Korsická celebrita Arnaud Seassari – vzkaz muslimům

Autor: Admin

V posledním období se na Korsice odehrálo množství incidentů a střetů mezi křesťany a muslimy. Muslimové dělají problémy hlavně na plážích, tam to mají nejtěžší s nimi ženy v plavkách.

Korsická celebrita Arnaud Seassari vzpomíná ve videu. „Skupina vašich uviděla ženu s poodhalenými prsy, tím to začalo. Všechno to začalo vaší netolerancí. Co to znamená? V naší zemi máte právo se koupat v Burkina, což ale není naše tradice. Toto je Korsika a jsme křesťanská země. Ale můžeme se zde koupat i v plaveckém úboru i s odhaleným tělem.“

Rozhořčený Korsičan vzpomíná i případ, kdy muslimové napadli 15 letého chlapce mačetou. V souvislosti s tím se ptá muslimů. „Máme vás vyvraždit vás i s vašimi rodinami? Máme vás všechny zabít? Klidně vás všechny zabijeme! Korsičané jsou šílenější než vy! Uvědomte si to! Korsičané jsou mnohem krutější a větší magoři!

Seassari vlastně v celém videu muslimům připomíná, že jejich dosavadní chování na Korsice musí skončit, dokonce je možná již pozdě. Až do konce videa posílá muslimům výhrůžky, a končí ho slovy: „Pokud chcete válku, tak ji zažijete!“

Poznámka admina: Jaký to rozdíl proti chování našich tzv. celebrit! Kdy natočí někdo z našich celebrit podobné video a bude ho prezentovat na síti? Pravděpodobně nikdo a nikdy.