Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky!

parlament

Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý parlament proti Babišovi. Opakuje se scénář jako z dob likvidace Víta Bárty, jenom to má drsnější okraje. Proč Němci nezahráli Slovákům hymnu po hokeji? Boj proti slovanským národům je v plném proudu!

Autor: VK

V poslanecké sněmovně celý dnešní den probíhá jednání s názvem „Zneužívání moci ministrem financí Andrejem Babišem vůči nezávislým institucím demokratické společnosti” a je to přehlídka osobních útoků mezi členy vládní koalice a přetřásají se tři audio nahrávky, které uveřejnila skupina Julius Šuman s napojením na český „Deep State“, který od roku 1989 definoval polistopadové mocenské struktury v zemi. Podrobnosti jsme psali včera zde. Andrej Babiš dnes prohlásil, že neodstoupí z funkce ministra, museli by ho zabít [1]. Co je ovšem daleko důležitější, to je opakování modelů, které tu už jednou byly. Snaha vyštípat z vládních struktur a z parlamentu cizí non-establishment element už v minulosti proběhl v případě Věcí veřejných a Víta Bárty. Ty procesy tenkrát a dnes probíhají úplně stejně. Rozdíl je ovšem v tom, že Vít Bárta byl laboratorním pokusem, který se měl o několik let později opakovat v celé Evropě. A právě Andrej Babiš je druhou verzí pokusu globalistů o likvidaci národních tezí řízení a jejich nahrazení globálním managementem. Současný český parlament představuje nekompatibilní element pro Novou Evropu a musí být zničen. Berlín o to usiluje už dlouhou dobu.

Andrej BabišAndrej Babiš jako budoucí státní manažer „Čechie“.

Tradiční politické strany v českém parlamentu vznikly jako relikt konce Studené války a v mnoha směrech se snažily implementovat do polistopadového systému moci takové mechanismy, které byly okopírovány ze západu. Jenže globalisté měli s Československem jiné laboratorní úmysly. Prvním velkým laboratorním projektem byla Kupónová privatizace, kterou nikde jinde na světě předtím nepoužil. V rámci globalistického labu byl projekt svěřen kádrům z původního Prognostického ústavu a lidé jako Dyba, Dlouhý, Kočárník, Klaus a další figury představovaly garanty tohoto laboratorního pokusu. Ten dopadl katastrofálně a vyprodukoval nový ekonomický výraz „tunelování“, který do té doby na západě nikdo neznal.

Globalizaci v ČR brzdí paradoxně zkorumpované politické strany

Nicméně celé prostředí bylo nastaveno na bázi národního systému řízení, ale to se teď jeví jako největší překážka pro implementaci prvků federativní Evropy a dokončení procesů NWO. České politické strany tradičního střihu jsou zkorumpované. Politická práce je mezi občany na nejnižším stupni společenské úcty, lidé dávají politiku na stejnou úroveň s kriminální činností nebo mafií. Jenže i toto velmi negativně vnímané postavení stačí k tomu, aby politické nastavení v zemi blokovalo a brzdilo globalizační procesy v zemi. Politické strany, paradoxně díky své zkorumpovanosti, nepůjdou proti svým voličům natolik, aby to vedlo k likvidaci vlastních šanci na znovuzvolení. Z tohoto motivu potom pramení jalový odpor ČSSD ve vztahu k povinným kvótám na migranty, protože nejen v ČSSD je všem jasné, že pokud by k tomu strana dala souhlas, byl by to její konec.

babis2Parlament v současném složení je brzdou procesům Nové Evropy. Korupce a klientelismus svazují politiky s volebním výsledkem, který jim brání plnit úlohy z Bruselu s nadšením.

Právě z tohoto důvodu chtějí globalisté v rámci NWO instalovat do jednotlivých zemí nevolené manažery, kteří se nebudou obávat o své místo, nebudou muset soutěžit ve volbách a tudíž nebudou mít strach provádět radikální kroky namířené proti vlastnímu obyvatelstvu. Je to model carského samoděržaví, kdy car nařizoval gubernátorům vybírat daně a zbavovat lidi v Rusku půdu, pokud dlužili na daních a výměnou za to car garantoval gubernátorům autonomii, samovládu, samoděržaví. Protože gubernátoři nepodléhali volbám, byli ochotni jít proti vlastním lidem. V Rusku jsou dodnes zachovány záznamy o tom, jak vznikala celá velká města bezzemků, lidí bez půdy a bez domova, kde veškerý majetek se přesunul do správy gubernátora a potažmo cara. Bohužel, současný model neomarxismu zavádí novodobý systém samoděržaví v podobě nevolených elit nadnárodních orgánů, jako je např. Evropská komise.

