Jsme na cestě k totalitě – plus videa

Autor: Admin

Dnes po 17 měsících od vyhlášení fake pandemie, si již mnoho lidi uvědomuje, že s tou naši demokracii je něco v nepořádku. Mnoho z nich tu situaci vnímá, ale všechna ta drastická opatření omlouvají, jako nutná pro ochranu zdraví všech občaů. Nevidí, nebo nechtějí vidět realitu, že všechna ta opatření něměly a nemají s ochranou zdraví vůbec nic společného. Za celých těch dlouhých 17 měsíců, neviděli všechny ty „plakáty„, jak šly krok za krokem a na všech bylo napsáno:

Toto je cessta k totalitě!

Nechci vám teď znovu popisovat všechny ty signály. Lidi jako já, o tom píšeme již 17 měsíců. Každý, kdo ví něco o historii totalitarismu, o tom, jak se postupně proměňuje společnost v obludný zrcadlový obraz sebe samotné, od začátku musel vědět, co je to „Nový Normál“ a my jsme o tom nahlas křičeli. Jen nám nikdo nechtěl rozumět a byli jsme onálepkování tituly konspirátorů a dezinformátorů.

Sledovali jsme, jak jejich „Nový normál“ postupně mění naši společnost v paranoidní, autoritářskou dystopii, kde se lidé nyní musí prokazovat „dokumenty„, aby mohli jít do kina, nebo si dát pivo nebo kafé a veřejně projevovat svou ideologickou konformitu, aby mohli vstoupit do supermarketu a nakoupit potraviny.

 

Chci jen poukázat na to, kde se právě nacházíme a jak jsme se sem dostali. Jen kvůli tomu, aby lidé, kteří vám později řeknou, že „neměli tušení, kam ty vlaky jedou„, pochopili, proč jim už nevěříme a proč je považujeme za zbabělce a kolaboranty, nebo ještě něco horšího.

Ano, je to tvrdé, ale tohle není hra. Není to rozdíl v názorech. Globálně-kapitalistický vládnoucí establishment zavádí novou, otevřenější totalitní strukturu společnosti a způsob vládnutí. Ruší naše ústavní a lidská práva, převádí moc ze suverénních vlád a demokratických institucí na nezodpovědné globální subjekty, které nejsou loajální k žádnému národu ani jeho obyvatelům.

Není to žádná televizní hra, ani matrix. Je to tvrdá realita…… a děje se to právě teď.

V Austrálii byla nasazena armáda, aby si vynutila naprosté dodržování vládních nařízení… výluky, povinné rituály veřejné poslušnosti atd. Jinými slovy, jedná se de facto o stanné právo. To je další klasický znak totalitních systémů. Očkovací mašinérie je neúprosná a otřesná. Na internetu koluje nové neuvěřitelné video, kde, (nemám ověřeno, zda nejde o hoax) moderátor a majitel soukromé TV, Stew Peter podává informaci o očkování mladých dětí jenž jsou bez doprovodu rodičů shromážďovány na stadion a hromadně očkovány, za dozoru policie. Tohle snad s dětmi nedělali ani nacisté v koncentračních táborech.

Ve Francii majitelům restaurací a dalších podniků, kteří obsluhují „neočkované“, hrozí vězení, stejně jako samozřejmě i těm „neočkovaným“. K obětnímu beránkovi, démonizaci a segregaci „neočkovaných“ dochází v zemích po celém světě. Francie je jen extrémním příkladem. Obětní beránek, dehumanizace a segregace menšin – zejména politických odpůrců režimu – je dalším klasickým znakem totalitních systémů.

Ve Velké Británii, Itálii, Řecku u nás a mnoha dalších zemích po celém světě je tento pseudomedicínský systém sociální segregace rovněž zaváděn s cílem rozdělit společnost na „Hodní lidi“ (tj. vyhovující) a „Špatní“ (tj. nevyhovující). „Hodní lidé“ dostávají od úřadů a korporátních médií povolení a jsou povzbuzováni k tomu, aby rozpoutali svůj hněv na „neočkovaných“, aby požadovali naši segregaci v internačních táborech. I to je jednoznačně charakteristickým znakem totalitních systémů.

Německo oficiálně zakázalo demonstrace proti oficiální ideologii „Nového normálu„. Jiná veřejná shromáždění, jako byla před týdnem demonstrace na Christopher Street Day, jsou stále povolena. Postavení politické opozice mimo zákon je klasickým znakem totalitních systémů. Je to také klasický tah německých úřadů, který jim poskytne záminku, aby mohly zítra na demonstranty vypustit novonormalizační komanda.

Den za dnem se v celém světě prosazuje tvrdší cenzura.

