energetické konzultace na Ukrajině.

Názvy některých nejnovějších článků o osudu nebohého Huntera to nemohou vystihnout lépe – názvy jako „Rusko stupňuje svou divokou propagandistickou kampaň tvrzením, že Hunter Biden ‚tajně financuje laboratoře biologických zbraní na Ukrajině‘ a financuje výrobu ‚antraxu‚.

V současné atmosféře je cokoli, co Rusko řekne o Ukrajině, považováno za nesmysl, takže Hunter je možná rád, že je s těmito příběhy spojován, aby unikl skutečné kontrole. Přesto se na něj ale začíná toho moc valit a průmysl grilování prezidentské rodiny nevykazuje žádné známky toho, že by ho tato pandemie zpomalila.

Nejedná se o hromadu nesmyslů

Ukrajina pravděpodobně skutečně otevřela Pandořinu skříňku, a to ve více ohledech. Odhaluje některé nepohodlné pravdy, které lze řešit pouze tak, že je označíme za jakousi divokou ruskou propagandu.

Rusko tvrdí, že Hunter Biden financuje biolaboratoře na Ukrajině a že on a demokratický miliardář a podporovatel barevných revolucí George Soros financují výrobu antraxu. Jsou v dobré společnosti – stejným prstem se ukazuje na Centrum pro kontrolu nemocí a americkou Agenturu pro mezinárodní rozvoj, přičemž na realizaci tohoto programu se přímo podílí Nadace George Sorose.

To, co je známo, je odhalováno po částech, a to záměrně, jak potvrdil ruský mluvčí Dimitrij Peskov, který se dotkl strategie zveřejňování biolabů:

Pravda o tom se nyní zveřejňuje „odměřeně“, dokud Washingtonu nedojde, že Rusko ví o těchto biologických zbraních, které ohrožují celý svět, téměř vše.

Tyto věci jsou tak přitažené za vlasy, že jsou s největší pravděpodobností pravdivé, protože nikdo kompetentní by neměl tu drzost si je vymyslet. Tato obvinění jsou více než podpásovka, nejedná se o kouřící pistoli, ale o dýmovnici.

Popírání ze strany USA a jejich partnerů slouží jako dokonalé krytí, alespoň pro Američany. Odvádějí velkou pozornost od domácích problémů USA, utrácení bez zdanění, hyperinflace. Nezapomínejte, že se blíží volby v polovině volebního období a je třeba vhodně odvést pozornost Američanů od jejich skutečných starostí, takže ze všeho špatného za vlády demokratů obviňte Rusy.

Koneckonců, kdo teď mluví o tom, že viděl krabice přeplněné nevyzvednutých a nespočítaných poštovních hlasovacích lístků? Biden navzdory svému věku a mentálním schopnostem znovu kandiduje, a kdo o tom dnes vůbec mluví?

Kdo nyní ukazuje prstem?

Role biologických zbraní v americké vojenské doktríně přesahuje rámec toho, co se na první pohled zdá, jak bylo v průběhu let popsáno v tomto časopise. Ruská operace na Ukrajině zahrnuje více než jen snahu kompenzovat expanzi NATO a chránit obyvatelstvo Donbasu.

Je trochu pozdě říkat: „Neradi vám to říkáme, ale my jsme vám to říkali.“ A neříkají to jen Rusové. Zasvěcenci, jako je William Burns, současný ředitel CIA, předpověděli vše, co se nyní odehrává, i to, že expanze NATO je nejjasnější ze všech červených linií.

Otázka biologických zbraní by měla být pro lidstvo červenou linií, a proto existuje Smlouva o prevenci biologických zbraní z roku 1972. Ta zakazuje výzkum a vývoj v oblasti biologických zbraní, pokud jej nezadáte a neprovádíte na cizím dvorku pod záminkou civilního výzkumu pro zdraví a blaho veřejnosti a zvířat.

To, co se nyní děje v souvislosti s nároky a protinároky ohledně biologických zbraní a tajných programů, je hlubší než řeka Dněpr, která rozděluje Ukrajinu na části, jež se mohou stát Východem a Západem, a rozdělení mezi NATO a Ruskou federací. Andrew Bacevich, zakladatel protiválečné nevládní organizace The Quincy Institute for Responsible Statecraft, (Quincyho institut pro odpovědnou státnost), informoval o tom, jak Ukrajina platí cenu za to, že USA „bezohledně“ prosazují rozšířování NATO.

V těchto názorech není osamocen. Vezměme si například Johna Mearsheimera, politologa z Chicagské univerzity, který v průběhu let mnohokrát rozvedl pozadí toho, proč je za ukrajinskou krizi zásadně odpovědný Západ. Je skálopevně přesvědčen, že Rusko bylo vyprovokováno rychlým a „bezohledným“ rozšiřením NATO.

Ďáblův advokát: “ Schovávat a zapírat „

Ale abychom si zahráli na ďáblova advokáta, když se to všechno vezme kolem a kolem, skutečnou „červenou linií“ byly programy biologických zbraní a veškeré snahy je skrývat a popírat, jako by Rusko a další zpravodajské služby již dávno nevěděly, co se děje, a jaká hra existuje mezi civilními výzkumníky, projekty a partnerstvími, která má zakrýt to, co už je venku.

