Americkú kongresmanku pobúrila “ruská agresia” vo fiktívnej krajine Limpopo

1
181

Americkú kongresmanku pobúrila “ruská agresia” vo fiktívnej krajine Limpopo. Uverila hoaxu ruských prankerov.

Autor: Gabriel Gačko

Hovorkyňa ruského rezortu diplomacie Mária Zacharová na svojej facebookovej stránke vyjadrila nádej, že „Hospodin neopustí Ameriku“ ani v zložitej situácii, kedy je ťažko skúšaná ruskými prankermi, keď uverila ich rozprávkam o agresii Kremľa vo fiktívnej krajine Limpopo, kde s pomocou ruských hackerov dosadila do prezidentského úradu svojho agenta Jajbolíto.


Video – Anglicky vedený rozhovor, ruské titulky.

V podobnom duchu sa vyslovil aj známy ruský senátor Alexej Puškin, ktorý na margo najnovšieho telefonátu ruských prankerov s americkou kongresmankou za štát Kalifornia Maxine Waters konštatoval, že na jej mieste si vie živo v podobnej situácii predstaviť aj Georgea Busha juniora, ktorý si bežne plietol Rakúsko (Austria) s Austráliou, respektíve Sarah Palinovú, niekdajšiu guvernérku Aljašky a neúspešnú kandidátku na funkciu viceprezidentky USA (v hypotetickej administratíve Johna McCaina), ktorá si pre zmenu sústavne plietla Irak s Iránom.

Dvojica renomovaných ruských prankerov známych pod prezývkami Vovan (Vladimír Kuznecov) a Lexus (Alexej Stoľarov) si v pondelok vystrelila z kongresmanky Maxine Waters, ktorú telefonicky oslovili pod vymyslenou identitou osobných poradcov ukrajinského premiéra Volodymyra Borysoviča Hrojsmana. V srdečne vedenom rozhovore ruskí prankeri informovali zmätenú americkú kongresmanku o tom, že ruská regulárna armáda už okupovala nielen Doneck v Donbase, ale aj západoukrajinský Ľvov v Haliči, čo si vyžaduje urýchlené prijatie nových, ešte prísnejších protiruských sankcií.

Vážne znepokojenie americkej kongresmanky vyvolala taktiež dôverná informácia ruských prankerov o tom, že ruskí hackeri sa nabúrali do volebného systému štátu Limpopo a nekalým spôsobom zabezpečili volebné víťazstvo proruskej bábky Jajbolíta. Kongresmanka Maxine Waters ich ubezpečila, že tento poznatok preverí u amerických tajných služieb, ktoré podľa jej mienky určite príjmu nevyhnutné protiopatrenia v závislosti od toho, koľko ľudí majú k dispozícii priamo v teréne v krajine Limpopo.

Všetci traja účastníci telefonátu sa zhodli tiež v tom, že neúspešná kandidátka na funkciu amerického prezidenta Hillary Clintonová je z ich pohľadu napriek všetkému nespochybniteľnou americkou hrdinkou, ktorá si zaslúži úctu a obdiv, pričom vyjadrili nádej, že Hillary Clintonová určite ešte nepovedala svoje posledné slovo a skôr či neskôr sa vráti do vrcholovej politiky vo Washingtone.

V závere telefonického rozhovoru kongresmanka Maxine Waters prejavila záujem o osobné stretnutie s oboma poradcami ukrajinského premiéra Hrojsmana, ideálne niekde v Londýne, kde by eventuálne prediskutovali aj ďalšiu Putinovu agresiu v africkom Gabune, kde sa Kremeľ usiluje udržať pri moci režim prezidenta Ondimbu.

Zdroj: Hlavné správy

1 COMMENT

  1. K jinemu clanku jsem komentovala, ze nam vladnou dementi, a tento je toho dukazem. Schozofrenie v plnem proudu…Normalni clovek si prece nejdrive overi, kde ta zeme (Limpopo) je a zjisti, ze nikde….ale dement, ktery dela totez ( ze si vymysli a hned sve lzi sam veri ) na logiku nema. Je idealnim resenim takto s temi dementy zachazet, az se z toho zblazi totalne a zacnou strilet do vlastnich. Je vellikou chybou a i proti prirode, aby se dementum prokazovala ucta jenom proto, ze maji funkci. Stado v prirode nikdy nevede kripl…..to jen mezi lidmi…
    A jesitnost ve spojeni s moci je jedna z nejhorsich kombinaci, proto se da ocekavat, ze Clintonka to nevzda. Vsak hned po volbach, kdy nemela gate se pri prohre ukazat lidem, rekla, ze to neni konec…a jak rychle nabidla Trumpovi spolupraci…zkratka prase odstrcit od koryta neni tak snadne, zvlaste kdyz mu tak chutna…

Comments are closed.