Budeme žrát červy a mrznout ve tmě?

Autor: Declan Hayes

Odhodlání NATO nechat nás mrznout ve tmě a živit se hmyzími lektvary z Pekelné kuchyně Billa Gatese si zaslouží naši naléhavou pozornost. Proč se němečtí měšťané omezují na shánění dřeva v lesích a sundávání prken z laviček v parcích? Proč Poláci, kteří žijí v zemi s obrovskými zásobami uhlí, platí za uhlí vyděračské ceny, když ho náhodou seženou? A co rusofobní Irsko, které nemá žádné nouzové zásoby ropy a které je závislé na dodávkách elektřiny z Británie, jež je stejně tak závislá na Norsku, které Británii varovalo, že je už nemůže podporovat? To budeme všichni mrznout ve tmě?

Proč nám Bill Gates, který je největším vlastníkem americké půdy, říká, abychom jedli syntetické potraviny? Co to má znamenat, že naši tradiční stravu nahradíme šváby, kobylkami a dalšími potravinami, které jsou přizpůsobeny spíše chuťovým buňkám myší než lidem? Proč Irsko vybíjí své národní stádo a nahání své lidi do svých měst, kde jim americké nadnárodní společnosti diktují přemrštěné nájmy, které musí platit, aby tam mohli žít?

Abychom se na to všechno podívali z patřičného nadhledu, musíme se rozhlédnout kolem sebe a podívat se zpět do vlastní historie, než nám naše zbývající analytické schopnosti znemožní neúspěšná gramotnost, kterou vyvolávají politiky našich vlád. Jakkoli rádi čteme díla Charlese Dickense, Marka Twaina a podobných fanatiků, naše schopnost číst a chápat je pouze historickou odchylkou, kterou si vyžádala potřeba loupeživých baronů devatenáctého století, aby jejich Uriah Heeps hráli s knihami. Bez takové poptávky by naše ženy stále žily jako Wrens z Curraghu, (Sýkorky z Curraghu), ony desetitisíce irských katoliček, které byly nuceny živit se jako prostitutky za drobné v živých plotech kolem základen britské armády a jejich anglikánských kultistů, zatímco my jsme se stěhovali na dublinský Mud Island, který byl tak zoufalým doupětem zkaženosti, že inspiroval Brama Stokera i Sheridana Le Fanu k napsání hororových příběhů o upírech požírajících maso, zlodějích těl a podobně.

Podobně tomu bylo i ve Spojených státech, kde se na konci Velké války odehrál karneval reakcí, když loupeživí baroni a jejich mafiánští vymahači rozbíjeli lebky, jen aby snížili mzdy. Po skončení druhé světové války se sice tento vzorec změnil, ale jen proto, aby se udržela Rudá armáda na uzdě a aby Spojené státy, které na této válce nesmírně vydělaly, mohly nadále hrabat nebývalé zisky.

To bylo tehdy a je to i nyní, kdy veřejnosti Světové ekonomické fórum předložilo své revidované plány, jak se vypořádat s dnešní vyvíjející se ekonomickou situací. A právě tento plán, podporovaný svaly NATO, vysvětluje tuto nově vznikající zálibu v pojídání hmyzu a zbytků od Billa Gatese, v čemž byly Filipíny se svým pagpagovým jídlem průkopníkem, zatímco byly pod stejným americkým jhem, které nás nyní všechny ohrožuje.

Podívejte se na farmáře z Nizozemska, Belgie a Německa, jejichž výkřik je „Žádní farmáři – žádné jídlo!“ Tito farmáři a všichni jim podobní byli přivedeni na zahradní stezku NATO a museli hodně investovat do strojů, aby byli efektivní (a zadluženi až po uši). Ale protože NATO, Tesco a Walmart prohlásily tento model za zbytečný, jsou v háji.

Tito farmáři a všichni jim podobní vděčí za své živobytí a trhy, kterým slouží, Fritzovi Haberovi, patriotickému německému Židovi, který vynalezl nervový plyn, Cyklon B a samozřejmě Haber-Boschův proces, který tím, že umožnil syntézu ve velkém měřítku hnojiv a výbušnin, umožnily naši současnou éru hojnosti potravin. Ukončení zemědělství v zemích Beneluxu a Německu bojkotem ruských hnojiv ve prospěch Zelené agendy Klause Schwaba, znamená konec té zemědělské hojnosti, které si Evropané, Američané a Srílančané užívají od druhé světové války.

Vzhledem k tomu, že Macron, Trussová a další evropští lídři, kteří poslouchají USA, všichni tuto strategii podepsali a protože krizovým aktérům Extinction Rebellion je v rámci tohoto projektu NATO umožněno narušovat produktivní společnost, považujte to za hotovou věc.

