Baxter Dmitry – NASA konečně odhalila pravdu o falešných přistáních na Měsíci, plus video

Autor: James Fetzer, 17. 07. 2022

Poznámka autora: Pokud máte pochybnosti o tom, zda jsme letěli na Měsíc, přečtěte si knihu „The Moon Landing Hoax: (31. května 2020), která by je měla vyřešit. Zdá se, že je to na dobré cestě. A pozorně si poslechněte Buzze s malou holčičkou. Pokud chcete další důkazy nad rámec toho, co jsem uvedl, podívejte se také na toto:

Shocked-NASA-admits-image

A pozorně poslouchejte Buzze s holčičkou. Jedna z největších masových iluzí vůbec! Věděli jste, že NASA konečně odhalila pravdu o falešném přistání na Měsíci? Mainstreamová média o těchto překvapivých odhaleních téměř neinformovala, takže většina lidí dodnes není moudřejší o tom, co NASA za posledních 12 měsíců přiznala.

Pravda je taková, že NASA téměř přiznala, že přistání byla falešná a každý, kdo pracuje v kosmickém průmyslu nebo má nějaké znalosti o raketové vědě, tiše uznal, že celá věc byla šaráda. Tak proč se o tom sakra nikde nemluví?

 

V roce 1969 jsme doslova na Měsíc neletěli a dodnes žádný člověk – Američan, Rus, Číňan ani starověký Egypťan – nepřekročil dolní oběžnou dráhu Země, což je asi 1000 mil nad hladinou moře.

Přesně tak, žádný člověk nikdy nebyl výš než 1000 mil nad mořem… S výjimkou těch dob, kdy jsme „letěli na Měsíc“, který je vzdálený 240 000 mil. A hádejte co, to jsme udělali v roce 1969! Když počítač s výpočetním výkonem grafické kalkulačky TI-89 byl velký jako dům. To jsme ještě neměli ani technologii videorekordérů. Neměli jsme ani magnetofony.

Dnes, o více než 50 let později, má iPhone 12 větší výpočetní výkon než všechny počítače na Zemi v roce 1969 dohromady. A přesto…. NASA tvrdí, že se nemůžeme vrátit na Měsíc, protože jsme „ztratili technologii“ pro cestu na Měsíc. Prý byla „zničena“, ale nechtějí nám říct jak a proč.

Hmm… Zdá se, že je to důvěryhodné.

Ale je to ještě horší.

NASA, unavená žádostmi lidí o analýzu původních záznamů z přistání na Měsíci, musela přiznat, že je ZTRATILA. Pak se historka změnila a tvrdili, že kvůli rozpočtovým škrtům PŮVODNÍ ZÁZNAMY Z PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI PŘEHRÁLI.

Později prý našli originální pásky v zahradní kůlně na předměstí Las Vegas. Pro NASA je příhodné, že nebyly nalezeny v hollywoodském sklepě, který používal Stanley Kubrick.

Screen-Shot-2022-07-16-at-12.54.07-AM

Protože přiznejme si, jak pravděpodobné je, že by NASA skutečně přehrála původní záznam největšího úspěchu lidstva? Opravdu kvůli rozpočtovým škrtům?

A skutečnost, že televizní vysílání, které sledovaly stovky milionů lidí, nebylo posláno přímo televizním stanicím, ale jednalo se spíše o projekci vysílání na zdi, která byla následně zaznamenána a odeslána, vypadá jakoby NASA zametala stopy nebo něco podobného.

Podívejme se pravdě do očí. Vše, co se dělalo před 50 lety, je dnes tisíckrát levnější a jednodušší. Opravdu máme věřit tomu, že jsme před 50 lety letěli na Měsíc v téhle sračce? (Viz úvodní obrázek). Viděl jsem tábory bezdomovců na Skid Row, které mají větší izolaci. Viděl jsem kostýmy z Met Gala, které vypadají robustněji než tohle.

Screen-Shot-2022-07-16-at-12.05.15-AM

Je to všechno tak nepravděpodobné. Kdo natáčel událost zvenčí modulu? Jak mává americká vlajka? Proč stíny vypadají jako výsledek působení více světelných zdrojů? Proč je na jedné ze skal viditelné písmeno C (které náhodou vypadá jako rekvizita z filmové scény)?

A nezapomeňte na to, jak astronaut NASA Alan Shepard údajně propašoval na Apollo 14 golfovou hůl a několik míčků a hrál na Měsíci golf. Počkejte, jak se dá propašovat golfová hůl na vesmírnou loď, když se počítá s každým krychlovým centimetrem a uncí? Očividně si ho strčil do zadku.

Opravdu, přemýšlejme o tom racionálně. V roce 1969 jsme poslali malý stan pro bezdomovce potažený hliníkovou fólií 250 000 mil daleko na přesně určené místo, když i odchylka 1/10000 palce v kterékoli části startu by způsobila, že by loď minula Měsíc o tisíce mil. A přesto jsme na něm přistáli, hráli jsme golf… A teď nedokážeme dostat lidi ani do výšky 1000 mil nad mořem.

Poslední slovo by možná měl mít Buzz Aldrin. Podle Buzze jsme na Měsíc vůbec neletěli! Ale on se u toho nezastavil. Poslechněte si, co říká o stovkách milionů lidí na celém světě, které přistání na Měsíci ovlivnilo. Říká se tomu masová formační psychóza. Elita tuto techniku používá k vymývání mozků mas od roku 1969.

****

Baxter Dmitry je autorem v News Punch. Věnuje se politice, obchodu a zábavě. Od doby, kdy se naučil mluvit, mluví pravdu k moci, Baxter procestoval více než 80 zemí a v každé z nich získal argumenty. Žijte beze strachu.

Originál článků a obrázků: Blog Jamese Fetzera
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

Comments are closed.