Demokratická radnice v Charlotesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let

0

Demokratická radnice v Charlotesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let. Liberálové se pokusili odstranit ikonickou sochu konfederačního generála, a to byla poslední kapka. „White flight“ je u konce a už teče krev!

Autor: VK

Mainstreamová média přinesla o víkendu dvojici zdánlivě nesouvisejících zpráv. V mnoha světových metropolích, včetně Prahy, proběhly pochody deviantů pod kódovým označením GP. Odkaz na „Globálního prediktora“ zamaskovaný pod krycí název „Gay Pride“. Situace v Praze se nesla jako v uplynulých letech v nádechu sodomických vztahů a polonahých úchylů, kteří za podpory globalistických korporací jako je Google, Microsoft, Amazon a dalších si vyšli do ulic prosazovat svoji homoagendu. Jenže něco mnohem děsivějšího se odehrává tento víkend v USA v americkém městě Charlotesville ve Virginii. Tam totiž také o víkendu vyrazily do ulic zástupy liberálně-homosexuálních skupin, ovšem nikoliv kvůli GP, ale kvůli něčemu jinému. Evropská mainstreamová média příčinu zamlčují a přechází bez povšimnutí, takže AE News musí přinést osvětlení celé situace, proč v Charlotesville vypukly největší rasové nepokoje a místní radnice ve městě musela vyhlásit výjimečný stav.


Útočník najíždí do davu levicových demonstrantů

Demokratická radnice ovládá jižanské město už přes 20 let

Charlotesville je město v jižanské Virginii, které je enklávou Demokratické strany a liberálů. Radnici už přes 20 let ovládá Demokratická strana a konkordát liberálních levicových politiků [1], kteří sebe definují jako nezávislé politiky, ale ve skutečnosti protlačují ve městě homoagendu a GP teze tak tvrdě, že došlo až k vypuknutí rasových nepokojů. Vedení radnice před 3 týdny oznámilo, že má v plánu odstranit z centra města historickou jezdeckou sochu generála konfederačních vojsk Roberta E. Leeho, který je ztělesněním jižanského konfederačního odkazu. Toto rozhodnutí bylo poslední kapkou pro konzervativní část populace města a jižanské spolky tak na tento víkend svolaly do města demonstrace na ochranu historické památky, aby vyjádřily odpor proti plánovanému odstranění jezdecké sochy.

charlote02Útok autem do průvodu levicových aktivistů.

Demokratická radnice ve městě se rozhodla mazat v učebnicích historie

Radnice argumentuje tím, že gen. Robert E. Lee reprezentoval rasistický systém a v dnešní době multikulturního narovnávání vztahů prý není pro výchovu mládeže dobré prezentovat postavy historické minulosti, které byly exponovány jako hlavní figury Konfederace, rasismu a otrokářského systému. S tímto krokem ovšem liberální radnice města přestřelila, protože se strhlo hotové peklo. Místní konzervativní obyvatelstvo vyšlo do ulic, mnozí si s sebou vzali legálně držené zbraně, a proto vedení města ze strachu z vypuknutí ozbrojeného povstání neposlala do ulic více policistů. Díky tomu se otevřel prostor pro střety. Jakmile se levicové skupiny dozvěděly, že podporovatelé Konfederace vyjdou tento víkend do ulic, uspořádaly i ony kontra-demonstrace proti rasismu. Jenže jak se dalo očekávat, na ulicích došlo k násilným střetům mezi oběma frakcemi a radnice situaci totálně nezvládla a konflikt musel začít řešit guvernér státu Virginia.

charlote03Protesty vypukly kvůli této jezdecké soše Gen. Roberta E. Leeho a plánům radnice na její odstranění.