Už znovu vznikla zakázaná slova, zakázané názory, zakázané obrázky a novodobá inkvizice. Už znovu se udavačství adoruje – minimálně v některých zemích. Některé vlády dokonce přímo sociální sítě vyzývají, aby zakázané názory monitorovaly a mazaly. Nenajdete jednu jedinou sociální síť, kde by nebyly okamžitě smazány jakékoliv příspěvky, články, fotografie, které jsou v rozporu s oficiální agendou WHO. Na oficiálních webech, v mainstreamu, tvrdá autocenzúra, o TV nepíší, protože TV mám vypnutou již 15 let.

Slovenský europoslanec Michal Šimečka, navrhl Evropskému parlamentu zřízení ideologické policie a návrh byl většinou poslanců schválen. To znamená, že každý rok budou probíhat hodnocení všech členských států EU, zda dodržují hodnoty a jsou „právním státem“. Podle návrhu bude náprava vynucována, budou nařizovány změny zákonů a institucí a pokud nebudou v určeném termínu provedeny nastoupí sankce ve formě odebrání hlasovacího práva premiérovi takovému státu a odebrání dotací. Tomu se v eurořeči říká „rozpočtová podmíněnost“. Návrh podpořilo 521 poslanců Evropského parlamentu, 152 bylo proti a 21 se zdrželo. Z poslanců ČR návrh podpořili všichni poslanci za Lidovce, TOP09, Starosty, Piráty a ANO, proti byli poslanci ODS a SPD, Kateřina Konečná z KSČM se zdržela. Takže po prosazování cenzury teď bude ustavena ideopolicie. Z Evropské unie se šíří totalita pod rouškou boje za demokracii a lidská práva. O povaze režimu vypovídá více to, že podobné opatření bylo před tím absolutně nemyslitelné.

Co znamená cenzura v dnešní společnosti a kam se ubíráme, pokud necháme naše vlády si dělat, co chtějí? Podívejte se na video níže:

 

U nás je zatím „klid před bouří“. Volby jsou za pár dnů, takže je jasné, že žádná politická strana, bez ohledu na koaliční, nebo opoziční statut, si nedovolí neúměrné zvyšování napětí. Ale věřte tomu, že to co nás čeká, zhruba za měsíc po volbách, přes ujišťování premiéra nebude nic hezkého.

Celá řada lidi se dnes podivuje nad tím, co se to děje. Nabízí se tedy logická otázka, kdy došlo ke změně režimu? Jak se to mohlo stát, že jsme dnes v systému, kdy všechny naše svobody, nám najednou zmizely? Neviděli jsme žádnou revoluci, převrat ani jinou viditelnou událost. Ne, o žádné svobody jsme najednou nepřišli. Žádná revoluce se nekonala a do stavu v kterém jsme teď, jsme se rozhodně nedostali přes noc. Níže jen několik neklamných znaků na cestě k totalitě, na které jsem upozorňoval v posledních 17 měsících.

A teď jsme tam, kam jsme celou dobu směřovali a jasně a neomylně směřujeme… přímo do Blížící se bouře, nebo možná do globální občanské války. Tohle není konec cesty k totalitě, ale myslím, že jsme na jejím začátku. Zdá se, že se věci brzy zvrtnou. Velmi ošklivě. Extrémně ošklivě. Naštěstí ti z nás, kteří bojují za zachování svých práv a alespoň základní podoby demokracie, jsme v přesile a ještě jsme neřekli poslední slovo… a jsou nás miliony a jsme vzhůru.

Čas, kdy se lidi měli „probudit„, skončil. V tuto chvíli se buď připojíte k boji za zachování zbytků našich práv a suverenity, nebo se vzdáte „Novému normálu„, globálně-kapitalistické totalitě. Je mi úplně jedno, čemu věříte ohledně viru, jeho zmutovaných variant nebo experimentálních „vakcín“. Tohle není abstraktní spor o „vědu“. Toto je boj… politický, ideologický boj. Na jedné straně je demokracie, na druhé totalita. Vyberte si stranu a žijte s ní.

Vyberte si stranu, pokud jste tak ještě neučinili. Ale než to uděláte, podívejte se do historie totalitních systémů, které z nějakého důvodu nikdy nefungovaly ve prospěch totalitářů, alespoň ne v dlouhodobém horizontu. Nejsem profesionální filozof nebo tak něco, ale mám podezření, že by to mohlo mít něco společného s neuhasitelnou touhou některých lidí po svobodě a s naší ochotou za ni bojovat, někdy až na smrt.

Takže zcela vážně, vyber si nějakou stranu… hned teď… nebo bude vybrána za tebe.

****

Poznámka: Kopírujte tento článek, upozorněte na něj své přátelé a známé, uvědomte si, že čas nečeká a spěchá. Buďtě ujištění, že po volbách, zejména kvůli běžnému chřipkovému období, přijdou další a další restrikce, protože chřipka nebude existovat, ale nové a další mutace Covidu ano.

České titulky ve videích: Otevři svou mysl