Již slyším jak říkáte, mladý Declan se tentokrát opravdu utrhl ze řetězu a uvěřil řadě konspiračních teorií, z nichž každá je šílenější než ta předchozí. Bohužel, není tomu tak. Takový je závěr vyplývající z důkazů, které máme všichni před sebou. Odpovídá nejen deklarovaným obchodním plánům Světového ekonomického fóra, ale také plánům NATO a EU. Wall Streat a londýnská City potřebují shrábnout trvale vysoké zisky za to, že dělají co nejméně. Těchto zisků lze dosáhnout pouze expanzí do zemí, jako je Írán, Rusko nebo Čína, kde se na vkus Coca Coly pije až příliš mnoho čaje, nebo snížením nákladů doma tím, že se zadlužení nevolníci Západu ještě více vyždímají.

Samotný fakt, že je konzumace hmyzu již na jídelním lístku, svědčí o úspěchu této politiky. Evropané jsou smířeni s klesající životní úrovní, kdy se mnozí, ne-li většina z nich nají, stejně jako se najedli žebráci na Smokey Mountain (*), než je nahnali do státem financovaných kostelů nebo hospod, aby se v těchto, USA inspirovaných tepelných centrech, na noc ohřáli, s aktualizacemi sledování Meghan Markleové, klauna prince Zelenského a Grety Thunbergové, kteří bručí o svém těžkém životě, což je jediná lehká zábava poskytovaná mezi zpravodajskými relacemi, v nichž nám říkají, jací jsou Rusové hnidopichové.

A stejně jako ve Smokey Mountain, budou nám jeptišky a jejich klony nabízet jen základní pomoc, ale nic víc, protože kdyby se postavily proti těmto do očí bijícím nespravedlnostem, dostaly by, stejně jako mnozí před nimi, kulku do hlavy. A tak bude spirála sestupu pokračovat a budou se objevovat nové cykly chudoby, v nichž bude kombinovaná bída Danteho pekla vypadat jako prázdninový tábor.

Tento pokles nelze svádět na Putinovo zvýšení cen, protože nic takového neexistuje. Navzdory tomu, co říká irský debilní premiér, je on a jeho vláda, stejně jako jiné americké klony, primárně zodpovědný za masivní nárůst indexu spotřebitelských cen tím, že si zvyšují vlastní platy a výdaje, umožňují americkým nadnárodním společnostem deformovat ceny nájemného, zavírají naše závody na výrobu hnojiv a vzdávají se naší potravinové a energetické suverenity. Jistě, zaneřádění celé země supermarkety Tesco, Aldi, Lidl a dalšími supermarkety vlastněnými zahraničními majiteli přináší málo placená pracovní místa, ale oni a jejich nekonečné průvody Trans Pride nejsou žádným čistým přínosem ani pro Irsko, ani pro Iry, které Martin a jeho zchátralá vláda přivedli k tomu, že jsou zchátralým národem pologramotných žebráků.

Dále se podívejte na nedávno přijatý americký zákon o snižování inflace (IRA). Jedním z výmluvných aspektů tohoto zákona je poskytování vysokých dotací na elektromobily (EV) vyrobené v USA, zatímco na vozidla vyrobená v Jižní Koreji, která patří v této kontroverzní oblasti ke světové špičce, se dotace nevztahují. Takovéto porušování zásad volného obchodu má za cíl udržet strýčka Sama na místě řidiče, potrestat kohokoli, kdo by mohl tuto hegemonii ohrozit, jako je Jižní Korea a k čertu s řešením inflace nebo čehokoli jiného za podmínek, které by mohly znepříjemnit život Spojeným státům nebo desítkám tisíc daňových agentů, které vyzbrojují, aby dále otřásali Střední Amerikou.

A tak vyvstává otázka, jak ti z nás, kteří tuto probíhající apokalypsu přežijí, mohou znovu převzít otěže moci a lépe nebo vůbec znovu budovat. Pokud předpokládáme, že NATO, vzhledem k tomu, že je nemůže fyzicky obsadit, hraje s Íránem, Ruskem a Čínou zadržovací operaci, pak, jak NATO nepochybně ví, záchrana může přijít pouze z nás samotných a od těch, jako jsou Syřané, Jemenci a Palestinci, kteří trpí stejnými nespravedlnostmi mnohem déle a v mnohem větší míře, než si vůbec dokážeme představit.

I když je třeba pochválit dobré jeptišky, které se skutečně starají o chudé, spásu nepřinesou ony, ale ti muži a ženy s červenou krví, kteří se dokážou organizovat, vzdělávat a agitovat tak, jak to dělali jejich předkové v době trestních zákonů, kdy britská armáda a její anglikánští sektáři zacházeli s irskými domorodci, kteří spřádali plány na pomstu ve svých Mass Rocks, mnohem hůř než se zvířaty.

Protože zpravodajské služby NATO toto všechno vědí, jsou odhodlány zlikvidovat všechny skutečné nebo potenciální narušitele svých obchodních plánů spolu s jejich organizačními centry. Svědčí o tom nejen nenávistné kampaně proti všem Rusům, Íráncům a Číňanům, ale i outsourcing cenzury na Facebook a podobně poskvrněné subjekty. Všichni vidíme, jak Hunter Biden, Hillary Clintonová, Extinction Rebellion, ANTIFA a další aktiva NATO mohou libovolně porušovat zákony a jak jsou australští, ruští a němečtí novináři dnešními ukřižovanými Ježíši Kristy.