Je příliš zjednodušující tvrdit, jak se o to snaží kolektivní Západ, že „Vladimir Putin válku začal a je zodpovědný za to, jak je vedena“. Právě proto to říkají – všechny ostatní důvody by vyžadovaly příliš mnoho úvah, zkoumání a opatření nad kluzkým svahem externalit programů snižování biologických hrozeb.

Západ by skutečně musel ospravedlnit výzkum na veřejnosti a na zvířatech, zisk z funkce výzkumu a Frankensteinovy brouky, a to nejen viry a bakterie (brouky, které chytíte), ale i skutečný hmyz a klíšťata, dokonce i netopýry, kteří mohou přenášet nemoci a mohou způsobit spoušť na zemědělských plodinách a lidské populaci.

Rusko má více než podezření, že biologické výzkumné laboratoře financované Pentagonem v cizích zemích, včetně těch na Ukrajině, představují vážnou hrozbu pro svět, protože se v nich vyvíjejí velmi nebezpečné patogeny, řekl ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru pro RT.

Washington zřejmě nechtěl riskovat vystavení vlastních lidí patogenní hrozbě, naznačil. „Američané se před několika lety rozhodli, že je příliš nebezpečné provádět [takový výzkum] na vlastní půdě. Takže všechny tyto hrozivé a nebezpečné aktivity přesunuli do jiných zemí,“ tvrdil Lavrov.

Lhář, podvodník a kalhoty v ohni!

Rusové vědí, Číňané vědí a stále více světa se dozvídá, co se ve skutečnosti děje – nevěří na neustálé popírání, i když je dnes tak „politicky korektní“ a probuzené nenávidět Rusy a předstírat, že západní vlády vědí, co je pro nás nejlepší.

Je ironií osudu, že právě Hunter Biden je nyní v centru geopolitické bomby, či spíše kazetové bomby. Vzhledem k jeho trestnímu rejstříku mu nelze věřit ani v případě, že se bude pohybovat v blízkosti drog, ani v případě, že bude bránit svou zemi, protože byl tak často sjetý, že ho vykopli z amerického námořnictva.

Škoda, že jeho otec nebyl John McCain, protože pak by se mohl stát klidně i prezidentem. Samozřejmě se můžete podívat do Washington Post, novin s nejvyššími novinářskými standardy, a já se snažím, abych se nesmál.

The Post rychle odmítá tvrzení, že „investiční fond Rosemont Seneca Huntera Bidena financoval vojenský biologický program Pentagonu na Ukrajině, řekl Igor Kirillov, šéf sil radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil“.

Samozřejmě, pokud můžeme věřit Postu, Bidenova investiční společnost neměla žádné vztahy s Ukrajinou a žádné schéma nesouviselo s nějakými laboratořemi financovanými USA na Ukrajině. Místo toho investoři sázeli na zcela nový nápad – prodej pojištění na ochranu podniků před globální pandemií.

Moje otázka zní: bude touto pandemií pandemie, která bude speciálně navržena, jako gain of function, (zisk z funkce), jako jedno z těch ostatních všedních zdravotnických zařízení na Ukrajině, v Gruzii nebo na nějakém jiném místě na světě, jež většina Američanů nemůže najít na mapě – nebo by měla chuť vůbec hledat?

Příliš mnoho teček

Podle důvěrného memoranda o dohodě většina práce Bidenovy společnosti probíhala v afrických zemích. Pokud jde o Ukrajinu, zmiňuje se v ní pouze to, že společnost měla v zemi kancelář, která bude „realizovat na Ukrajině výzkumný projekt zaměřený na pochopení hrozby tularemie [králičího moru] a antraxu“ a „vyvíjet a realizovat osvětovou kampaň s cílem zmírnit hrozbu afrického moru prasat„.

Je dobré vědět, že se Biden věnuje i oblasti prevence nemocí, neboť jeho kariéra v oblasti investic do energetiky a poradenství s vysokou hodnotou byla krátká a zanechala mrak pochybností o jeho skutečných motivacích, když byla spojena s úkolem jeho otce za Obamy, být styčným důstojníkem na Ukrajině.

Budeme prostě muset věřit ověřovatelům faktů, protože ti to vědí nejlépe. Pokud řeknou, že je to nepravda, můžeme se rychle přesvědčit, že na těchto tvrzeních je mnoho pravdy – koneckonců není třeba velké představivosti, abychom pochopili, kdo tyto údajné fact checkery volí nebo jmenuje, kdo jsou a kdo vůbec smí jejich zjištění zpochybňovat?

Huntere, nyní máš svůj životopis v dobré kondici, počínaje Barmou a množstvím PR, které jsi získal, a většina z nich byla zdarma, a nyní je možná nejvyšší čas navázat tam, kde tvůj otec skončil ve Washingtonu, protože Washington zajisté potřebuje člověka s takovým renomé a rodinnou tradicí.

Škoda jen, že se nic z toho neděje za republikánské administrativy, protože by dehet a peří létaly všemi směry a otec i syn by byli vyvezeni z města na trakaři, stejně jako vlajkové noviny, které mají v tom utajování úplně stejnou vinu jako marnotratný syn, otec a jeho zkorumpovaní přisluhovači.

*****

Henry Kamens, je publicistou, odborníkem na Střední Asii a Kavkaz, exkluzivně pro internetový časopis „New Eastern Outlook“.

Originál článku a úvodního obrázku: New Eastern Outlook
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2