Pokusné laboratoře globalistů v Evropě

Andrej Babiš je tím manažerem, který v českém labu má být instalován na zkoušku jako v případě Kupónové privatizace. Globalisty zajímá, co se stane s teoretickým modelem státu, který je řízen ekonomicky namísto ideologicky. Globalisté se o něco podobného pokoušeli v Číně, ale tam selhali. Čína se ideologického modelu řízení nikdy nevzdala a nevypadá to, že by v blízké době tak učinila. Ovšem v Evropě už jsou 3 země, kde model řízení NWO pomocí „státních manažerů“ má nakročen k úspěchu. Jsou to Německo, Česko a Ukrajina. Globalisté otevřeli tyto tři laboratoře jako komparativní laby ke zjištění kvality řízení. Německo započalo cestu Realpolitik jako první už před mnoha lety. U moci je manažerka Merkelová, na které globalisté testují, jestli je schopná plnit příkazy odproštěné od citové stránky k vlastnímu národu. Jestli je schopna plnit příkazy, které vedou k likvidaci německého národa. A zdá se, že Angela před globalisty prospívá.

babis3Angela Merkel, státní manažerka Německa.

Ukrajina je opačný příklad. Dosazení tamních manažerů k moci vedlo ke špatným výsledkům. Namísto prosazování globálního multikulti a ekonomické provázání země s globalizací probíhají procesy vedoucí k destabilizaci a k občanské válce na Ukrajině. Ukazuje se, že na Ukrajině je forma manažerského vedení prezidenta Porošenka pokřivena národními elitami, rodinami oligarchů, kteří nadnárodní manažerské uchopení Ukrajiny sabotují zevnitř, protože nechápou, co bylo cílem Majdanu. Nikoliv nezávislost Ukrajiny na Rusku, které chránilo Ukrajinu před divokou západní transformací, ale neomarxistické přerozdělení zdrojů Ukrajiny do rukou západních nadnárodních korporací a převedení vlády Ukrajiny do rukou manažerů, kteří se slovanským národem nebudou mít soucit, protože slovanské národy podle Kalergiho plánu musí být zničeny. A pouze Rusko je překážkou v tomto plánu.

Symboly a vzkazy likvidace slovanských národů

Možná jste si všimli, jak v důkladném a precizním Německu v Kolíně nad Rýnem, kde probíhá jedna polovina mistrovství světa v hokeji, nezahráli pořadatelé slovenským hokejistům národní hymnu, když pouhý den předtím ten samý problém nastal s přehráním hymny ruskému týmu. Nikdy se nestalo, že by nezahráli hymnu Kanadě nebo USA. To není technický omyl jinak precizních a důkladných německých pořadatelů, to jsou vyslané vzkazy a symboly. Velmi nebezpečné a pohrdavé symboly, právě v májových dnech velkých oslav konce II. sv. války a porážky nacismu. Chápete? Ale to není všechno. Právě 8. května při slavnostní pietě v Rokycanech na Plzeňsku došlo k incidentu, kdy dva američtí vojáci US Rangers přestali během ruské hymny salutovat [2], a to na pokyn amerického atašé z pražské americké ambasády, který zastupuje velvyslanectví namísto velvyslance, kterého americký senát ještě neschválil. Je to další symbol, ale nejen proti Rusku, ale proti slovanským národům, které právě v roli Ruska přinesly nejvíce obětí v boji proti fašismu.

babis4Skandální pieta v Rokycanech. Dva vojáci US Rangers přestali salutovat při ruské hymně.

Podívejte se na český mainstream. V květnových dnech místo vzpomínkových článků na osvobození přinášely články proti Rusku, proti sovětské armádě. Blesk dokonce přinesl článek [3], že herečku Květu Fialovou ruští vojáci v roce 1945 znásilnili. Nutno dodat, že za tento čin byli zastřeleni, ale samotná přítomnost takového článku podkopává zásluhy Rudé armády na osvobození Československa. A to není všechno. Jsme svědky přepisování historie, pomalého, nenápadného, ale o to intenzivnějšího. Takže se nesmíte divit, když v květnových dnech Němci nezahrají Slovákům hymnu, když dělají s hymnou drahoty i Rusům, když Blesk vykresluje osvobození pomalu jako strašnou událost a de facto obsazení, jako kdyby někdo podprahově lidem říkal, že za Protektorátu by se to stát nemohlo.

