BREAKING! Podezřelý z útoku na Georgia Guidestones identifikován. Larry Silverstein, který před dvěma měsíci koupil Guidestones, se přiznal k jejich “ stržení“

Autor: Kevin Barrett, 10. 07. 2022

Newyorský podnikatel Larry Silverstein, kterému je 91 let, byl identifikován jako podezřelý z demolice Georgia Guidestones.

Silverstein v rozhovoru pro nový dokumentární film stanice PBS „Georgia Rebuilds“ prohlásil:

Vzpomínám si, jak mi volal velitel státní policie, že si nejsou jisti, zda se jim podaří zabránit škodám. A já jsem řekl: ‚No, víte, zabít sedm miliard lidí by byla tak strašná ztráta na životech, že možná nejlepší bude, když je stáhneme. A tak se rozhodli, že je stáhnou, a my jsme sledovali, jak se Guidestony hroutí.“

Silverstein údajně před dvěma měsíci koupil, kvůli azbestu, odsouzené Georgia Guidestones na základě smlouvy bez výběrového řízení a zaplatil za ně přibližně 15 milionů dolarů a dalších 100 milionů dolarů od sponzorů. Poté, co Silverstein navýšil pojištění monumentu proti terorismu na 3,5 miliardy dolarů za kámen, zřejmě trefil jackpot, když neznámé strany přistoupily k bombardování a následné demolici monumentu.

Silverstein se v současné době soudí se svými pojistiteli, kteří chtěli omezit výplatu peněz na celkovou částku 14 miliard dolarů (3,5 miliardy dolarů za každý ze čtyř kamenů). Silverstein však požaduje 28 miliard dolarů. V žalobě podané u soudu soudce Alvina Hellersteina, přespříliš pojištěný majitel kamenů dva měsíce tvrdí, že by mu mělo být vyplaceno dvojnásobné odškodné kvůli dvěma samostatným a nesouvisejícím teroristickým útokům na monument, prvnímu pomocí výbušnin a druhému pomocí buldozerů.

Na Silversteinově žalobě je zvláštní, že zřejmě „má na to“, aby požadoval groteskně vysoké pojistné plnění za památku, k jejíž demolici se sám přiznal.

Když byl Silverstein dotázán, zda se schéma pojistného podvodu při této demolici  Guidestonu nepodobá jeho schématu pojistného podvodu z 11. září, horlivě to odmítl: „Nesmysl! Židovský blesk nikdy neudeří dvakrát!“

4 KOMENTÁŘE

  1. trochu mi to cele pride ako nezmysel pomiesane z WTC v NewYorku a georgsky „Stonehange“. Tie kamene boli zo zuly a tak je nezmysel, aby tam bol azbest. Navyse poistenie na 3,5 mld. bolo WTC (ciste nahodou par mesiacou pred 11.9.), urcite nie niekolko zulovych blokov, ziadna poistovna by na to nepristala.

  2. Ano, také mně to připomnělo příběh dvojčat. Dokonce i ten Silverstein sedí.

  3. Keď je tu riešenie- komentár, tak ho vymažeme v top.cz, ako 3 moje! Zbohom top.cz, už nikdy nepozriem na tvoje stránky!

  4. Proč jsem Vaše komentáře neschválil, jsem Vám zdůvodnil a odpověděl mým emailem na Váš email, který jste zadal v komentáři. Pokud to byla falešná emailová adresa, je to Váš problém.

Comments are closed.