Stejně jako starý refrén zněl: Co je dobré pro General Motors, je dobré pro USA, tak je tomu i s novou znělkou NATO, která nahrazuje General Motors Billem Gatesem. Ale i když je Bill Gates možná dobrý pro Ameriku, není dobrý pro Američany, nebo alespoň pro ty Američany, kteří se nechtějí živit myší stravou plnou červů a švábů. O Billu Gatesovi toho moc nevím, snad jen to, že se zapletl do eskapád Jeffreyho Epsteina na Orgy Islandu natolik, že od něj s odporem utekla i jeho žena.

Video – nebylo součástí originálu článku, ale je k věci:
Paul Joseph Watson, nebudu jísst brouky

 

Ať už je to s vámi jakkoli, nechci, aby mi nějaký přítel Jeffreyho Epsteina, nebo kdokoli jiný radil, že mám jíst šváby, slimáky a červy. A stejně tak nechci, aby mi kdokoli z politiků, kteří jsou v područí NATO, Světového ekonomického fóra a Billa Gatese, radil čím se mohu živit, protože přinejmenším pro mě jsou oni problémem a ne poctiví farmáří z Belgie, Holandska, Německa a povodněmi zničeného Pákistánu.

Problémem tedy je, jak se vymanit z područí NATO, Světového ekonomického fóra a jejich legie placených apologetů a vymahačů. Prvním krokem je říci Non Serviam, nebudu sloužit, nepřemýšlet globálně, ale propojit se lokálně tak, abychom vytvořili alianci podobně smýšlejících duší, které jsou srdcem i svědomím svobodné. Druhým a neméně těžkým krokem bude nasměrovat protesty zmítající Španělskem, Českou republikou, Itálií, Portorikem, Moldavskem, Pákistánem, Bangladéšem, Indonésií do organizačního vektoru, který zvrátí útlak NATO.

To se však snáze řekne, než udělá, protože NATO a jeho spojenci mají všechny zdroje moci buď zastrašené, nebo podplacené. V jejich systému nám nezbývá než jít s čepicí v ruce jako žebrák za některým z jejich politiků, kteří zprostředkovávají moc, nebo za jejich mediálními vlivnými činiteli a doufat, že se situace zlepší a z našich hnijících bárek se stanou nablýskané kočáry.

Ale takhle NATO nefunguje. Protože nás NATO už nepotřebuje, Světové ekonomické fórum nás vylučuje a rádo by nám pomohlo odšoupnout se z tohoto smrtelného koše, aby se mohlo zmocnit našich aktiv. Protože my, oškliví lidi, jež nepatříme mezi jejich podílníky, musíme být jako dávný Lazar, jít a žebrat u jejich nohou o zbytky červů a šneků, místo abychom  plány, jak NATO, Světové ekonomické fórum, Gatese, tu šéfku bloku von der Leyenovou a všechny ostatní, kteří jim slouží, povalit a pak s nimi zatočit.

Pokud je noc nejtemnější těsně před svítáním, pak nás a možná i ty červy, které Gates očekává, že budeme okusovat, čekají lepší časy. Jako v jednom z románů Sheridana Le Fanu straší v současnosti Evropou strašidlo, a není to manichejské strašidlo komunismu, ale spíše strašidlo desítek milionů protestujících, kteří volají po konci Macrona, Martina, Trussové, von der Leyenové a dalších nýmandů, jimiž Spojené státy pustoší Evropu.

Ale to je, jak se říká, téma na jindy. Zatím se musíme připravit na to, že nebudeme jist brouky, vyplivovat červy a další stravu, kterou nán Gatesova média ukazují. Ne, nebudeme nic takového akceptovat a určitě se nebudeme dusit brouky a koláči s červy, i když budeme mrznout ve tmě.

*****

1) Smokey Mountain je velká skládka v Manile na Filipínách. Říkalo se jí „Smokey Mountain“ kvůli hustému kouři vycházejícímu z hořícího odpadu. Bylo tam uloženo 2 miliony tun odpadu. Udělalo to velkou horu. Smokey Mountain fungovala více než 50 let a skládala se z více než dvou milionů metrických tun odpadu. Hořlavé látky na rozkládajícím se odpadu vedly k požárům, které si vyžádaly mnoho úmrtí. V roce 1969 byla uzavřena dohoda o společném podniku mezi National Housing Authority (NHA) a R-II Builders Inc. (RBI) na vybudování projektu levného bydlení v Smokey Mountain. Dne 15. srpna 2007 byla tato dohoda prohlášena za platnou filipínským nejvyšším soudem. Oblast byla oficiálně uzavřena v roce 1995. Místo se změnilo na veřejné bydlení pro chudé lidi žijící ve slumech obklopujících skládku. Byly také vyčištěny slumy, které byly domovem 30 000 lidí, kteří se živí probíráním odpadků na skládce. Více: https://en.wikipedia.org/wiki/Smokey_Mountain.

Originál článku: Strategic Culture Foundation
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
Úvodní obrázek: REUTERS/Sarah Meyssonnier

podpora2