Čerstvé zprávy agentury JPP

0

Nejlepší světoví američtí vědci zkoumali na palubě meziplanetární družice, obíhající kolem země, mrtvolku mimozemšťana, která se z neznámých důvodů nacházela na oběžné dráze Země. Jak se ukázalo během pitvy, mrtvolka obsahovala virus mimozemské prasečí chřipky, která mutovala s běžnou mimozemskou chřipkou, která se obvykle vyskytuje v podzimních měsících na Marsu a Saturnu. Naneštěstí se nejlepší americký výzkumník poranil o ostrý nehet mimozemské mrtvolky, čímž došlo ke kontaminaci astronautova těla stále živým virem (z neznámých příčin je tato mutace odolná teplotě kolem absolutní nuly). Když si nebohý astronaut uvědomil závažnost této nehody, odskočil s výkřikem „oh, sh*t“ od pitevního stolku, který byl provizorně zřízen v pilotní kabině a narazil do ovládacího panelu, kde poškodil ovládání brzd a zároveň spustil přistávací manévr. Modul se momentálně řítí na Evropu, kde se podle očekávání odborníků roztříští zhruba ve výšce 10km. Tím bohužel dojde k zamoření poměrně velké části Evropy.

Odolný zmutovaný virus rozšířil svoji mutaci ještě o americkou blbost, která je prý velmi příbuzná s obecnou lidskou blbostí. Dá se tudíž očekávat, že během zítřka bude velká část Evropanů vystavena kontaminovanému zavirovanému dešti a dojde k chřipkové megasuperstrašněbigpandemii blbosti.

Příznaky – den blbec, blbá nálada. Pokud je u sebe budete pozorovat, okamžitě si u nejbližšího lékaře vyžádejte očkování proti viru H0(v)N0 (nula pro mimozemskou variantu chřipky).

Rozhodně tuto zprávu nepodceňujte a jednejte okamžitě! Vir má slabší účinky pokud zašlete finanční dar jakékoli bance, farmaceutické společnosti nebo zbrojařské firmě.

Zdroj – Zvědavec