Slovenčeština Andreje Babiše globalistům nevadí

Určitě jste si všimli, že Andrej Babiš nemluví česky, ale „slovenčesky“. Místy roztomilá směska slovenštiny a češtiny je však pouze důkazem toho, že teze a myšlenky Protektorátu jsou v symbolické rovině globalistů stále živé. Když před více jak 70 lety se mohlo v Praze mluvit německy, proč by se dnes nemohlo mluvit slovenčesky, ne? Slovenčeština je určitě více přijatelná, než echtovní němčina. Jenže tyto jazykové podivnosti jsou pouze důkazem toho, že globalistům jsou ukradené spisovné jazykové teze, protože jazykové vzdělání je nežádoucí, protože čím více lidé čtou, tím více přemýšlí. Čím více píší, tím více kazí globalistům plány. V Bruselu také mluví každý jinak a bez tlumočníků se tam nic nepohne. Jenže Babiš po nástupu k moci bude stát řídit jako firmu, jako Angela Merkel řídí Německo.

babis5V českých školách se učí děti o islámu, národní a slovanské teze jdou do kytek.

Celé tyto procesy jsou o likvidaci slovanských národů v Evropě. Likvidace výuky jazyka, děti se více přiklánějí k angličtině, na školách se v hodinách dějepisu kreslí mešity a učitelkám nevadí, že děti mají na kresbách pravopisné chyby. Psali jsme o tom zde. Zní to jako epizoda nebo perlička, ale pouze je to střípek v mozaice. Je to součást plánu na likvidaci slovanských národů. Současné přetahování v poslanecké sněmovně je pouze marný boj proti procesům globalizace. Vadí jim Babiš, říkají svorně. Ale nevadí jim průvody gayů během Gay Pride celou Prahou. Vadí jim Zeman, který se důsledně řídí prezidentským slibem. Ale nevadí jim, že svorně hlasovali pro Lisabonskou smlouvu. Vadí jim migrace a kvóty. Ale nevadilo jim uvolnit půl miliardy v rozpočtu na integrační program pro uprchlíky.

Dělají to jako Macron?

České politické strany jsou jako bažina, kterou je třeba vysušit. Jenže je třeba si uvědomit, že Andrej Babiš je pouze nástrojem. Když to nevyšlo s Vítem Bártou, vyjde to s Babišem. Když to nevyjde s Babišem, vyjde to s panem Robejškem a s někým z Penty. Události z Francie jasně ukazují, že globalisté klidně prosadí do čela státu bývalého bankéře Rothschildovy banky, kterého jako nezletilého svedla o 20 let starší učitelka, kterou si vzal, ale moc jim to asi neklape, protože Emmanuel Macron byl několikrát viděn ve společnosti gayů. Profilace manažera se posuzuje jen podle ochoty plnit úkoly a příkazy v zájmu globalistů. Pokud toto kandidát splní, je všechno ostatní podružné.

babis6Emmanuel Macron a jeho o 20 let starší manželka Brigitte Trogneux.

Babiš má přivést ČR do Nové Evropy, ve které zaniknou tradiční politické strany, hranice národních států a jejich suverenita. Řízené úniky nahrávek odvádí pozornost od korupce v českém fotbalu a na ministerstvu školství. Odvádí pozornost od kauzy Altner a 300-milionového dluhu, který i přes soudní příkaz ČSSD odmítá pozůstalým po zesnulém právníku Altnerovi vyplatit. Vzniká falešný dojem žalobců a žalovaného, soudců a obžalovaného. Jenže nikdo z nich si neuvědomuje, že ČR je součástí většího divadla v laboratoři evropské globalizace. Snahy o nasunování ne-politiků do politiky budou po nástupu Emmanuela Macrona k moci ve Francii posilovat v celé Evropě. Za Babišem stojí Nová Evropa a likvidace ČSSD naplánovaná na podzim ve volbách je přesně tím cílem, který je sledován v současné zástupné vládní krizi. ODS již byla zlikvidována, nyní je na řadě ČSSD. Vše jede podle plánu.

Zdroj textu a foto: AE News

Poznámka Admina: V Česku vrcholí ústavní krize, ale premiér Sobotka odletěl do Lucemburska. Prý shání peníze na volební kampaň ČSSD u lucemburských bankéřů. Ověřujeme validitu této informace, jestli to není hoax. Mezitím Pražská kavárna spustila v Praze, Brně a dalších městech pokus o Majdan proti Zemanovi a Babišovi. Prezident o tom ví, o co jim jde. Jeho odlet do Číny by se mohl změnit v puč proti prezidentovi. Situaci sledujeme.

V době, kdy Zeman letí do Číny, neziskovky a pražská kavárna odstartovaly v českých městech majdany. Z Babiše a Zemana se stanou oběti puče. Už to nebude o Babišovi, ale o kavárně, která chce dostat Zemana z Hradu. Štěpení a dělení národa, společnosti zevnitř. Proces jako v USA. Rozdělený národ. (Viz NOVINKY.CZ )