Násilné protesty a střety vyvrcholily včera útokem do davu levicových a homosexuálních aktivistů, kdy bílý muž, který přijel do města z Ohia, najel v plné rychlosti se svým vozem Dodge Challenger do průvodu. Video záběry ukazují, že v průvodu jsou neseny duhové vlajky homosexuálů LGBT, dále vlajky nelegálních migrantů ze zemí Latinské Ameriky a rudé marxistické vlajky místních trockistů, kteří často spolupracují s demokratickými radnicemi v mnoha městech v USA. Útočník najel v plné rychlosti do davu na ulici, dva lidi zabil, další 3 těžce zranil. Videa ovšem odhalují děsivý fakt, že průvod levicových aktivistů zdaleka nebyl tak mírumilovný, jak prezentuje Česká televize, která opět převzala naraci od americké CNN. Na záběrech můžete vidět, že jakmile muž najede vozem do davu, najednou se v rukách mírumilovných levicových aktivistů objeví kovové pálky na baseball a kovové tyče a ihned se vrhnou na auto a začnou se snažit rozbít skla auta.

Válka v ulicích a transgender devianti s deštníčky

Řidič zařadí zpátečku a přejede jednoho aktivistu, který se vrhl zezadu na kufr auta, ale při couvání ho útočník přimáčkl a sroloval o bok vedle stojícího SUV. V ruce měl složený bílý deštník, takže šlo o člena LGBT komunity, kteří v USA používají deštníky pro signalizaci své orientace. Bílá znamená symbol pro „intersex“ [2]. To je člověk, který prochází procesem transgender proměny uvažování. Umbrella signalizace je nový fenomén, dříve se používaly hlavně plastové náramky na ruce, náušnice v pravém uchu, růžové košile apod. Homoagenda je dnes vidět na všech demonstracích levicových skupin, liberální politické skupiny používají homoagendu a její aktivisty jako svoji údernou pěst pro prosazovaní Kalergiho indoktrinace zničení bílé civilizace nejen islamizací a multikulturalismem, ale i homosexualismem povýšeným na společenský normativ. GP používá právě průvody deviantů jako nástroj pro změnu informačního pole. Přestože je známo, že homosexualita je deviace, která u dětí vyvolává vzory chování, liberálové se snaží homosexualismus podporovat všude, kde to jen jde, hlavně ve školách a v televizní tvorbě pro děti a mládež.

charlote04Starší muž se symbolem orientace na nezletilé chlapce (modrá barva deštníku) leží na zemi, z rukou mu vypadl transparent „Ne! Režim Trumpa a Pence musí skončit!“ a příznivce tradiční rodiny ho mlátí holí jako devianta. CNN záběr označila za ukázku brutálního rasismus a homofobie. No, záleží na pohledu. Když vám takový pán znásilní nezletilé dítě, asi se na to budete dívat jinak.

Nástupem Donalda Trumpa do funkce amerického prezidenta došlo k probuzení amerického bílého voliče. Ten si uvědomil, že tzv. „white flight“ (bílý útěk) americké bílé konzervativní společnosti musí přestat a nelze se dál dívat na to, jak bílí obyvatelé amerických měst utíkají z městských čtvrtí, kde vzrůstá barevná populace nelegální migrace ze zemí Latinské Ameriky, migrace z Asie a z arabských zemí. Útěk bílého muže a jeho rodiny je typickým projevem amerických měst v posledních 30 letech. Tam, kde kdysi bydlela americká bílá střední třída, tam jsou dnes černošská a imigrační ghetta s vysokou mírou kriminality. Typickým příkladem je americký Detroit. Dnes je z něho město duchů. Dokud ve městě fungovaly automobilky, které zaměstnávaly stovky tisíc lidí, přímo i nepřímo v návaznosti na služby, tak město mělo krásné domy, rezidenční zóny, nízkou kriminalitu.

