Brífink MZV RF k problematice „Skripalových“, 21. 3. 2018, video – titulky.

Autor: Petr Ďoubalík

jermakov2Ředitel oddělení pro otázky nešíření a kontrolu zbraní MZV RF Vladimir Jermakov (Владимир Ермаков) nešetřil britské ani americké zástupce. Ne náhodou rozšířil vynález britských televizních seriálů „novičok (nováček)“ o další dva: „staričok (stařeček)“ a „duračok (hlupáček)“.


Reakce na britskou zástupkyni – titulky Ďouba NR

Celý brífink byl mimořádně zajímavý a zcela jistě ho neodvysílá ČT. Udělal jsem proto titulky, zatím k jedné zajímavé pasáži. Zde V. Jermakov reaguje na britskou zástupkyni. Ještě zajímavější je místo, kde reaguje na „svazácké“ prohlášení zástupce USA, který odříkal připravený závazek – stát pevně a nerozlučně bok po boku svých spojenců, důkazů netřeba, na věčné časy a nikdy jinak. Na druhém videu vidíte reakce V. Jermakova na zástupce USA.

Jako bonus přidám ještě několik hlášek pro obveselení u tohoto, jinak velmi smutného a absurdního, případu (zdroj zde):

Pozor! Britské tajné služby prohledaly archívy a našli u Jacka Rozparovače ruské kořeny.

Holmesi, co myslíte, kdo je vinen v otrávení Skripala?
No kdo, osobně Putin!
Proč, Holmesi?
To je přece jednoduché, Watsone: nebýt Putina, nemuseli jsme otrávit Skripala.

Drazí Britové, dělejte co chcete, zavádějte sankce, arestujte aktiva, vyhostěte diplomaty, ale prosím, nepřejmenovávejte trafalgarské náměstí na náměstí Skripala, Rusko by takový úder nepřežilo.

V řadě ruských bohatýrů Meldonij a Polonij se objevil Novičok.

Víte, proč neotrávili Gorbačova nebo Chodorkovského? Protože kdyby tohle hodili na Putina, tak jeho rating vyskočí na 98%!

ZdroJ: Nová Republika