Agent krtek na MZV, další výmysl a blamáž BIS

Autor: Jiří Wagner

před několika dny zveřejnila BIS svou neutajovanou verzi výroční zprávy. Mám k tomu spoustu podnětů a všechny vyznívají špatně pro BIS a s tím i pro českou vládu. Ten tiskový brífink ředitele BIS Michala Koudelky za účasti poslušného premiéra Petra Fialy na ústředí BIS, to byly lži a politická agitka v přímém přenosu. Určitě se tím budeme zabývat. Nyní ale posílám jiný výstup týkající se BIS. V příloze naleznete podrobnou analýzu i s odborným výkladem spojenou s nedávným záměrným uvolněním informací o údajném agentu-krtkovi na českém MZV. Je to detailní rozbor podvodné práce BIS, k čemuž přispívá mnoho politiků.

Analytický dokument je rozdělen do tří částí: Uvedení do situace, Základní nejasnosti a Podrobný rozbor (nejobsáhlejší část). Rozbor je obsáhlejší, ale zevrubně objasňuje nekalé působení BIS se zapojením politiků a novinářů. V analýze přirozeně naleznete vysvětlení termínu agent-krtek plus termín dvojitý agent, vysvětlení rozdílu mezi sledováním a monitorováním, definici vyzvědačství (špionáže), dále vysvětlení rozdílu mezi infiltrací a penetrací zájmové organizace, objasnění, co to jsou ofenzivní kontrazpravodajské operace a klamné operace. Taktéž některé věci ze zákona o zpravodajských službách, zákona o BIS, zákona o Vojenském zpravodajství, zákona o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti a s tím spojenému bezpečnostnímu prověřování osob plus další věci. Všechno je to vztaženo k této kauze a k usvědčení BIS z trestné činnosti.

Agent-krtek je jiný případ než případ o jakémsi vlivovém agentovi zveřejněný v nové neutajované verzi výroční zprávy BIS. Na tiskovém brífinku se ředitel BIS Koudelka do obou případů zamotal, čímž ukázal, jak je to všechno vylhané. Je ale dobře, že vystoupil – máme alespoň více materiálu k analýze profilu ředitele BIS a k analýze práce BIS. Ten brífink byl naprosto otřesný a vůbec se neslučoval s vystoupením ředitele správně fungující zpravodajské služby. Přesto to těmto funkcionářům stále prochází. Byla to ukázka lehce prokazatelných lží a politické agitace. Tito lidé si nechtějí připustit, že všechny jejich výstupy a prohlášení mohou být použity proti nim při dokazování jejich trestné činnosti proti České republice a proti českým občanům.

Stáhněte si a zložte analýzu Agent krtek na MZV, další výmysl a blamáž BIS. (Klik pravým a uložit ve formátu PDF. Po přečtení budete lépe a více rozumět problematice zpravodajských služeb a hlavně pokoutní činnosti BIS, řízenému úniku informací a využívání novinářů.

****

Autor, plukovník v.v. ing. Jiří Vágner působil jako vysoký funkcionář „Vojenského zpavodajství“. Po odchodu z armádních složek založil analytický web EXANPRO, kde v jednotlivých, perfektně ozdrojovaných produktech, podrobně analyzovali a ukazovali na nešváry a chyby u stovek konkrétních případů z odětví politiky, ekonomiky a další. Samozřejmě, že v akci „blokace webů“ se dostali na jedno z pvních míst. Navíc, jím jejich webhostitel, (zda z vlastní vůle, nebo na něčí příkaz,) celý web komplet zrušil. Ananlýza k poslední akci BIS, o kterou zde jde, má 57 stránek. Najděte si trochu volna a přečtěte si jí celou.

Vyjádřené názory jsou výhradně názory autora a mohou, ale nemusí se shodovat s názory Nekorektní TOP-CZ.

1 komentář

  1. A co by jste chtěli od politiků vlastizrádců jenž mají za úkol zlikvidovat ČR, proto tam byli přece za pomoci ústavní mafie dosazeni.

Comments are closed.