Chtějí povinné kvóty. Europarlament schválil zřízení fondu pro azyl a migrace – Video titulky

Vložil: Admin

Evropský parlament schválil vytvoření Fondu pro azyl a migraci, což znamená povinnou účast v programu tohoto fondu pro všechny členské státy EU.

Fond přitom bude disponovat značnými finančními prostředky, a to v hodnotě větší než 10 miliard eur. Sulík uvádí, že to bude možné proto, že do daného Fondu budou muset přispět všechny členské státy EU.

Ve videu vše objasňuje slovenský EU poslanec Sulík. Podívejte se na jeho slova. Vše, co Evropská Komise a EU parlament schvaluje je svinstvo první třídy. Ti dobytkové opravdu chtějí zaplavit Evropu africkými migrantmi a zničit jednotlivé národy.

Zpráva o návrhu rozhodnutí Evropského parlamentu a Rady ohledně zřízení Fondu pro azyl a migraci vypovídá o tom, že by měl fond podporovat účinné řízení migračního toku. A to podle všeho prostřednictvím podpory společných opatření ohledně přijímání osob, které potřebují mezinárodní ochranu, prostřednictvím přesídlení a přesunu žadatelů o mezinárodní ochranu či osob, kterým byla poskytnuta mezinárodní ochrana mezi členskými státy, stejně jako prostřednictvím podpory integrační strategie a účinnější politiky v oblasti legální migrace.

Jestli vlády států V4, (Polsko, Česko, Slovensko a Maďarsko eventuálně s Rakouskem), nezačnou opravdu aktivně bojovat proti tomuto svinstvu, dopadneme jak Frantíci, nebo Němci s jejich NO-GO zónami, kam se bude bát přijet i Policie.