Vzpoura bílého muže

Po krachu automobilek a po přesunu výroby amerických aut do Mexika se stalo z Detroitu město duchů, zůstali jen černoši a lidé, kteří jsou staří a nemocní na to, aby se někam stěhovali. Vysoká kriminalita láme rekordy. Bílý muž se svojí rodinou už dávno utekl. White flight je typickým projevem země, která se dusí pod projevy GP, globalizace, multikulturalismu a bezbřehé migrace, která indukuje chudobu do střední třídy rychleji, než jakákoliv recese nebo finanční krize. S tím, jak bílý muž utíká a vyklízí svůj životní prostor, se postupně nasunují do jednotlivých amerických měst ty samé procesy, které vidíme v Evropě v Německu, ve Švédsku, ve Francii. White flight izoluje bílé rodiny a bílé obyvatelstvo do uzavřených ghett, kde se bílá většina pomalu mění v rámci státu v menšinu. GP má tyto procesy podchycené.


[VIDEO] Útok autem do davu levicových aktivistů z jiného záběru

Ve školách v rámci inkluze do vašich děti hustí homoagendu, multikulti propagaci islámu, alternativní výklad historie o II. sv. válce, alternativní výklad odsunu Němců po válce atd. Když vyjde do ulic průvod lidí, kteří protestují za práva tradiční rodiny, je průvod Českou televizí a CNN označen za průvod extrémistů nebo radikálů. Pokud někdo vyjde do ulic propagovat sodomické vztahy a deviaci, je naopak takové akci poskytnut prostor v médiích pro prezentaci, média poskytují přímé přenosy z takové akce a mediálně to potom vypadá, že kdo není homosexuál a nemá pohlavní styk s partnerem do análu, tak není pomalu normální. Když jdete žádat o práci, ptají se vás, jaký máte pohled na LGBT postavení menšin. Když napíšete něco ve smyslu toho, že deviace nepodporujete, raději vás nevezmou, protože byste asi nezapadl do kolektivu, protože homoagenda již ovládá většinu globálních korporací.

Přepisování historie, odstraňování soch, homoagenda

Demokratická radnice v Charlotesville se pokusila odstranit koně s generálem Konfederace a vypukly nepokoje. To v Česku je situace mnohem dále. Když skupina idiotů přemalovala tank v Praze narůžovo, nikdo proti tomu demonstrace nesvolal. Kdyby někdo navrhl odstranit jezdeckou sochu sv. Václava z Václavského náměstí a řádně by to vysvětlil tím, že sv. Václav byl rasista a feudál, který neuznával LGBT, tak by tu sochu odstranili bez mrknutí oka a každý, kdo by něco namítal o historickém odkazu a vlastenectví, by byl označen za extrémistu a nacionalistu. A podívejte se, kdo prý za nepokoje ve Virginii může. Na vině je Donald Trump, protože během prezidentské kampaně prý nebojoval důsledně proti extrémismu. Informaci ihned převzal iDnes.cz [3] a pochopitelně od CNN, kde první zazněla tato informace už včera.

charlote05Levicoví demonstranté proti nadřazenosti bílé rasy. Americká Antifa. V popředí zastánce konzervativních hodnot, v ruce má klakson a troubí proti levicovým aktivistům, na sobě má neprůstřelnou vestu a přilbu.

Není daleko doba, kdy vaše děti budou za dozoru učitelů znásilňovat pedofilové ve školách a bude na to existovat dotační program z fondů EU. Bude se tomu říkat kulturní genderová mezigenerační informační výměna. A když proti tomu zaprotestujete, označí vás za extrémistu a homofoba a pošlou na vás sociálku. Postupně vám odstraní symboly z okolí, symboly národa, vlasti a její historie. Odstraňováním soch to začíná a diktaturou multikulturalismu to končí. Události z USA by měly být varováním, jak vypadá situace, kdy se Bílý muž musí postavit na odpor snahám radnice o odstraňování historické identity národa ve chvíli, kdy už je možná pozdě. Homosexuálové s bejzbolkami vám nebudou určovat, v jaké budoucnosti mají vyrůstat vaše děti. Musíte si ale hájit svůj životní prostor sami, své město, svoji zemi. Pokud to neuděláte, přijdou si jednoho dne pro vaše dítě. Přijdou si i pro vás.

Zdroj textu a foto: AE News

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code